Цифровий досвід MINI - введення

Цифровий досвід MINI.
Цифровий квантовий стрибок.

Це місце, де сходяться інновації та драйв. Пориньте у світ передових технологій та зв'язку, які покращують ваш досвід водіння. Від розумних інформаційно-розважальних систем до захоплюючих режимів водіння — дізнайтеся, як MINI змінює уявлення про те, що чекає на вас попереду.

Цифровий досвід MINI - операційна система

Нова операційна система MINI 9 відкриває абсолютно новий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гарантує, що ви будете на зв'язку та контролюватимете ситуацію більше, ніж будь-коли раніше — у кожній поїздці. Вона оптимізована для взаємодії з вишуканим сенсорним OLED-дисплеєм, який має діаметр 240 мм, та персональним асистентом MINI за допомогою вашого голосу, тож тепер ви можете насолоджуватися більш розумною персоналізацією та емоціями, ніж будь-коли раніше.

ЦИФРОВІ ОСОБЛИВОСТІ

РЕЖИМИ MINI EXPERIENCE ДЛЯ ЯСКРАВИХ MINI-МОМЕНТІВ.

Створіть унікальний комплексний досвід для себе і своїх пасажирів. Пориньте у вісім різноманітних дивовижних світів. Кожен режим має власний креативний дизайн та звукову палітру. А в режимі Personal ви навіть можете використовувати застосунок MINI, щоб вибрати власні зображення з галереї свого смартфона для шпалер блоку взаємодії MINI. Кольори навколишнього освітлення автоматично підлаштовуються під вибрані вами зображення. Тож потіште себе і оживіть свій інтер'єр.

ВАШ ОСОБИСТИЙ АСИСТЕНТ В АВТОМОБІЛІ MINI.

Цифровий досвід MINI - Спайк

ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.

Повнофункціональний голосовий асистент уперше з'явився в кабіні моделей MINI. Розумний персональний асистент MINI можна активувати за допомогою привітання «Привіт, MINI» або натискання кнопки push-to-talk на кермі. Він дозволяє клієнтам керувати важливими функціями за допомогою голосових команд, виконувати запити та побажання, пов'язані з поїздкою, а також розпізнавати, хто саме говорить — водій чи передній пасажир. Керована голосом взаємодія на круглому OLED-дисплеї має вигляд анімації з графічними елементами, типографікою та аватаром. На дисплеї водії можуть вибирати між «MINI» — стилізованим зображенням автомобіля MINI — і новим цифровим асистентом MINI, відомим як "Спайк".

ПЛАТФОРМА MINI CONNECTED.

РОЗУМНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ВАШОГО MINI.

Зробіть вашу подорож ще більш захоплюючою завдяки смарт-функціям MINI. Ваш MINI стандартно оснащений безліччю розумних функцій, таких як навігаційна система MINI Navigation, яка завжди надає вам найсвіжіші мапи та дані про дорожній рух, або ж послуги Remote Services, що дозволяють дистанційно контролювати ваш MINI за допомогою застосунку MINI. Відчуйте бездоганний зв'язок і переосмисліть своє водіння з  MINI — там, де інновації перетинаються з дорогою.

Цифровий досвід MINI - платформа connected

ПАКЕТИ MINI CONNECTED

ШУКАЄТЕ КРАЩОГО ЦИФРОВОГО ДОСВІДУ?

У поєднанні з опціональним пакетом MINI Connected ви отримуєте доступ до постійно зростаючого набору практичних функцій і розважальних застосунків, зокрема опції для ігор, потокової передачі музики та відео. Система навігації MINI буде доповнена ще більшою кількістю функцій, щоб полегшити ваше життя в щоденному русі, а також ви зможете побачити цифрового аватара «Спайк" у рамках розумного персонального асистента MINI.

ОНОВЛЕННЯ MINI CONNECTED

ОНОВЛЮЙТЕ ДОСВІД ВЗАЄМОДІЇ ЗІ СВОЇМ MINI.

Пориньте у новий вимір водіння з розширеними можливостями MINI Connected. Наші оновлення MINI Connected полегшують кожну поїздку завдяки новим функціям, як-от асистент Driving Assistant Plus або система High Beam Assistant.

ДОДАТКОВІ ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ

БІЛЬШЕ, БІЛЬШЕ, І ЩЕ РАЗ БІЛЬШЕ.

ПЕРЕЙДІТЬ ДО ЗАСТОСУНКУ MINI.

Станьте ближче, ніж будь-коли, до свого автомобіля MINI завдяки застосунку MINI. Відкрийте для себе світ зв'язків і зручностей у будь-який час і з будь-якого місця за допомогою смартфона. Сучасний дизайн, інтуїтивно зрозуміле керування та широкий спектр функцій роблять його зручним у використанні, дозволяючи вам насолоджуватися безтурботною мобільністю — будь-де і будь-коли.

Повністю електричний MINI - цифровий досвід - застосунок mini
Цифровий досвід MINI - цифровий ключ

Цифровий ключ Digital Key Plus.

Тепер ви можете відчинити свій MINI, просто наблизившись до нього. Опціональний цифровий ключ Digital Key Plus використовує технологію надширокосмугового зв'язку (UWB) із високими стандартами безпеки і працює так само, як звичайний ключ-брелок. Тож якщо ви перебуваєте поблизу, а ваш сумісний смартфон лежить у кишені або сумці, він автоматично відчинить ваш MINI, а потім знову зачинить його, коли ви вийдете з машини.

Більше фактів, чому ви полюбите MINI Digital Key Plus: 

  • Можливість використання на прив'язаних до вашого MINI ID смартфонах iOS та Android, а також на годиннику Apple Watch TM
  • Запуск двигуна без необхідності діставати пристрої з кишені або відкладати їх
  • Спільний доступ до ключа з п'ятьма особами — з можливістю обмежити такі функції автомобіля, як прискорення або максимальна швидкість
  • Ключові функції доступні навіть за розрядженої батареї та без підключення до Інтернету

ВІДДАЛЕНЕ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Завжди підтримуйте свій MINI в актуальному стані.

Ви можете отримувати безкоштовні оновлення та вдосконалення програмного забезпечення для вашого MINI через Інтернет. Залежно від країни, моделі, комплектації та стану автомобіля, ви можете навіть мати право на регулярне отримання безкоштовних додаткових функцій або функціональних удосконалень.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

MINI ID і персоналізація.

Натисніть на зображення профілю в нижній правій частині центрального дисплея, а потім відскануйте QR-код у ділянці «Вхід за допомогою MINI ID» через камеру смартфона або зчитувач QR-кодів. Якщо ви вже увійшли в застосунок MINI, ваш ідентифікатор MINI ID буде автоматично перенесено на ваш MINI, а автомобіль буде автоматично додано в застосунок MINI. Якщо ні, вас буде перенаправлено на веб-сайт, а після входу/реєстрації ви також автоматично ввійдете в систему автомобіля. Після цього ви можете зв'язати свій ключ і цифровий ключ з MINI ID у меню «MINI ID» - «Налаштування» - «Розпізнавання водія». Після цього, коли ви будете відмикати MINI прив'язаним ключем, автомобіль автоматично привітає вас, і ви зможете знайти свої особисті налаштування, такі як останні навігаційні пункти призначення, улюблені радіостанції тощо.
Після авторизації в автомобілі за допомогою MINI ID він автоматично додається в застосунок MINI. Це забезпечує доступ до всіх функцій автомобіля, наприклад, до обраних пунктів, збережених у меню швидкого доступу (Панель інструментів), до нещодавніх пунктів призначення тощо. Крім того, персональні налаштування автомобіля, наприклад, навігації, допомоги водієві, клімат-контролю або медіа, зберігаються в профілі MINI і можуть бути синхронізовані з іншими автомобілями з операційною системою MINI 9. Авторизовані користувачі також можуть отримувати персональні рекомендації від Розумного персонального асистента MINI.
В один автомобіль за допомогою MINI ID можуть авторизуватися до семи користувачів. Перший користувач, який успішно додав MINI до застосунку MINI, автоматично стає головним користувачем. Усі інші користувачі є співкористувачами. Головний користувач має особливі права. Він/вона може замовляти оновлення MINI Connected, створювати цифровий ключ і ділитися ним із іншими користувачами, керувати співкористувачами, а також налаштовувати інші параметри меню.

MINI Connected.

Завдяки платформі MINI Connected, що входить до стандартної комплектації, у своєму MINI з операційною системою MINI 9 ви можете користуватися базовими функціями персонального асистента MINI Intelligent Personal Assistant та MINI Navigation, а також віддаленими послугами. Apple CarPlay, Android Auto та Amazon Alexa також входять до стандартної комплектації операційної системи MINI 9. Залежно від країни поставки, моделі та комплектації, ви можете придбати опціональні функції автомобіля як «Оновлення MINI Connected» заднім числом у магазині MINI Connected та встановити їх у свій автомобіль через Інтернет. Регулярне віддалене оновлення програмного забезпечення MINI підтримує ваш MINI з операційною системою MINI 9 в курсі останніх технологічних розробок.
У поєднанні з опціональним пакетом MINI Connected ваш MINI з операційною системою 9 надає доступ до розширеного магазину MINI Connected з постійно зростаючим асортиментом застосунків від сторонніх розробників. Пакет MINI Connected містить в собі орієнтовані на конкретну країну застосунки для прослуховування музики та подкастів, а також для новин та автомобільних ігор. Пакет MINI Connected також розширює функції розумного персонального асистента MINI завдяки додатковій візуалізації у вигляді аватара «Спайк». Розширені функції системи навігації MINI Navigation передбачають інформацію про дорожній рух у реальному часі (RTTI) з кольоровим відображенням по всій ділянці мапи (навіть без увімкненої функції прокладання маршруту), тривимірне зображення будівель і пам'яток, реалістичну візуалізацію смуги руху на складних з'їздах і перехрестях, а також додаткову динамічну інформацію для особливих пунктів призначення в окремих категоріях. Зверніть увагу: Набір функцій і картографічного контенту, що пропонуються системою MINI Navigation, може відрізнятися залежно від країни постачання.
Так, безкоштовний пробний період починається після авторизації у вашому новому автомобілі за допомогою ідентифікатора MINI ID. Тривалість цього періоду може відрізнятися залежно від країни постачання. Додаткову інформацію про доступні послуги та застосунки, а також ціни на пакет MINI Connected для різних періодів користування для моделей MINI з операційною системою 9 можна знайти у магазині MINI Connected, в автомобілі або на сайті.
Так, пакет MINI Connected у вашому MINI з операційною системою 9 дозволяє користуватися всіма застосунками з магазина MINI Connected через SIM-карту, вбудовану у ваш MINI, без будь-яких обмежень. Зверніть увагу: Ви можете понести додаткові витрати за внутрішні покупки в застосунках.
З пакетом MINI Connected ви можете розширити стандартні функції свого MINI з операційною системою 9 і завантажити додаткові автомобільні застосунки з магазину MINI Connected. Детальну інформацію про доступні послуги та застосунки, а також ціни на пакет MINI Connected для різних періодів користування для моделей MINI з операційною системою 9 можна знайти у магазині MINI Connected, в автомобілі або на сайті.
Так, у своєму MINI з операційною системою 9 ви можете відображати застосунки підключеного смартфона та керувати ними за допомогою Android Auto або Apple CarPlay на центральній панелі приладів (Блок взаємодії MINI).
Так, регулярне віддалене оновлення програмного забезпечення забезпечує ваш MINI якісними покращеннями. І в залежності від країни постачання, моделі та комплектації будуть додаватися нові функції або функціональні вдосконалення — безкоштовно та через Інтернет. Щойно віддалене оновлення програмного забезпечення стане доступним для вашого автомобіля, ви отримаєте повідомлення у застосунку MINI на вашому смартфоні та на центральній панелі приладів (Блок взаємодії MINI).

Застосунок MINI.

За допомогою застосунку MINI можна використовувати такі функції: пошук автомобіля, перевірка стану автомобіля, блокування/відмикання дверей, активація огляду Remote 3D View, запуск клімат-контролю/вентиляції, налаштування клімат-контролю та/або заряджання на час від'їзду, а також увімкнення зовнішніх світлових приладів або звукового сигналу. Ви також можете налаштувати цифровий ключ, завантажити особисту світлину для режиму Personal в рамках режимів MINI Experience і проаналізувати свої останні поїздки. Набір функцій та функціональність можуть відрізнятися в залежності від країни, моделі, дати виробництва, версії програмного забезпечення та додаткового обладнання, замовленого для вашого MINI.

Цифровий ключ Digital Key.

Digital Key — це цифровий автомобільний ключ на вашому сумісному смартфоні (iOS або Android) або Apple Watch, який дозволяє зручно та безпечно відчиняти, зачиняти та заводити ваш новий MINI, з зопомогою смартфону. Digital Key доступний як додаткове обладнання з "Комфортним доступом" (SA 322) у поєднанні з "Телесервісами" (6AE). 

Для першого налаштування цифрового ключа необхідно, щоб обидва ключі знаходилися в салоні, а двигун вашого MINI був вимкнений. SIM-карта вашого MINI потребує мобільного зв'язку. Ваш мобільний пристрій має бути сумісним з MINI Digital Key Plus (технологія надширокосмугового зв'язку) або MINI Digital Key (технологія бездротового зв'язку ближнього радіусу дії), а ваш MINI має бути доданий до вашого MINI ID у застосунку MINI. Відкрийте застосунок MINI та виберіть: «Автомобіль» (вкладка) > «Digital Key Plus» > «Налаштування цифрового ключа» і дотримуйтесь інструкцій у застосунку MINI та на центральному блоці взаємодії вашого MINI. Цифровий ключ зберігається в застосунку гаманця на вашому смартфоні. Зверніть увагу: Набір функцій та функціональність цифрового ключа можуть відрізнятися в залежності від країни постачання, моделі та комплектації вашого MINI, а також від моделі та версії програмного забезпечення вашого смартфона. Інформацію про доступність MINI Digital Key Plus або MINI Digital Key у певній країні постачання та сумісні мобільні пристрої можна знайти в наших поширених запитаннях.

Ваш цифровий ключ надійно зберігається у захищеному елементі вашого смартфона. Крім того, для визначення безпосередньої близькості відправника та одержувача у захищений від маніпуляцій спосіб використовуються технології бездротового зв'язку ближнього радіусу дії (NFC).

Ви також можете використовувати смартфон для розблокування, блокування та запуску автомобіля, коли пристрій потребує зарядки. Коли заряд батареї смартфона дуже низький, він переходить у режим енергозбереження. За правильного налаштування ви можете використовувати його як ключ ще протягом декількох годин.

Після активації спільного доступу до ключа, як правило, обмежуються такі аспекти: прискорення автомобіля зменшується, а його максимальна швидкість обмежується до 145 км/год. Крім того, водієм не можуть бути деактивовані системи безпеки автомобіля, такі як DSC і DTC. Максимальна гучність звуку знижується приблизно до 65%.
Key Card — це NFC-картка, яка виконує функцію ключа від автомобіля незалежно від вашого цифрового ключа на смартфоні. Вона постачається деактивованою з вашим автомобілем, і її можна активувати або деактивувати за потреби. Це особливо корисно, наприклад, якщо потрібне технічне обслуговування або якщо потрібно скористатися послугами паркування. Ключ-картка активується класичним ключем від автомобіля або активним цифровим ключем через лоток для смартфона. Ніколи не залишайте активну ключ-картку в транспортному засобі.
Залежно від оснащення вашого MINI, ви можете використовувати MINI Digital Key Plus на сумісних пристроях Apple, Google та Samsung. Ви можете використовувати MINI Digital Key Plus на сумісних пристроях Apple та Google у наступних країнах: Албанія, Азербайджан, Австралія, Бахрейн, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Чилі, Коста-Ріка, Данія, Німеччина, Домініканська Республіка, Естонія, Фінляндія, Франція, Французька Гвіана, Греція, Гваделупа, Гонконг, Індія, Ірак, Ірландія, Ісландія, Італія, Японія, Йорданія, Канада, Катар, Колумбія, Хорватія, Кувейт, Латвія, Литва, Люксембург, Макао, Малайзія, Мальта, Марокко, Мартініка, Маврикій, Мексика, Чорногорія, Нова Зеландія, Нідерланди, Північна Македонія, Норвегія, Оман, Австрія, Панама, Парагвай, Перу, Філіппіни, Польща, Португалія, Реюньйон, Румунія, Сен-Мартен, Саудівська Аравія, Швеція, Швейцарія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Іспанія, Південна Корея, Тайвань, Таїланд, Чехія, Угорщина, США, Об'єднані Арабські Емірати, Велика Британія, Кіпр. Ви можете використовувати MINI Digital Key Plus на сумісних пристроях Samsung у наступних країнах: Австралія, Бахрейн, Бразилія, Данія, Німеччина, Фінляндія, Франція, Індія, Італія, Канада, Катар, Кувейт, Малайзія, Норвегія, Оман, Швеція, Швейцарія, Сінгапур, Іспанія, Південна Корея, Тайвань, США, Об'єднані Арабські Емірати, Великобританія. Сумісні пристрої Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro Max/11 Pro Max з iOS 15 або новішої версії. Apple Watch Ultra/Series 8/7/6 з watchOS 8 або новішої версії. Сумісні пристрої Google: Google Pixel 7 Pro/6 Pro/Fold з Android 13 або новішої версії. Сумісні пристрої Samsung: Samsung Galaxy S23+/S23 Ultra/S22+/S22 Ultra*/S21+/S21 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Note20 Ultra з Android 13 або новішої версії. * Пристрій загалом сумісний з MINI Digital Key Plus, але може потребувати спеціального розміщення в лотку через його розмір і форму. Розташований у такий спосіб пристрій повинен працювати належним чином, але MINI не гарантує його функціонування і не надає жодної підтримки з цього приводу. Зверніть увагу: Детальну інформацію про наявність цифрового ключа MINI Digital Key Plus у вашому MINI можна знайти в застосунку MINI. Технологія надширокосмугового бездротового зв'язку (UWB) не дозволена законом у деяких країнах постачання. У цих випадках MINI Digital Key Plus використовує стандарт бездротового зв'язку ближнього радіусу дії (NFC). Щоб відчинити або зачинити MINI за допомогою NFC, піднесіть смартфон до зовнішньої дверної ручки.
Залежно від оснащення вашого MINI, наразі ви можете використовувати цифровий ключ MINI Digital Key на сумісних пристроях Apple, Google, Samsung, OnePlus, Oppo та Xiaomi. Ви можете використовувати MINI Digital Key на сумісних пристроях Apple, Google, OnePlus, Oppo та Xiaomi у наступних країнах: Албанія, Азербайджан, Австралія, Бахрейн, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Чилі, Коста-Ріка, Кот-д'Івуар, Данія, Німеччина, Домініканська Республіка, Естонія, Фінляндія, Франція, Французька Гвіана, Греція, Гваделупа, Гватемала, Гонконг, Індія, Ірак, Ірландія, Ісландія, Ізраїль, Італія, Японія, Йорданія, Канада, Катар, Колумбія, Хорватія, Кувейт, Латвія, Литва, Люксембург, Макао, Малайзія, Мальта, Марокко, Мартініка, Маврикій, Мексика, Чорногорія, Нова Зеландія, Нідерланди, Північна Македонія, Норвегія, Оман, Австрія, Панама, Парагвай, Перу, Філіппіни, Польща, Португалія, Реюньйон, Румунія, Росія, Сен-Мартен, Саудівська Аравія, Швеція, Швейцарія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Іспанія, Південна Корея, Тайвань, Таїланд, Чехія, Україна, Угорщина, США, Об'єднані Арабські Емірати, Велика Британія, Кіпр. Ви можете використовувати MINI Digital Key на сумісних пристроях Samsung у наступних країнах: Австралія, Бахрейн, Бразилія, Данія, Німеччина, Фінляндія, Франція, Індія, Італія, Канада, Катар, Кувейт, Малайзія, Норвегія, Оман, Швеція, Швейцарія, Сінгапур, Іспанія, Південна Корея, Південна Африка, Тайвань, США, Об'єднані Арабські Емірати, Великобританія. Сумісні пристрої Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro/11 Pro Max/SE (3-го покоління)/XS/XS Max/XR з iOS 13.6 або новішої версії. Apple Watch Ultra/Series 8/7/6/5/SE (2-го покоління)/SE (1-го покоління) з watchOS 6.2.8 або новішої версії. Сумісні пристрої Google: Google Pixel 8/7/7A/7 Pro/6/6A/6 Pro/Fold з Android 13 або новішої версії. Сумісні пристрої Samsung: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE/S22/S22+/S22 Ultra*/S21/S21 Ultra/S21 FE/S20/S20+/S20 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Z Flip5/Z Flip4/Z Flip3/Z Flip 5G/Note20/Note20 Ultra з Android 13 або новішої версії. Сумісні пристрої OnePlus: OnePlus 11*/Open з Android 13 або новішої версії. Сумісні пристрої Oppo: Oppo Find N3/Find N3 Flip з Android 13 або новішої версії. Сумісні пристрої Xiaomi: Xiaomi 13/13 Pro/12/12 Pro з Android 13 або новішої версії. * Пристрій загалом сумісний з MINI Digital Key, але може потребувати спеціального розміщення в лотку через його розмір і форму. Розташований у такий спосіб пристрій повинен працювати належним чином, але MINI не гарантує його функціонування і не надає жодної підтримки з цього приводу. Зверніть увагу: Детальну інформацію про наявність цифрового ключа MINI Digital Key у вашому MINI можна знайти в застосунку MINI.