dam Image

Кваліфіковане сервісне обслуговування

Чому варто обрати сервісне обслуговування MINI.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІД А ДО Я

ТОМУ ЩО ТИ ЛЮБИШ СВІЙ MINI ТАК САМО, ЯК І МИ.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІД А ДО Я.

Ми надаємо все, що тобі та твоєму MINI може коли-небудь знадобитися. Наші спеціально навчані спеціалісти знають твій MINI як свої п'ять пальців і в майстернях використовують новітні технології. Вони виконають будь-яке завдання швидко та згідно найвищих стандартів. А використання оригінальних запчастин MINI дозволить нам зберегти твій MINI на 100% MINI.

MINI думає наперед.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА ТЕХНІЧНИМ СТАНОМ.

Завдяки нашій інтелектуальній вбудованій системі обслуговування за технічним станом (CBS), твій MINI сам знає коли конкретно та який тип обслуговування йому потрібен. Це збереже тобі як час, так і гроші.

dam Image

MINI TELESERVICES.

ЗАВЖДИ ПОРЯД, АЛЕ ТІЛЬКИ, ЯКЩО ТИ САМ ЦЬОГО СХОЧЕШ. Ти готовий до ще більших безпеки, комфорту та незалежності? Відчуй ще більше безпеки та комфорту завдяки додатку Advanced Emergency Call і функціям MINI Teleservices. Де б ти не був - ми завжди поряд. Додаток Advanced Emergency Call пропонує швидше реагування у випадку аварії. MINI Teleservices передбачає усунення незначних несправностей за допомогою легкого у використанні віддаленого доступу. Якщо це неможливо, то MINI Teleservice Breakdown Call забезпечить просту підтримку. Твій MINI буде сам знати, коли йому потрібне обслуговування або на коли призначено наступне ТО. Тобі також нагадають про час проведення обслуговування. Таким чином, тобі потрібно зосердитись тільки на одному - отриманні задоволення від їзди на твоєму MINI.

ЗБЕРЕЖИ MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ MINI.

Точність до найменшої деталі: оригінальні запчастини MINI ідеально підходять до твого конкретного автомобіля і, таким чином, гарантують найкращу сумісність та роботу, як в майсерні, так і на дорозі. Запчастини вироблені згідно найжорстеіших стандартів якості MINI і підкріплено дворічною гарантією.

ЗРОЗУМІЛО ТА ПРОСТО.

ОРИГІНАЛЬНЕ МОТОРНЕ МАСТИЛО MINI

MINI ORIGINAL.

ОРИГІНАЛЬНЕ МОТОРНЕ МАСТИЛО MINI.

Оригінальне моторне мастило MINI, так само, як двигуни MINI, а також технічне обслуговування доступні виключно у партнерів MINI. Моторне мастило нового покоління ідеально підходить двигунам MINI з подвійним турбонагнітачем. Воно було спеціально розроблено для MINI та протестовано MINI. Покрашена в'язкість мастила забезпечує кращий холодний старт двигуна та його стабільну роботу. Технологія активного очищення підтримує заводську чистоту двигуна максимально довго. Захист від корозії та зносу продовжує строк служби двигуна. Мінімізована швидкість випаровування зменшує кількість мастила, що використовується. Зменшене тертя заощаджує до 3% палива.