The NEw MINI Family
MINI J01

НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI COOPER.
РАДИЙ БАЧИТИ ВАС ЗНОВУ.

Minmalist to the Max

ЩЕ БІЛЬШЕ ІННОВАЦІЙ.

Новий повністю електричний MINI Cooper – це простота у своїй найбільш харизматичній формі. Втілюючи наш підхід до дизайну «менше – це більше», ми видалили зайві елементи та зменшили, зменшили та зменшили ще кілька. Завдяки чистим і гладким поверхням, чітким лініям і збалансованим пропорціям екстер’єр був ретельно переосмислений і набув впевнену, вражаючу форму.
OLED display

OLED- ТЕХНОЛОГІЇ.

Серцем, що б’ється, і центром вашої приладової панелі є абсолютно новий, приголомшливо тонкий центральний дисплей. Використання найсучаснішої технології OLED з діаметром 240 мм і високоякісне скло надають йому виразного мінімалістичного вигляду. Він служить панеллю приладів, а також вашим бортовим центром інформації та допомоги. І круглий OLED-дисплей є першим у світі.
Rear Image of Car

НАШЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

У MINI ми прагнемо створити баланс, який охоплює продуктивність MINI та культовий дизайн із надійними екологічними характеристиками. Це зобов’язання народжується завдяки нашим діям. Тепер ми пропонуємо повністю дружній до тварин інтер’єр без шкіри з екологічно чистих, частково перероблених матеріалів. Наш 2D плоский трикотаж для панелей приладів, дверних панелей і поверхонь виготовлений із понад 90% перероблених поліефірних волокон. А наші колісні диски нового покоління тепер на 70% складаються з вторинного алюмінію.
MINI U25

НОВИЙ MINI COUNTRYMAN.
РАДИЙ БАЧИТИ ВАС ЗНОВУ.

Minmalist to the Max

СУЧАСНИЙ MINI-МАЛІЗМ.

Ми позбавилися зайвого та покращили те, що вам подобається найбільше. Залишилися стильний зовнішній вигляд, витончені лінії та 100% впізнаваний дух MINI. Цей кросовер створений для того, щоб доставити вас у захоплюючі місця з надзвичайним комфортом. Це ваш надійний партнер у будь-якій подорожі, який готовий розділити з вами незабутні враження.
OLED display

ПРОДУМАНИЙ КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ.

Наші дизайнери розробили інтелектуальну систему Travel & Comfort System, яка дозволяє швидко та легко встановлювати різні корисні аксесуари. Тримачі для планшетів, вішалки для одягу та універсальні гачки для сумок можна надійно закріпити на спинках передніх сидінь. Є продумані складні підстаканники – і тепер складані столи також можна прикріпити як робочі поверхні або поверхні для зберігання.
Rear Image of Car

ФІРМОВЕ ВІДЧУТТЯ ВІД КЕРУВАННЯ КАРТОМ.

Веселощі починаються, коли ви сідаєте за кермо. Натхненні вічною класикою Mini, ми змінили його дизайн, дещо зменшивши розміри, щоб дати вам ще більш насичене, класичне сучасне відчуття від керування картом. А замість третьої спиці кермо відтепер має стильний декоративний тканинний ремінець. На лівій панелі керування можна активувати системи допомоги водієві, а на правій панелі можна керувати функціями розваг і зв’язку.
MINI U25 BEV

НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI COUNTRYMAN.
РАДИЙ БАЧИТИ ВАС ЗНОВУ.

Minmalist to the Max

У НОВУ ПОДОРОЖ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.

MINI створює абсолютно нову естетику завдяки використанню текстилю. Новий матеріал, який ми використовуємо на приладовій панелі та дверних панелях, створює особливо комфортну атмосферу. Тканина якісна та її легко чистити. Цей матеріал пропонує розкішний тактильний досвід, ще більше варіантів дизайну та служить ідеальним полотном для демонстрації ваших захоплюючих проекцій у різних режимах MINI Experience. І ми продовжимо досліджувати подальші шляхи розробки матеріалів, які відповідають вимогливим критеріям щодо відчуття, зовнішнього вигляду та зносостійкості.
OLED display

ЗАХОПЛЮЮЧА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ.

Щоб отримати максимальне відчуття від керування картом, ми застосували ключові критерії дизайну під час розробки повністю електричного MINI Countryman. Ми покращили динаміку водіння, наприклад, за рахунок низького центру ваги завдяки розміщенню батареї. Ми досягаємо захоплюючої керованості MINI завдяки оптимізації розподілу ваги та використанню прямого передавального числа в поєднанні з невеликим кермом. Ми покращуємо поперечну динаміку та зчеплення за рахунок оптимізації ширини шин. А новітнє обладнання та програмне забезпечення дозволили нам зробити керування ще більш грайливим і захоплюючим, особливо в режимі Go-Kart.
Rear Image of Car

ЕКОЛОГІЧНІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.

Тепер для автомобілів MINI доступні інтер’єри, повністю дружні до тварин, оскільки тепер ми можемо запропонувати чудові замінники шкіри. Інноваційні поверхні сидінь виготовлені зі 100% переробленого текстилю, який забезпечує таку ж преміальну якість і комфорт сидіння, як і шкіра. Новітні матеріали гарантують відсутність компромісів щодо зовнішнього вигляду, відчуття та функціональності. А наші нові рульові колеса відповідають усім вимогливим критеріям щодо зовнішнього вигляду, зносостійкості та довговічності.