MINI MINI

ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА.

Знайдіть відповіді на часті запитання про MINI Connected та ознайомтесь з функціями та особливостями їх роботи у відео. Скористайтесь формою для перевірки можливості активації MINI Connected у вашому автомобілі.

ПЕРЕВІРКА МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ MINI CONNECTED.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО MINI ID і персоналізацію.

Натисніть на зображення профілю в нижній правій частині центрального дисплея, а потім відскануйте QR-код у ділянці «Вхід за допомогою MINI ID» через камеру смартфона або зчитувач QR-кодів. Якщо ви вже увійшли в застосунок MINI, ваш ідентифікатор MINI ID буде автоматично перенесено на ваш MINI, а автомобіль буде автоматично додано в застосунок MINI. Якщо ні, вас буде перенаправлено на веб-сайт, а після входу/реєстрації ви також автоматично ввійдете в систему автомобіля. Після цього ви можете зв'язати свій ключ і цифровий ключ з MINI ID у меню «MINI ID» - «Налаштування» - «Розпізнавання водія». Після цього, коли ви будете відмикати MINI прив'язаним ключем, автомобіль автоматично привітає вас, і ви зможете знайти свої особисті налаштування, такі як останні навігаційні пункти призначення, улюблені радіостанції тощо.
Після авторизації в автомобілі за допомогою MINI ID він автоматично додається в застосунок MINI. Це забезпечує доступ до всіх функцій автомобіля, наприклад, до обраних пунктів, збережених у меню швидкого доступу (Панель інструментів), до нещодавніх пунктів призначення тощо. Крім того, персональні налаштування автомобіля, наприклад, навігації, допомоги водієві, клімат-контролю або медіа, зберігаються в профілі MINI і можуть бути синхронізовані з іншими автомобілями з операційною системою MINI 9. Авторизовані користувачі також можуть отримувати персональні рекомендації від Розумного персонального асистента MINI.
В один автомобіль за допомогою MINI ID можуть авторизуватися до семи користувачів. Перший користувач, який успішно додав MINI до застосунку MINI, автоматично стає головним користувачем. Усі інші користувачі є співкористувачами. Головний користувач має особливі права. Він/вона може замовляти оновлення MINI Connected, створювати цифровий ключ і ділитися ним із іншими користувачами, керувати співкористувачами, а також налаштовувати інші параметри меню.

ВІДПОВІДІ НА ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ПРО MINI CONNECTED.

BMW ConnectedDrive містить всі цифрові сервіси, які інтелектуально пов'язують автомобіль із зовнішнім світом. Крім телематичних сервісі, сюди також входять системи допомоги водієві, можливості підключення для мобільних пристроїв, розважальні пропозиції та служби допомоги у дорозі.

 

Передумови для використання MINI Connected:

  • Комплектація вашого автомобіля має включати обладнання MINI Connected. 
  • У вашому автомобілі вбудована та активна SIM-картка. 
  • У вас має бути дійсний договір на використання MINI Connected. 
  • Ви маєте MINI ID.Ви додали свій автомобіль до свого MINI ID.

Порада: Завантажте застосунок MINI APP, щоб максимально ефективно використовувати запропоновані послуги. За допомогою програми можна, наприклад, планувати свої поїздки в дорозі та заздалегідь відправляти пункт призначення на свій MINI.

Дізнатись про можливість активації MINI Connected у вашому автомобілі ви можете скориставшись формою на цій сторінці або звернувшись до вашого дилера MINI.

Наразі функції  мають обмеження у використанні на території України залежно від ринку для якого були вироблені ці автомобілі.
 
Функції MINI Connected у автомобілях виготовлених для ринку США обмежені на території Європи та України.
 
Щоб дізнатись можливість активації MINI Connected у вашому автомобілі, будь ласка, зверніться до вашого дилера.
 
Якщо активація можлива, вам необхідно звернутися до вашого дилера та надати необхідні документи, що підтвержують право власності на автомобіль та підписати необхідні документи, що регламентують умови використання MINI Connected.

Вам необхідно звернутися до вашого дилера MINI в Україні та надати документи що підтвержують особу та право власності автомобілем.

Нажаль, через глибоку інтеграцію у різноманітні системи автомобіля, подібна модернізація недоступна для автомобілів в яких ця функція не була закладена на виробництві.

SIM-картка є основною умовою для використання MINI Connected, а також виконання юридичних вимог, таких як виклик служби екстреної допомоги.

Для надання послуг MINI Connected, таких як Teleservice тощо, між автомобілем та BMW AG відбувається обмін даними через мобільну мережу, які обробляються у BMW AG для надання послуги.

Для отримання більш докладної інформації про те, які дані задіяні в кожному окремому випадку, зверніться до юридичної інформації щодо захисту даних.

Якщо ви не бажаєте використовувати пропозиції MINI Connected, ви можете деактивувати свою SIM-картку та підписати необхідні документи про відмову використання. Для цього зверніться до дилера MINI.

Для роботи функцій MINI Connected автомобіль використовує мережі мобільних операторів. Таким чином, якщо автомобіль знаходиться у місці де немає покриття або рівень сигналу недостатній, функції будуть обмежені і віддалений доступ зі смартфону буде недоступний.

Для доступу до всіх сервісів MINI Connected, крім активної SIM-карти, вам знадобиться MINI ID. Після створення MINI ID у вас є можливість додати свій автомобіль до свого MINI ID та використовувати низку послуг MINI Connected.

Вам необхідно перевірити чи всі необхідні дозволи на обробку і передачу данних встановлено в налаштуваннях. Детальніше можна ознайомитись у відеоінструкції по налаштування MINI ID у вашому автомобілі.

Послуги MINI Connected доступні у багатьох країнах світу. Залежно від ринку спектр послуг може змінюватись від країни до країни. Залежно від регіону ви також можете користуватися послугами в різних країнах, наприклад, у Європі.

Для автомобілей вироблених для ринку США існують обмеження на використання на теріторії України та Європи.

ВІДЕОІНСТРУКЦІЇ.

ДОДАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗАСТОСУНКУ MINI ВСЬОГО ЗА КІЛЬКА ПРОСТИХ КРОКІВ.

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ЗАСТОСУНКОМ MINI У ДЕМО-РЕЖИМІ.

КЕРУВАННЯ ЗАРЯДЖАННЯМ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК MINI.