Кар'єра в MINI.

dam Image
dam Image

Запусти своє майбутнє.

Хотів би приєднатися до гігантів автоіндустрії? Ми шукаємо чудових людей для роботи в престижній BMW Group: від випускників і новачків до досвідчених професіоналів. У свою чергу, ми пропонуємо шанс попрацювати з компанією світового рівня і отримати прибуткове та захоплююче майбутнє.

Кар'єра в центральному офісі.

Інформаційні технології.

Рушійним фактором практично кожної інновації автомобіля виступають інформаційні технології. Вони також є ключовим фактором виробничого процесу.

Відкрийте для себе захоплюючі перспективи у сфері автоматизованих та корпоративних ІТ. І не важливо, чи ти займаєшся розробкою інтерфейсів або створюєш клієнтоорієнтовані платформи.

 

Інженіринг.

Створюй мапйбутнє автотранспорту. Наші інженери детально розробляють кожний компонент автомобіля для того, щоб кожний новий автомобіль був ще інтелектуальнішим, заощадливішим і за його кермом було веселіше, ніж за попереднім. Вони також працюють над покращенням процесу виробництва: від ковально-пресового, збірного та фарбувального цехів до кінцевої зборки автомобіля.

 

Виробництво.

Кожний день наш виробничий відділ демонструє високий рівень використання та розподілу інфіормації, навіть між різними заводами. У тебе є можливість працювати над кастомізацією кожного автомобіля, над системним розвитком, або приєднатися до команди спеціалістів з обслуговування обладнання.

 

Інші можливості.

Наші автомобілі проходять величезну кількість різноманітних необхідних процедур, перш ніж покупець зможе сісти за кермо свого розкішного нового MINI. Від науково-дослідницьої та дослідно-конструкторської розробки до маркетингових та фінансових операцій. Безліч вакансій очікують "свою" людину. Можливо це саме ти?

dam Image
Робота в автосалонах.

Чоловіки та жінки, які є обличчям компанії MINI. Основна ваша задача, як представників бренду, - перетворити потенційних клієнтів на справжніх фанатів MINI. Для того, щоб наші клієнти завжди були задоволені якістю обслуговування ми покладаємось на вас у питаннях ефективного внутрішнього управління, успішних перемовинах про продаж та подальшому співробітництві з клієнтами. Знайди роботу в своєму місцевому автосалоні та приєднуйся до нас на шляху в світле майбутнє.