Юридична обмовка.

dam Image

BMW Group вдячна вам за інтерес до її продукції і відвідування корпоративного сайту та просить взяти до уваги наступні повідомлення. На цьому сайті вас можуть попросити надати деяку інформацію про себе. Надання інформації такого характеру лишається на ваш розсуд. Подібні веб-сайти підтримуються у багатьох країнах світу, і якщо ви надасте нам яку-небудь приватну інформацію, то вона буде зберігатися відповідно до законів країни, яка підтримує данийсайт. Відповідно, вам варто ознайомитись з положенням про недоторканість приватного життя в конкретній державі.

 

Авторське право.

Авторське право належить концерну BMW AG, Мюнхен, Німеччина. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка, звукові файли, анімаційні файли, відеофайли та їх композиційне розміщення на сайті MINI є об’єктами авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Ці об’єкти заборонено відтворювати, транслювати, копіювати для комерційного використання або розповсюдження, а також змінювати або публікувати на інших Інтернет-сайтах. Деякі веб-сайти MINI можуть містити зображення, авторські права на які належать третім особам.

Товарні знаки.

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на сайтах MINI, включаючи позначення, назви моделей, логотипи та емблеми, належать концерну BMW AG ы не можуть бути використаны без дозволу власника.

Гарантії та обов'язки.

Інформація на сайтах BMW Group надана без гарантій будь-якого роду, в тому числі без гарантій придатності до продажу та використанню з якою-небудь конкретною метою. BMW Group не гарантує відсутність порушення прав третіх осіб. Хоча надана інформація вважається точною, вона може містити помилки або неточності. Концерн BMW не несе відповідальності перед ким би не було за понесені втрати, пов’язані з даними матеріалами, крім збитків, викликаних недбалістю або халатністю BMW. BMW Group не несе відповідальності за зміст сайтів, які підтримуються третіми особами і, відповідно, відмовляється від відповідальності за надані на цьому ресурсі посилання на інші сайти.

 

 

Ліцензії.

BMW Group прагне представити на сайті актуальну та корисну інформацію. Разом з Тим концерн BMW зобов'язаний захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки та авторські права. Цей сайт не надає ніяких ліцензій або дозволів на використання інтелектуальної власності BMW Group або інтелектуальної власності третіх осіб.

Інформація про продукт.

Вся інформація, технічні характеристики та ілюстрації, які містяться на сайті, засновані на останній інформації про продукти. Концерн BMW Group (Мюнхен, Німеччина) лишає за собою право в будь-який час без попереднього повідомлення вносити зміни в кольорову гаму, матеріали, обладнання, специфікації та моделі, і не несе відповідальності за помилки. Подібні зміни можуть вплинути на комплектацію і ціну автомобілів. Компанія MINI дає імена своїм автомобілям відповідно до модельних років згідно законодавства. Дата випуску конкретної моделі може відрізнятися від модельного року на 12 місяців і більше.

Деякі з представлених моделей можуть містити обладнання, яке не продається в Україні. Деякі моделі можуть бути показані з обладнанням, яке постачається за додаткову плату. Щоб отримати детальнішу інформацію, зверніться до найближчого офіційного дилера MINI.