ПЛАТФОРМА MINI CONNECTED.

РОЗУМНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ВАШОГО MINI.

Ваш MINI стандартно оснащений безліччю розумних функцій, таких як навігаційна система MINI Navigation, яка завжди надає вам найсвіжіші мапи та дані про дорожній рух, або ж послуги Remote Services, що дозволяють дистанційно контролювати ваш MINI за допомогою застосунку MINI. Відчуйте бездоганний зв'язок і переосмисліть своє водіння з MINI — там, де інновації перетинаються з дорогою.

Платформа MINI Connected - інтро

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД ЦЬОГО?

MINI Connected — це набір розумних функцій, застосунків і послуг, які з'єднують вас і ваших пасажирів з вашим MINI, забезпечуючи безпечний і безперешкодний зв'язок з навколишнім світом. Це допомагає зробити ваше повсякденне життя зручнішим. І робить водіння безпечнішим та веселішим.

Розумний персональний асистент

Розумний персональний асистент MINI керує ключовими функціями вашого MINI, такими як навігація, телефонія, радіо або навіть контроль температури. Можливо, є щось, що вам потрібно знати про вашу подорож. Наприклад, погода. Або у вас є особливі побажання. Навіть якщо ви просто хочете поспілкуватися або почути жарт.
Платформа MINI Connected - персональний асистент
Платформа MINI Connected - навігація

НАВІГАЦІЯ MINI.

Нова хмарна система MINI Navigation забезпечує особливо швидкий і точний розрахунок маршруту. Найсвіжіша мапа та дані про дорожній рух завжди передаються в режимі реального часу в автомобіль, щоб ви могли дістатися до місця призначення безпечно та вчасно. А оптимізоване для підзарядки планування маршруту гарантує, що водії повністю електричних MINI можуть зі спокійною душею вирушати в далекі подорожі. Система  автоматично додає ідеальні зупинки для заряджання під час далеких поїздок, які будуть часто оновлюватися під час подорожі.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Автомобілі MINI також отримують регулярні безкоштовні вдосконалення якості через оновлення програмного забезпечення через Інтернет. Залежно від країни, моделі, комплектації та стану автомобіля, ви навіть можете мати право на регулярне отримання безкоштовних додаткових функцій або функціональних удосконалень.

Платформа MINI Connected - віддалене оновлення програмного забезпечення
Платформа MINI Connected - підключення до смартфонів

З’ЄДНАННЯ ЗІ СМАРТФОНАМИ.

Завдяки можливості підключення смартфона до свого MINI ви можете легко отримати доступ до улюблених застосунків через бездротову систему Android Auto або Apple CarPlay. Навігаційні інструкції з підтримуваних застосунків відображаються на блоці взаємодії MINI та на проекційному дисплеї вашого MINI, тож ви можете безпечно мати доступ до всіх застосунків на смартфоні навіть під час керування автомобілем.

ОНОВЛЕННЯ MINI CONNECTED.

Пориньте у новий вимір водіння з розширеними можливостями MINI Connected. Легко інтегруйте своє цифрове життя в кожну подорож.