Колеса MINI. Розслабся та отримуй задоволення.

MINI Wheel Safety MINI Wheel Safety

Безпека, яку подарували зірки

Ти можеш відчути себе у безпеці завдяки шинам MINI, які відмічені зірочкою. Вони роблять процес водіння не тільки захоплюючим, але і абсолютно безпечним, так як вони були розроблені за участі провідних виробників шин: Bridgestone, Michelin і Pirelli. І ось чому:

MINI tyre star marking
Технологія Runflat MINI

Технологія Run Flat

Технологія Run-Flat позбавляє від необхідності негайної заміни проколотого колеса. Вона дозволяє водієві продовжити рух до найближчої автомайстерні. Додаткові еластичні вставки в боковинах з жаростійких гумових сумішей запобігають перегріву і займання шини при втраті тиску. Навіть без тиску шини Run-Flat дозволяють завантаженому автомобілю подолати до 80 км на швидкості до 80 км / год.

 

Ознайомтеся з модельним рядом комплектів оригінальних коліс MINI з технологією Run-Flat у вашого офіційного дилера MINI.

dam Image

ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕНГЯ З ДОРОГОЮ ПРИ ТЕМПЕРАТУРІ НИЖЧЕ 7°С

Не варто відкладати свої пригоди на літо. Оригінальні зимові шини MINI виготовляються з гумових сумішей, формули яких було спеціально підібрано для водіння при низьких температурах. Це означає, що ви можете безпечно опанувати вузькі повороти, навіть якщо дорога мокра або засніжена.

  • У ЧОМУ Ж ВІДМІННІСТЬ МІЖ ЗИМОВИМИ ТА ЛІТНІМИ ШИНАМИ?
  • > До 10% коротший гальмівний шлях на мокрих дорогах.
  • > До 40% менше зносу шин.
  • > До 50% коротший гальмівний шлях на снігу.