Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

НАЙКРАЩА ПОРА РОКУ.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ, ДЕТАЛІ ТА ПОСЛУГИ MINI.

MINI Countryman чорний – вид ззаду – сніжні гори MINI Countryman чорний – вид ззаду – сніжні гори

ЗАХОПЛЮЮЧІ ПОЇЗДКИ, НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ.

Підготуйте себе до найкращої пори року з найкращими деталями для свого MINI. З оригінальними аксесуарами, запчастинами та сервісним обслуговуванням MINI ви з комфортом проведете свій зимовий сезон. Кріплення для лиж та сноубордів MINI, а також чорні всепогодні килими MINI Essential ідеально підійдуть для ваших подорожей і пригод. Шлях до вашого особистого вихору кастомізації тільки починається.

ТУРИСТИЧНІ ПРИЛАДДЯ.

ДО ПРИГОД ГОТОВИЙ ТА УКОМПЛЕКТОВАНИЙ.

MINI Countryman - система транспортування на даху - кріплення для лиж та сноубордів MINI Countryman - система транспортування на даху - кріплення для лиж та сноубордів

НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ, ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВИГЛЯД.

Колір Piano Black робить кожну дорогу чудовою. І з кращими деталями, які відповідають вашій особистій естетиці, сезон починається вдало. Додайте автомобілю MINI індивідуальності зі стильним значком, на який ви можете нанести реальний номер або букву. Крім того, що це буде виділяти вас з натовпу, ви будете точно знати, що це ваш автомобіль.

АКСЕСУАРИ MINI — Бічні «зябра» — Union Jack

БІЧНІ «ЗЯБРА» MINI В КОЛЬОРІ NIGHT JACK.

Горда спадщина. Бічні «зябра» MINI з традиційним дизайном Union Jack в сірому кольорі служать яскравою родзинкою і надають автомобілю додаткову дозу індивідуальності. Вони оптимально поєднуються з бічними панелями MINI, прекрасно доповнюючи їх потужний динамічний вигляд.

ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ВИДУ MINI В КОЛЬОРІ NIGHT JACK.

Данина традиції. Дзеркала заднього виду MINI в кольорі Night Jack стильно підкреслюють британський прапор. Просто встановіть їх замість стандартних дзеркал і отримуйте задоволення кожен раз, коли дивитеся на них. З їхнім індивідуальним, високоякісним дизайном захоплені погляди містяться в стандартній комплектації.

MINI ACCESSORIES – Exterior mirror caps – Union Jack
АКСЕСУАРИ MINI – Напис Cooper S – Чорний колір

Напис MINI COOPER S В КОЛЬОРІ PIANO BLACK.

Розставте спортивні акценти. Стильний напис MINI "Cooper S" в кольорі Piano Black ефектно підкреслить своїм глибоким чорним кольором динамічний вигляд вашого MINI. Виконаний в глянсовому кольорі Piano Black, він виглядає переконливо й оригінально і ідеально підходить для індивідуалізації автомобіля.

ЛОГОТИП MINI В КОЛЬОРІ PIANO BLACK.

Весь в чорному — просто і елегантно. Логотип MINI, виконаний повністю в чорному кольорі, особливо ефектно підкреслить індивідуальний вигляд вашого MINI. Пластмасовий логотип на капот, пофарбований в глянцевий колір Piano Black, ідеально підходить для індивідуалізації автомобіля.

АКСЕСУАРИ MINI – Логотип — Piano Black
АКСЕСУАРИ MINI - Напис ALL4 - Чорний

НАПИС MINI "ALL4" В КОЛЬОРІ PIANO BLACK.

Повністю в чорному. Стильний напис MINI "ALL4" кольору Piano Black ефектно підкреслить своїм глибоким чорним кольором динамічний вигляд вашого MINI. Виконаний в глянсовому кольорі Piano Black, він виглядає переконливо й оригінально та ідеально підходить для індивідуалізації автомобіля.

КОЛЕСА І ШИНИ.

Оригінальні зимові колеса і шини MINI.

Усі комплекти оригінальних коліс MINI комплектуються виключно шинами з маркуванням у вигляді зірки. Ці шини розроблені в тісній співпраці з найбільшими компаніями, такими як Bridgestone, Dunlop, Goodyear і Pirelli, і ідеально відповідають філософії кожної моделі MINI. Відкладати ваші пригоди на літо зовсім не обов'язково — оригінальні зимові шини MINI виготовлені з гумової суміші, спеціально створеної для водіння при низьких температурах. Це означає, що ви можете безпечно та з задоволенням проходити круті повороти, навіть якщо дорога мокра або покрита снігом. Страхування шин MINI надається автоматично при купівлі вашого нового автомобіля MINI або оригінальних коліс і шин MINI з маркуванням зіркою. Воно захищає вас від непередбачених витрат на заміну шин протягом 36 місяців.

АКСЕСУАРИ MINI – оригінальні колеса – зимні шини АКСЕСУАРИ MINI – оригінальні колеса – зимні шини

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ АКСЕСУАРИ.

СЕРВІС MINI.

ПРАВИЛЬНЕ РОЗСТАВЛЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ = МАКСИМАЛЬНА БЕЗПЕКА.

Сервіс MINI — Стандартні послуги — Підтримка Сервіс MINI — Стандартні послуги — Підтримка

СЕРВІС MINI VALUE.

Всім подобаються сюрпризи ... крім випадків, коли мова йде про ціни на сервісне обслуговування. Ознайомтеся з нашим сервісом MINI Value, де запчастини і робоча сила є частиною єдиної привабливою комплексної ціни. Ніяких несподіваних сюрпризів. У цьому значення цінності, коли справа доходить до обслуговування, тому що ми знаємо, що цінне обслуговування і всі його переваги стають безцінними. Тому, якщо вашому MINI чотири роки або більше, ми зіставимо його термін експлуатації з розумною ціною. Це те, що ми маємо на увазі під «реальною цінністю». Так що записуйтеся на прийом просто зараз і приєднуйтесь до сім'ї MINI. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами і вашим MINI.

MINI LIFESTYLE.

НАША НОВА КОЛЕКЦІЯ.

ПРОДОВЖИТЕ СВІЙ ШЛЯХ.

#HereWego Дякуємо всій спільноті MINI за відмінну графіку!