ІНТЕР’ЄР

ВИШУКАНІ НА ДОТИК.

Тонка майстерність і дрібні деталі формують естетику інтер'єру. Преміум-матеріали, передові технології та атмосферне освітлення створюють висококласний досвід водіння. Потрапивши сюди, ви, мабуть, не захочете звідси виходити. 

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З РЕЖИМАМИ MINI EXPERIENCE. 

Побачте, почуйте і відчуйте власний настрій. Режими MINI Experience — це ваш шлях до світу зв'язків і вражень. Вони пробуджують ваші емоції. Кожен режим має власний креативний дизайн, навколишнє освітлення та звукову палітру. За допомогою однієї команди ви можете повністю змінити зовнішній вигляд і відчуття вашої кабіни.
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - oled дисплей

OLED, OLED OLED OLED.

Серце і центр уваги вашої панелі — приголомшливий круглий сенсорний OLED-дисплей. Завдяки використанню найсучаснішої технології OLED діаметром 240 мм та високоякісному склу він має виразний, мінімалістичний вигляд. Він слугує приладовою панеллю, а також вашим бортовим інформаційно-розважальним та допоміжним центром. А кругла геометрія - це світова новинка.

ПОРИНЬТЕ У НОВИЙ ІНТЕР'ЄР — АБО НАВІТЬ ВІСІМ.

Ви можете вирішувати, який саме досвід водіння ви хочете отримати кожного разу, коли сідаєте за кермо. Від спортивного до супер-ефективного — існує цілий ряд режимів MINI, які задовольнять будь-які потреби, і кожен з них має свій власний ефект занурення, відчуття та звук.
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - панель приладів
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - панель приладів
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - панель приладів
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - панель приладів

СТИЛЬНО ТА ЕКОЛОГІЧНО. ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ.

Чотири варіанти дизайну MINI на вибір, а саме Essential, Classic, Favoured та JCW Style, допоможуть вам виразити свою індивідуальність. Кожен з них оснащений характерними особливостями та деталями дизайну, виготовленими на замовлення, — від приладової панелі та керма до оббивки сидінь і стелі салону.

Завдяки нашій новій текстильній естетиці ми хочемо, щоб ви відчули справжнє відчуття тепла і затишку в салоні вашого MINI. Тканина виготовлена з високоякісних, перероблених матеріалів і в'язана за унікальною двошаровою технікою. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проекцій у різних режимах MINI Experience.

Повністю електричний MINI - інтер’єр - панель тумблерів

ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.

Усе, що вам потрібно, — це лише одне натискання на тумблер — від стоянкового гальма до перемикання передач, режимів MINI Experience і багато іншого. П'ять інтуїтивно зрозумілих елементів керування були переосмислені та перероблені, і тепер до них ще легше дотягнутися, ними ще зручніше користуватися, а також бавитися з ними. 

КЕРМУВАННЯ З ВІДЧУТТЯМ GO-KART.

Задоволення починається, як тільки ви беретеся за кермо. Ми надихнулися безсмертним класичним Mini і оновили його дизайн, трохи зменшивши розмір, щоб надати вам ще більш насичене, класичне і водночас сучасне відчуття картингу MINI. А замість третьої спиці на кермі тепер розміщено стильний тканинний ремінець. Ліва панель керування дозволяє активувати системи допомоги водієві, а за допомогою правої ви можете керувати розважальними та комунікаційними функціями. 

Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - кермо
Повністю електричний MINI Countryman - інтер’єр - матеріали

ПРОКЛАДАЄМО НОВІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.

MINI створює абсолютно нову естетику завдяки використанню текстилю. Новий матеріал, який ми використовуємо на панелі приладів і дверних панелях, створює особливо комфортну атмосферу. Тканина якісна та легка в догляді. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проєкцій у різних режимах MINI Experience. І ми продовжимо досліджувати подальші шляхи розробки матеріалів, які відповідають найвибагливішим критеріям, коли йдеться про тактильні відчуття, зовнішній вигляд та зносостійкість.