ЗРОБІТЬ КОЖНУ ПОДОРОЖ НЕЗАБУТНЬОЮ.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ І ПОСЛУГИ MINI.

аксесуари mini 3-дверний хетчбек MINI білий транспортний бокс на дах MINI чорний задній багажник для велосипеда MINI аксесуари mini 3-дверний хетчбек MINI білий транспортний бокс на дах MINI чорний задній багажник для велосипеда MINI

ЖИТТЯ ВЛІТКУ – ЦЕ… ДОРОГА.

Кожен ваш вибір – це відправна точка для цікавої індивідуальної подорожі. Вона веде вас на нові, незвідані шляхи, і робить життя унікальним. Тепла літня атмосфера кличе нас у такі мандрівні подорожі. Чи то ліс, море або гори: MINI дає всі необхідні можливості, щоб перетворити вашу наступну поїздку на незабутню пригоду: від відповідних аксесуарів для поїздки до всебічного обслуговування, де б ви не були. В дорогу!

НЕОБХІДНЕ У ПОДОРОЖАХ

ПРИГОДИ СЛІДУЮТЬ ЗА ВАШИМ АВТОМОБІЛЕМ.

Аксесуари MINI - оригінальні аксесуари mini Аксесуари MINI - оригінальні аксесуари mini

ЦЕ ЛІТО У ВАШИХ РУКАХ. ЯК І СТИЛЬ.

Додайте ще більше стилю та харизми своєму MINI із нашим асортиментом стильних оригінальних аксесуарів MINI. Завдяки яскравому дизайну та ідеальній посадці оригінальні аксесуари MINI дозволяють створювати та демонструвати привабливі акценти на вашому MINI. Вибирайте шикарні деталі, які підкреслять вашу індивідуальність, такі як дзеркала заднього виду, бічні зябра, графіка на даху або світлодіодні дверні проєктори.

Аксесуари MINI - комплект спортивних смуг для кузова

КОМПЛЕКТ СПОРТИВНИХ СМУГ ДЛЯ КУЗОВА MINI PIANO BLACK.

Динамічний гоночний вигляд. Спортивні смуги MINI в кольорі Piano Black на капоті та дверях багажного відділення виготовлені із високоякісної однотонної плівки. Вони передають чисту динаміку, і, звичайно ж, світлонепроникні, погодостійкі та придатні до миття.

БІЧНІ СМУГИ MINI PIANO BLACK.

Динаміка у чорному кольорі. Яскраві бічні смуги MINI в кольорі Piano Black доповнюють динамічний образ MINI у вуличному стилі. Зайве говорити, що лита високоякісна кольорова наліпка є стійкою до світла, кидає виклик вітру та погодним умовам і зберігає свою глибину кольору навіть після миття автомобіля. Створено для динамічного та спортивного образу.

Аксесуари MINI - бічні смуги mini piano black
Аксесуари MINI - бічні "зябра" mini night jack

БІЧНІ "ЗЯБРА" MINI.

Бічні "зябра" служать яскравим акцентом у дизайні та надають вашому автомобілю більше індивідуальності.

НАЛІПКА НА ДАХ MINI NIGHT JACK.

Придивіться. Ця стильна наліпка на дах MINI Night Jack надає вашому MINI унікальний індивідуальний вигляд зверху.
Аксесуари MINI наліпка на дах mini night jack
Аксесуари MINI - корпус зовнішніх дзеркал mini night jack срібні та чорні

КОРПУС ЗОВНІШНІХ ДЗЕРКАЛ MINI.

Данина традиціям. Накладка на зовнішнє дзеркало у традиційному дизайні Union Jack стильно підкреслює британський прапор. Просто встановіть їх замість стандартного корпусу дзеркал і отримуйте задоволення щоразу, коли дивитеся на них. Завдяки їхньому високоякісному дизайну, захоплені погляди входять до стандартної комплектації.

ТЕМНІ БІЧНІ "ЗЯБРА" MINI.

Темні бічні "зябра" додадуть вашому MINI ще більше індивідуальності.

Доступні у таких варіантах виконання:

  • Традиційний дизайн Union Jack
  • Дизайн Night Jack
  • Дизайн Black Jack
Аксесуари MINI - темні зябра mini: Union Jack, Night Jack, Black Jack

СВІТЛОДІОДНІ ДВЕРНІ ПРОЄКТОРИ MINI.

Світлодіодні дверні проєктори MINI під час відчинення дверей автоматично проєктують графічне зображення на поверхню поряд із автомобілем.

Аксесуари MINI - 5-дверний сріблястий хетчбек MINI Cooper s, картина Джексонлорії Аксесуари MINI - 5-дверний сріблястий хетчбек MINI Cooper s, картина Джексонлорії

ГОТУЙТЕСЯ В ДОРОГУ.

Що робить літню пригоду ідеальною? Хороші друзі, приємна музика, гарний настрій і, звичайно ж, відповідне туристичне спорядження, що виходить за рамки простого багажу. В оригінальних аксесуарах MINI є все необхідне, щоб зробити вашу подорож унікальною. Ваша пригода починається зараз. Тому що кожен вибір – це мандрівка.

Аксесуари MINI - зарядний пристрій mini dual usb type a та c

ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ MINI DUAL USB TYPE A ТА TYPE C.

Зарядний адаптер MINI з двома USB-роз'ємами легко вставляється в прикурювач і може швидко заряджати два девайси одночасно.

ДВЕРНІ ЗНАЧКИ MINI.

Інноваційні дверні значки MINI можна легко прикріпити на місце стандартної кнопки дверного замка.
Доступні у таких варіантах виконання:
  • Позначення MINI
  • Дизайн Union Jack
  • Дизайн Black Jack
  • Позначення John Cooper Works

КОЛЕСА ТА ШИНИ

ДОБРЕ ТАМ, КУДИ ВАС ВЕЗУТЬ ВАШІ КОЛЕСА.

Оригінальні комплектні колеса у зборі MINI оснащені виключно шинами, що позначені зірочкою, щоб гарантувати якість та безпеку. Вони розроблялися у тісній співпраці з такими провідними виробниками, як Bridgestone, Michelin та Pirelli. Вони пройшли ретельну перевірку, щоб оптимізувати зчеплення MINI на дорозі та ідеально відповідати концепції автомобіля кожної окремої моделі MINI. Літні шини забезпечують оптимальну продуктивність та керованість за температурою вище 7°C. Літні шини, що розроблені для тепліших погодних умов, складаються з більш твердих гумових сумішей. Це призводить до скорочення гальмівного шляху, зниження опору коченню та зниження витрати палива. Оригінальні літні шини MINI зберігають зчеплення з дорогою навіть після сильного літнього дощу на ґрунтових або піщаних дорогах. Крім того, вони автоматично включають страхування шин MINI, яке покриває шкоду, заподіяну вам гострими предметами, такими як цвяхи та уламки скла, або ударами по бордюру під час паркування, а також вандалізмом та крадіжками. Термін дії становить 36 місяців (продукт Allianz Versicherungs-AG).

Аксесуари MINI - літній комплект коліс чорного кольору Аксесуари MINI - літній комплект коліс чорного кольору

СЕРВІСИ MINI

РОДИНА, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ.

Сім'я – це не лише любов. Це зв'язок та довіра. Віра в те, що про все подбають, не турбуючись ні про що. Навіть про додаткові витрати. Саме ці сімейні цінності визначають наш дух. Саме тому, коли ви відправляєте свій MINI до сервісу MINI, відбувається дещо особливе: ви стаєте частиною нашої родини.

Аксесуари MINI – представник сервісного центру mini передає ключі від машини жінці Аксесуари MINI – представник сервісного центру mini передає ключі від машини жінці
Аксесуари MINI - mini tyre service

MINI TYRE SERVICE.

Купуйте найкращі шини на найкращий час вашого сезону. Замініть зимові/літні шини, і ми перевіримо та оптимізуємо тиск у шинах. Ми також пропонуємо заміну коліс та шин з першокласним співвідношенням ціни та якості. А з нашим професійним зберіганням коліс (включаючи миття та балансування) ви заощаджуєте непотрібні зусилля та цінний простір.

Аксесуари MINI - mini roadside assistance фото @juriancuypers Аксесуари MINI - mini roadside assistance фото @juriancuypers

MINI ROADSIDE ASSISTANCE.

Застрягли у глушині? За допомогою MINI Roadside Assistance ми надамо вам усю необхідну інформацію та допоможемо повернутися на дорогу. Наша лінія обслуговування з'єднає вас з нашим великим спектром послуг, включаючи нашу мережу схвалених/авторизованих сервісних центрів MINI.

Аксесуари MINI - mini summer care routine фото @skelly_carphotography Аксесуари MINI - mini summer care routine фото @skelly_carphotography

MINI CAR CARE.

ІДЕАЛЬНИЙ ЛІТНІЙ ДОГЛЯД ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИН.

Чи то літня злива або спонтанні поїздки за місто: пригода залишить свій слід у будь-якому випадку. З послугами MINI Car Care ви знову змусите свій MINI сяяти.

ЗРОБІТЬ НАСТУПНІ КРОКИ.

#HereWeGo: Дякуємо всій спільноті MINI за чудовий графічний матеріал!