Колеса MINI. РозслабТЕСЬ та отримуйТЕ задоволення.

MINI Wheel Safety MINI Wheel Safety

Безпека, яку подарували зірки

Оригінальні комплекти коліс MINI у зборі розроблені та протестовані, щоб забезпечити максимальну продуктивність вашого MINI і вашу особисту безпеку. Тому MINI тісно співпрацює з провідними виробниками шин (наприклад, Bridgestone, Dunlop, Goodyear і Continental) і маркує їх зіркою на боковій стінці кожної оригінальної шини MINI.

MINI tyre star marking
Технологія Runflat MINI

Технологія Run Flat

Технологія Run-Flat мінімізує необхідність негайної заміни колеса у разі його пошкодження. Це дозволяє водієві продовжити свій шлях, наприклад, до найближчої майстерні. Додаткові еластичні вставки в бічних стінках, виготовлені з термостійких гумових сумішей, запобігають перегріву шини та її займанню при втраті тиску. Навіть при відсутності тиску, шина з технологією Run-Flat дозволяє завантаженому транспортному засобу продовжувати рух на відстань до 80 км при швидкості 80 км/год.

 

Ознайомтеся з нашим асортиментом оригінальних коліс в зборі MINI з технологією Run-Flat.

dam Image

ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕНГЯ З ДОРОГОЮ ПРИ ТЕМПЕРАТУРІ НИЖЧЕ 7°С

Вам не потрібно відкладати свої плани на літо – оригінальні зимові шини MINI виготовляються з гумових сумішей, спеціально створених для керування за умов низьких температур. Це означає, що ви можете безпечно маневрувати вузькими вулицями, навіть якщо дорога мокра або вкрита снігом.

 

У ЧОМУ Ж ВІДМІННІСТЬ МІЖ ЗИМОВИМИ ТА ЛІТНІМИ ШИНАМИ?

> До 10% коротший гальмівний шлях на мокрих дорогах.

> До 40% менше зносу шин.

> До 50% коротший гальмівний шлях на снігу.