MINI Cooper S Countryman – підтримка в дорозі MINI MINI Cooper S Countryman – підтримка в дорозі MINI

ДОПОМОГА ВЖЕ В ДОРОЗІ, ЩОБ ВИ НЕ ЗВЕРТАЛИ ЗІ СВОГО ШЛЯХУ.

MINI Roadside Assistance.

Керування MINI завжди приносить задоволення. Але іноді виникають непередбачувані ситуації. Тут і приходить на допомогу служба Підтримки в дорозі MINI. Тільки один дзвінок, і допомога вже в дорозі – через телефон або на місці. Ви завжди можете покластися на наших експертів, щоб ви та ваш MINI могли продовжити свою подорож.

MINI Cooper S Countryman – MINI Roadside Assistance

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА MINI.

Технічна допомога MINI гарантує, що ви і ваш MINI продовжите свою подорож якомога швидше. Досвічені фахівці MINI надають рішення через телефон або на місці – 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Якщо вашим MINI неможливо керувати безпечно, ми доставимо вас і ваш автомобіль до найближчого сервісного центра MINI та зробимо все для вдалого завершення вашої подорожі.

МИ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ВАШ ДЗВІНОК +380 (44) 581-81-02*
Доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік.

*Вартість дзвінків встановлюється згідно з тарифами вашого оператора мобільного зв'язку.

Хетчбек MINI 3 двері – допомога при ДТП

ДОПОМОГА MINI ПРИ ДТП.

Ми працюємо для вас цілодобово, щоб ви могли якомога швидше продовжити свою подорож. При необхідності ми евакуюємо ваш MINI у найближчий офіційний сервісний центр MINI. У випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтувати в той же день, вам буде наданий підмінний автомобіль. Ми викличемо аварійного комісара на місце ДТП та поліцію, а також допоможемо вам дістатися місця проживання або іншої адреси з СТО дилерської мережі MINI з місця поламання/ДТП.

МИ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ВАШ ДЗВІНОК +380 (44) 581-81-02*
Доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік.

*Вартість дзвінків встановлюється згідно з тарифами вашого оператора мобільного зв'язку.

ПРОГРАМА MINI MOBILITY.

MINI Convertible – blue and white – MINI Mobility Program

У разі виникнення несправності, коли ваш MINI вийшов з ладу, ми надаємо комплексний пакет послуг і експертну підтримку, щоб ви змогли знову вирушити в дорогу на своєму MINI. Як ваш надійний партнер, ми подбаємо про ваш спокій – незалежно від ситуації.