MINI

Новий MINI John Cooper Works.

Екстремальне задоволення від керування автомобілем.

Найкращий спортивний автомобіль у сегменті преміальних компактних моделей перейшов на наступний ступінь еволюції з лаконічним дизайном, розширеним оснащенням та оновленим інтерфейсом.

Що нового?

  • Мінімалістичний дизайн і продумана аеродинаміка.
  • Новий центральний дисплей мультимедіа діагоналлю 8,8 дюйма з оновленим інтерфейсом.
  • Чотири варіанти забарвлення кузова, три варіанти колісних дисків.
  • Опціональна адаптивна підвіска з частотно-залежними клапанами.
  • Нова гальмівна система, розроблена спільно з Brembo.

Що важливо?

  • Ціни на новий MINI John Cooper Works у базовій комплектації починаються з 963 779 грн.*

* Ціни визначені за станом на 14 квітня 2021 згідно встановленого Продавцем на 14 квітня 2021 курсу гривні до ЄВРО на автомобілі в базовій комплектації у замовлення, який дорівнює 33,29 грн. за 1 Євро.

Прекрасний на прямих ділянках та невловимий на крутих поворотах. З новітнім MINI John Cooper Works кожен кілометр незабутній як на гоночному треку, так і на міських вулицях. Яскраві дизайнерські акценти, оновлений інтерфейс і розширене стандартне оснащення – ось нове обличчя спортивного MINI.

Особливості дизайну.

Фірмовий характер MINI John Cooper Works знайшов відображення у мінімалістичній мові дизайну. У передній частині автомобіля з'явилися нові світлодіодні фари і шестикутна решітка радіатора з яскраво-червоною горизонтальною вставкою. Збільшені повітрозабірники забезпечують ще більш ефективне охолодження двигуна і гальм в найспекотніші трек-дні. У задньому бампері з'явився розвинений дифузор, який оптимізує потік повітря під днищем автомобіля.

Стандартні легкосплавні колісні диски John Cooper Works діаметром 17 дюймів. В якості опції доступні диски діаметром 18 дюймів і нові двоколірні диски John Cooper Works Circuit Spoke. Палітра барв кузова складається з відтінків Chili Red, Rebel Green (ексклюзивно для MINI John Cooper Works) і нових варіантів Island Blue metallic і Rooftop Grey metallic.

Ключові характеристики й агрегати. 

За яскравий темперамент MINI John Cooper Works відповідає чотирициліндровий двигун MINI TwinPower Turbo, розроблений з використанням гоночного досвіду MINI. При обсязі в 2 літри він розвиває потужність 231 к.с. і крутний момент 320 Нм. У поєднанні з шестиступінчастою механічною коробкою передач хетчбек розганяється з 0 до 100 км/год за 6,3 секунди, а з опціональною восьмиступінчастою автоматичною трансмісією Steptronic Sport – всього за 6,1 секунди.

Насичений звук забезпечує спортивна вихлопна система з двома патрубками з нержавіючої сталі діаметром 85 мм. Вона входить до стандартного оснащення MINI John Cooper Works, так само як і високоефективна гальмівна система, розроблена у співпраці з Brembo. Потужні гальма з пофарбованими в червоний колір чотирипоршневими фіксованими супортами і вентильованими дисками забезпечують надійне уповільнення.

Спортивна підвіска MINI John Cooper Works гарантує легендарну чуйність управління, яку можна порівняти з гоночним картом. Висока маневреність стане в нагоді і в швидких зв'язках поворотів, і в щільному міському русі.

В якості опції доступна адаптивна підвіска нового покоління, головна особливість якої –  частотно-залежні клапани. Вони змінюють пропускну здатність у залежності від частоти й амплітуди коливань, забезпечуючи оптимальну плавність ходу і баланс між спортивностью і комфортом. Налаштування підвіски змінюються з частотою від 50 до 100 мілісекунд, а її властивості, що амортизують, виросли на 10%.

Технічні характеристики (цифри в дужках відносяться до автомобіля з механічною коробкою передач): 

MINI John Cooper Works. 

Потужність: 170 кВт/231 к.с. 

Розгін 0 - 100 км/ч: 6,1 с (6,3 с). 

Максимальна швидкість: 246 км/год (246 км/ч). 

Витрати палива: в місті 7,8 л/100 км (9,3 л / 100 км);за містом: 5,4 л/100 км (6 л/100 км);у змішаному циклі: 6,3 л/100 км (7,2 л/100 км). 

Викиди CO2: 143 г/км (164 г/км).