Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

ДЛЯ МАЙБУТНІХ СПОГАДІВ.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ, ЗАПЧАСТИНИ І СЕРВІС ДЛЯ МАШИН MINI.

MINI Весна-літо – Mini Countryman MINI Весна-літо – Mini Countryman

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.

Коли ви починаєте відчувати ностальгію за плануванням нових подорожей, це означає що ваша наступна пригода буде дуже захопливою.

Цього літа, будьте готові створити нові довготривалі спогади за допомогою оригінальних аксесуарів, деталей та сервісу MINI. Необхідне для пригод на бездоріжжі на велосипедах чи більше місця для подорожей, ми допоможемо вам створити нові незабутні враження. Цього сезону ваші очікування визначатимуть вашу реальність.

НЕОБХІДНЕ У ПОДОРОЖАХ.

ДЛЯ ПІДЙОМІВ У ГОРИ.

Аксесуари MINI – 3-дверний MINI – червоний зі стильними чорними вставками Аксесуари MINI – 3-дверний MINI – червоний зі стильними чорними вставками

АКСЕСУАРИ MINI PIANO BLACK ТА NIGHT JACK.

Додайте ще більше стилю та харизми своєму MINI навіть у зимовий час. За допомогою нашого асортименту стильних аксесуарів, які втілюють дизайни Piano Black та Night Jack. Це класичне оздоблення надає персональності автомобілю та підкреслює знаковий вигляд та характер вашого MINI.
Аксесуари MINI – Бічні смуги Piano Black

БІЧНІ СМУГИ MINI PIANO BLACK.

Cправжня динаміка у чорному. Вражаючі бічні смуги MINI кольору Piano Black привносять динамічний вигляд MINI на вулицю. Зайве говорити, що кольорова наліпка світлостійка, не піддається впливам вітру чи негоди та зберігає глибину кольору навіть після мийки автомобіля. Для динамічного, спортивного вигляду.

MINI WAISTLINE FINISHER в кольорі PIANO BLACK.

Ідеальний повністю чорний вигляд. Оздоблення MINI Waistline Finisher кольору Piano Black розставляє візуальні акценти за допомогою блискучого чорного кольору. Спортивна і в той же час елегантна декоративна смуга надає MINI виключно унікальний зовнішній вигляд і є ідеальним доповненням до інших компонентів екстер'єру кольору Piano Black.

Аксесуари MINI – waistline finisher – колір Piano Black
Аксесуари MINI – передня декоративна панель MINI Piano Black

ПЕРЕДНЯ ДЕКОРАТИВНА ПАНЕЛЬ MINI PIANO BLACK.

Елегантний повністю чорний колір спереду. Передня декоративна панель MINI кольору Piano Black надає вашому MINI ще більш індивідуальний вид. Передня панель в глянцевому чорному кольорі створює захоплююче відчуття присутності та є прекрасним візуальним доповненням до інших компонентів екстер'єру кольору Piano Black.

ЗНАЧОК MINI COOPER S PIANO BLACK.

Спортивний вигляд. Стильний значок MINI Cooper S Piano Black з глибоким чорним відтінком підкреслює динамічний зовнішній вигляд вашого MINI. Будучи забарвленим у блискучий чорний Piano Black, він при цьому настільки ж міцний, як і безпомилковий, та ідеально підходить для персоналізації зовнішнього вигляду.

Аксесуари MINI – логотип Cooper S – Piano Black
Аксесуари MINI – позначення – all4 – чорний

ЗНАЧОК MINI ALL4 PIANO BLACK.

Стильний значок MINI All4 Piano Black з глибоким чорним відтінком підкреслює динамічний зовнішній вигляд вашого MINI. Будучи забарвленим у блискучий чорний Piano Black, він при цьому настільки ж міцний, як і безпомилковий, та ідеально підходить для персоналізації зовнішнього вигляду.

АКСЕСУАРИ NIGHT JACK.

ВБИРАЮТЬ У СЕБЕ ПОГЛЯДИ.

Аксесуари MINI – Night Jack – багажний бокс (на дах) Аксесуари MINI – Night Jack – багажний бокс (на дах)
ЗАДНІ ЛІХТАРІ.

ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕСТЕТИКИ.

МІНІ  Весна-літо – 3-дверний MINI МІНІ  Весна-літо – 3-дверний MINI
Зробіть заяву та покажіть прапор. Завдяки заднім ліхтарям MINI у характерному дизайні Union Jack, зв’язок між MINI та його британським корінням можна відзначити унікальним чином. Всі світлові функції ідеально інтегровані у дизайн. У них використовується найсучасніша світлодіодна технологія для новітнього та абсолютно унікального зовнішнього вигляду задньої частини автомобіля.

КОЛЕСА ТА ШИНИ.

ОРИГІНАЛЬНІ КОЛЕСА ТА ШИНИ MINI.

Оригінальні колеса у зборі MINI оснащені виключно нашими шинами, позначеними зірочкою, щоб гарантувати якість та безпеку. Вони були розроблені у тісній співпраці з такими провідними виробниками, як Bridgestone, Michelin та Pirelli. Вони пройшли сувору перевірку, щоб оптимізувати зчеплення вашого MINI на дорозі, та ідеально відповідати концепції автомобіля кожної окремої моделі MINI. Окрім того, вони автоматично включають страхування шин MINI, яке покриває шкоду, заподіяну вам гострими предметами, такими як цвяхи та осколки скла, або ударами по бордюру під час паркування, а також вандалізмом та крадіжками. Термін дії 36 місяців (продукт Allianz Versicherungs-AG).

MINI весна-літо – 3 дверний MINI MINI весна-літо – 3 дверний MINI
СЕРВІСИ MINI.

БЕЗПЕКА У ПРІОРИТЕТІ.

MINI Service – Service Inclusive – Підтримка MINI Service – Service Inclusive – Підтримка

MINI VALUE SERVICE.

Усім подобаються сюрпризи ... Окрім випадків, коли мова йде про ціни за послуги. Відкрийте для себе нашу послугу MINI Value Service, де деталі та робоча сила – це частина одного привабливого платежу за системою "все включено". Жодних несподіваних сюрпризів. У цьому полягає значення цінності, коли мова заходить про послугу, адже ми вже знаємо, що цінна послуга стає безцінною у довготривалій перспективі. Тому, якщо вашому MINI чотири роки чи більше, ми врахуємо його вік при розрахунку ціни за послуги. Це те, що ми маємо на увазі під „справжньою цінністю”. Тож домовтесь про зустріч зараз і приєднуйтесь до родини MINI. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами та вашим MINI.
MINI CAR CARE.

ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ СТИЛЮ.

MINI CAR CARE Весна-літо MINI CAR CARE Весна-літо

ЗРОБІТЬ НАСТУПНІ КРОКИ.

#HereWeGo Дякуємо всій спільноті MINI за чудовий графічний матеріал!