Home - main stage teaser - U25ICE Home - main stage teaser - U25ICE Home - main stage teaser - U25ICE

Новий
MINI COUNTRYMAN.

Радий бачити вас знову.

Home - main stage teaser - U25BEV Home - main stage teaser - U25BEV Home - main stage teaser - U25BEV

Новий повністю електричний MINI Countryman.

Радий бачити вас знову.

Home - main stage teaser - J01 Home - main stage teaser - J01 Home - main stage teaser - J01

Новий повністю електричний
Mini Cooper.

Радий бачити вас знову.

motion motion

БЛАГОДІЙНІСТЬ АВТ БАВАРІЯ
ПІД ЧАС ВІЙНИ.

ПЕРЕРАХОВАНО 191 895 206 ГРН.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Інформація про товар MINI - j01

Новий повністю електричний MINI Cooper

MINI Cooper SE - 3 Türer - Seitenansicht

ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI COOPER SE

Інформація про товар MINI - u25 - bev

Новий повністю електричний MINI Countryman

Інформація про товар MINI - u25 - ice

Новий MINI Countryman

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

* Пропозиція дає можливість отримання знижки до -70% на окремі товари (категорії товарів) при покупці в онлайн магазині shop.mini.ua та/або відділах продажу аксесуарів офіційних дилерських центрів MINI в Україні. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі MINI в Україні з 01.05.2024 до 31.05.2024 включно. Перелік товарів, на які розповсюджується дія знижок, а також розмір та умови дії знижок можна дізнатися в офіційній дилерській мережі MINI в Україні. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від товарів, представлених (наявних) у дилерській мережі MINI. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер MINI в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару або за умови замовлення товару протягом строку дії пропозиції.

У зв'язку з поточною ситуацією в модельний ряд MINI було внесено деякі зміни. Вони можуть вплинути на доступність певних моделей, двигунів та спеціального обладнання. Доступність деяких опцій може бути обмежена, а терміни доставки можуть бути збільшені. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до вашого дилера MINI.