ВЕЛИКІ ТА МАЛЕНЬКІ МОМЕНТИ.

ОСІННІ ТА ЗИМОВІ ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ТА СЕРВІС MINI.

чоловік у жовтій куртці грає на снігу у сільській місцевості. чоловік у жовтій куртці грає на снігу у сільській місцевості.

СНІГ – НЕ ПРИЧИНА ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА. ЦЕ ВАШЕ ЗАПРОШЕННЯ ПРОГУЛЯТИСЯ.

Ви ж знаєте, що найкраще, що приготував цей сезон – знаходиться на вулиці. Тож, будьте готові до чарівної здатності зими змінювати світ навколо вас. Ви можете дослідити тихий зимовий ліс з допомогою оригінальних стильних аксесуарів та сервісу MINI або подорожувати осяяними засніженими дорогами з оригінальними зимовими колесами та шинами MINI з маркуванням зіркою. Дозвольте вашому сприйняттю змінитися й подарувати вам новий, незвичайний погляд на всі маленькі та великі моменти, які ви переживете під час ваших пригод.

НЕОБХІДНЕ У ПОДОРОЖІ.

НЕ ЛИШЕ ПРАКТИЧНО. ЧИСТА ЛЮБОВ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

КОМПАКТНЕ ЗАДНЄ КРІПЛЕННЯ MINI ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДІВ.

Підходить для двох велосипедів (максимальна вага кожного не більше 30 кг), що швидко і надійно кріпиться до буксирного гака, можна зберігати у складеному вигляді в багажному відділенні із захистом від зіткнень.

3-дверний MINI – верхній багажник MINI 3-дверний MINI – верхній багажник MINI

АКСЕСУАРИ MINI PIANO BLACK та NIGHT JACK

Додайте ще більше стилю та харизми вашому MINI – навіть посеред зимового сезону – за допомогою нашого асортименту перевірених, стильних аксесуарів, які також пропонують новий дизайн Piano Black та Night Jack. Це класичне оздоблення надає абсолютно індивідуальний відтінок, щоб підкреслити культовий образ вашого MINI.

mini accessories – MINI side scuttles – union jack style

БІЧНІ "ЗЯБРА" MINI NIGHT JACK.

Бічні "зябра" з традиційним дизайном Union Jack сірого кольору служать яскравим акцентом в дизайні та надають вашому автомобілю більше індивідуальності.

КОРПУС ЗОВНІШНІХ ДЗЕРКАЛ MINI NIGHT JACK.

Накладка на зовнішнє дзеркало у традиційному дизайні Union Jack стильно виділяє британський прапор. Просто встановіть їх замість стандартного корпусу дзеркал.

аксесуари mini – корпуси дзеркал MINI – union jack style
аксессуари mini – бічні смуги MINI – piano black

БІЧНІ СМУГИ MINI PIANO BLACK.

Динаміка у чорному кольорі. Яскраві бічні смуги MINI кольору Piano Black доповнюють динамічний образ MINI у вуличному стилі.

КОМПЛЕКТ СПОРТИВНИХ СМУГ ДЛЯ КУЗОВА MINI JET BLACK.

Динамічний гоночний вид. Спортивні смуги MINI кольору Jet Black на капоті та дверях багажного відділення виготовлені із високоякісної однотонної плівки.

аксессуари mini – спортивні смуги MINI – piano black
аксесуари mini – MINI waistline finisher – piano black

ОЗДОБЛЕННЯ ПОЯСНОЇ ЛІНІЇ MINI PIANO BLACK.

Ідеальний чорний. Окантовка waistline finisher MINI кольору Piano Black додає яскравості і надає вашому MINI ще більше індивідуальності. Доступно тільки для 3-дверних та 5-дверних MINI.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ MINI.

СВІТЛОДІОДНІ ПРОЄКТОРИ У ДВЕРЯХ MINI.

Світлодіодні дверні проєктори MINI при відкриванні дверей автоматично проєктують графічне зображення на поверхню поряд з автомобілем.

аксесуари mini – проектори у дверях MINI – світлодіодні
аксесуари mini – тримач для одягу – система MINI travel comfort

ТРИМАЧ ДЛЯ ОДЯГУ MINI СИСТЕМИ TRAVEL & COMFORT.

Тримач для одягу системи Travel & Comfort дозволяє повісити одяг на тильній стороні спинок сидінь, для цього необхідно просто і безпечно заклацнути його в базовий кронштейн, що пропонується окремо.

ВІДЕОРЕЄСТРАТОР MINI ADVANCED CAR EYE 2.0.

Бути насторожі: full-HD камера відеореєстратора MINI Advanced Car Eye 2.0 автоматично збереже кадри будь-якого інциденту, внаслідок якого може постраждати ваш автомобіль (наприклад, внаслідок ДТП чи злому).

аксесуари mini – HD камера – MINI advanced car eye HD камера
аксесуари mini – зарядний usb пристрій MINI – тип a та тип c

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ MINI DUAL USB type A і type C.

Подвійний зарядний USB-адаптер MINI просто вставляється у роз'єм і може заряджати два зовнішні мобільні пристрої одночасно.

КОЛЕСА І ШИНИ.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗИМОВІ КОЛЕСА ТА ШИНИ MINI.

Зимові колеса та шини MINI розроблені та протестовані, щоб забезпечити максимальну продуктивність вашого MINI та вашу особисту безпеку. Тому MINI тісно співпрацює з провідними виробниками шин, такими як Goodyear, Dunlop, Michelin та Pirelli. Вони проходять суворі випробування, щоб оптимізувати найкраще зчеплення MINI з дорогою та ідеально підходять до концепції автомобіля кожної окремої моделі MINI.


Зимові шини наполегливо рекомендуються в тих місцях, де середньодобова температура досягає + 7 °C і нижче, щоб забезпечити безпеку вашого автомобіля на дорозі з найкращим гальмуванням та зчепленням за будь-яких умов.


Страхування шин MINI від Allianz-Versicherungs AG включено у вартість та захищає вас від непередбачених витрат на ремонт або заміну протягом періоду 36 місяців.

MINI COOPER COUNTRYMAN на вулиці у снігу, вид ззаду MINI COOPER COUNTRYMAN на вулиці у снігу, вид ззаду

ЛАНЦЮГИ ПРОТИКОВЗАННЯ MINI.

Завдяки гнучким сталевим кільцям зимові ланцюги протиковзання MINI мають можливість швидкої та комфортної установки. Для кращої тяги по льоду та снігу вони мають перехресну колію та тонку рівномірну сітку з елементами ланцюга високого зчеплення.

СЕРВІС MINI.

СІМ'Я, ЯКІЙ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ.

Сім'я - це не лише про любов, але й про зв'язок та довіру. Впевненість, що про все подбають і можливість не переймається ні про що, включно з додатковими витратами. Саме ці сімейні цінності визначають наш характер. Тому, коли ви відправляєте свій MINI у сервіс, відбувається щось особливе: ви стаєте частиною нашої родини.

Представник MINI SERVICE передає ключі від машини білявці в одному із сервісних центрів MINI Представник MINI SERVICE передає ключі від машини білявці в одному із сервісних центрів MINI

MINI LIFESTYLE.

НАША НАЙНОВІША КОЛЕКЦІЯ.

ЗРОБІТЬ НАСТУПНІ КРОКИ.

#HereWeGo Дякуємо всій спільноті MINI за чудові світлини!

Teaser Inspiration, do not use in online autumn/winter 2020
MINI Countryman – транспортна система на даху – кріплення для лиж і сноубордів

СНІГ – НЕ ПРИЧИНА ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА. ЦЕ ВАШЕ ЗАПРОШЕННЯ ПРОГУЛЯТИСЯ.

Ви ж знаєте, що найкраще, що приготував цей сезон – знаходиться на вулиці. Тож, будьте готові до чарівної здатності зими змінювати світ навколо вас. Ви можете дослідити тихий зимовий ліс з допомогою оригінальних стильних аксесуарів та сервісу MINI або подорожувати осяяними засніженими дорогами з оригінальними зимовими колесами та шинами MINI з маркуванням зіркою. Дозвольте вашому сприйняттю змінитися й подарувати вам новий, незвичайний погляд на всі маленькі та великі моменти, які ви переживете під час ваших пригод.