Оригінальні колеса MINI

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРИ КУПІВЛІ КОМПЛЕКТІВ КОЛІС MINI.

При купівлі комплекту зимових коліс в офіційному інтернет-магазині MINI, пропонуємо тобі скористатися унікальною можливістю отримати комплект статичних ковпачків всього за 1,20 грн* (стандартна вартість статичних ковпачків становить від 2658,35 грн).

Teasers

Статичні ковпачки MINI

Статичні ковпачки MINI.

ЗАВЖДИ В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Переваги статичних ковпачків:

  • Логотип MINI більше не буде перевернутим. 
  • Однакове положення логотипа на всіх колесах. 
  • Комплект складається з 4-х ковпачків.

Втомився замінювати зіпсовані після чергового шиномонтажу ключі-секретки і хочеш захистити себе від нештатних ситуацій в дорозі? – довір послуги шиномонтажу своїм перевіреним партнерам – офіційним сервісним центрам MINI в Україні.

 

Прагнеш якомога довше зберегти гарний стан дисків, цінуєш свій час і не хочеш витрачати його на шиномонтаж, а натомість просто замінюючи літній комплект на зимовий або навпаки? – будь ласка, офіційні Дилерські центри запропонують тобі ідеальний для твого авто варіант комплекту коліс за оптимальною ціною.

 

Знову задумуєшся над тим, де саме і наскільки клопітним є зберігати замінені колеса? – будь ласка, до твоїх послуг наш «Шинний Готель». Спочатку колеса готуються (видаляється бруд, бітум тощо) і зберігаються на спеціальному складі дилера згідно з вимогами виробників шин, що гарантує тривалий строк експлуатації.

 

Ще сумніваєшся? – даремно, адже разом із придбанням комплекту коліс ти отримуєш ще й такі додаткові переваги, як:

 

- Зберігання протягом першого сезону (тобто протягом 6-ти календарних місяців від дати купівлі твого комплекту) всього за 1,20 грн.**

- Перше встановлення на автомобіль нового комплекту коліс також всього за 1,20 грн.***

 

ПОДРОБИЦІ – У КОНСУЛЬТАНТІВ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ MINI.

 

ОРИГІНАЛЬНІ КОЛЕСА І ШИНИ MINI.

Колеса і шини MINI

КОЛЕСА І ШИНИ.

ЗІРКОВА ЯКІСТЬ.

Всі оригінальні комплекти коліс в зборі MINI оснащені шинами, позначеними зірочкою, що гарантує якість і безпеку. Вони були розроблені в тісній співпраці з провідними виробниками, такими як Bridgestone, Michelin і Pirelli, і пройшли суворі випробування, щоб поліпшити зчеплення вашого MINI з дорогою.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ, ДЕТАЛІ ТА ПОСЛУГИ MINI.

Аксесуари MINI

АКСЕСУАРИ ТА ПОСЛУГИ MINI.

НАЙКРАЩА ПОРА РОКУ.

З оригінальними аксесуарами, запчастинами та сервісним обслуговуванням MINI ти з комфортом проведеш свій зимовий сезон. Кріплення для лиж та сноубордів MINI, а також чорні всепогодні килими MINI Essential ідеально підійдуть для твоїх подорожей і пригод. Шлях до твого особистого вихору кастомізації тільки починається.

* Пропозиція з акційною вартістю комплекту статичних ковпачків (складається з 4 штук) за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту зимових коліс (4 колеса у зборі) в офіційному інтернет-магазині MINI www.shop.mini.ua з 01.01.2021 по 31.03.2021 включно. Пропозиція розповсюджується виключно на статичні ковпачки, які є сумісними з вищезгаданим комплектом зимових коліс.

** Пропозиція з акційною вартістю зберігання 1-го комплекту коліс за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.03.2021 включно в офіційних дилерських центрах MINI в Україні.

*** Пропозиція з акційною вартістю послуги першого встановлення комплекту коліс у зборі за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.03.2021 включно в офіційних дилерських центрах MINI в Україні.  

Більш детальну інформацію про умови зазначених пропозицій ти можеш дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер MINI в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Зображення товарів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактично наявної пропозиції. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.