ПРАВОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТ Баварія Україна»
08324, Україна, Київська область, Бориспільський район, село Гора, вул. Бориспільська, буд.16-16/1
Код ЄДРПОУ 31169572
ІПН 311695726594
Тел.(044) 365-9999
Розклад роботи: Пн-Пт 9:00-18:00

АВТОРСЬКІ ПРАВА.

© Авторське право BMW AG, Мюнхен, Німеччина. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка, звукові файли, файли анімації, відеофайли та їх розміщення на веб-сайтах BMW Group є об'єктами авторських прав та інтелектуальної власності та підлягають захисту. Ці об'єкти не можна копіювати для комерційного використання чи розповсюдження, а також не можна модифікувати або розміщувати на інших сайтах. Деякі вебсайти BMW можуть містити зображення, авторські права яких належать третім особам.

ГАРАНТІЇ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Інформація на сайтах BMW Group представлена без гарантій будь-якого роду, в тому числі без гарантій придатності до продажу та використання з будь-якої конкретною метою. BMW Group не гарантує відсутності порушення прав третіх осіб. Хоча надана інформація вважається перевіреною, вона може містити помилки або неточності. У жодному разі BMW AG не несе відповідальності перед будь-якою особою за будь-які особливі, непрямі або наслідкові збитки, пов’язані з цим матеріалом, якщо це не спричинено грубою необережністю чи навмисними порушеннями. BMW AG не несе відповідальності за вміст вебсайтів, що підтримуються третіми сторонами, і тому відмовляється від відповідальності за будь-які посилання з цього вебсайту на інші вебсайти.

ТОРГОВІ МАРКИ.

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на сайтах BMW, включаючи позначення, найменування моделей, логотипи та емблеми, належать концерну BMW AG і не можуть бути використані без дозволу власника.

ЛІЦЕНЗІЇ.

BMW Group прагне представити на сайті актуальну і корисну інформацію. Разом з тим концерн BMW зобов'язаний захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права. Цей вебсайт не надає ніяких ліцензій або дозволів на використання інтелектуальної власності BMW Group або інтелектуальної власності третіх осіб.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ.

На цьому сайті вас можуть попросити надати деяку інформацію про себе. Надання інформації подібного роду залишається на ваш розсуд. Якщо ви надасте нам яку-небудь приватну інформацію, то вона буде зберігатися відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Якщо при згоді на зазначені вище цілі ви також даєте свій дозвіл на використання ваших даних третіми сторонами, ваші дані також можуть бути передані цим сторонам. Якщо це не так, ваші дані не будуть передані ніяким іншим сторонам.