MINI Cooper S Countryman – підтримка в дорозі MINI MINI Cooper S Countryman – підтримка в дорозі MINI

ДОПОМОГА ВЖЕ В ДОРОЗІ, ЩОБ ТИ НЕ ЗВЕРТАВ ЗІ СВОГО ШЛЯХУ.

MINI Roadside Assistance.

Водіння за кермом MINI завжди приносить задоволення. Але іноді виникають непередбачувані ситуації. Тут і приходить на допомогу служба Підтримки в дорозі MINI. Тільки один дзвінок, і допомога вже в дорозі – по телефону або на місці. Ти завжди можеш покластися на наших експертів, щоб ти і твій MINI могли продовжити свою подорож.
MINI Cooper S Countryman – MINI Roadside Assistance

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА MINI.

Технічна допомога MINI гарантує, що ти і твій MINI продовжите свою подорож якомога швидше. Досвічені фахівці MINI надають рішення по телефону або на місці – 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Якщо твоїм MINI неможливо керувати безпечно, ми доставимо тебе і твій автомобіль до найближчого сервісного центра MINI та зробимо все для вдалого завершення твоєї подорожі.

МИ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ВАШ ДЗВІНОК +380 (44) 581-81-02*
Доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік.

*Вартість дзвінків встановлюється згідно тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

Хетчбек MINI 3 двері – допомога при ДТП

ДОПОМОГА MINI ПРИ ДТП.

Ми працюємо для тебе цілодобово, щоб ти міг якомога швидше продовжити свою подорож. При необхідності ми евакуюємо твій MINI в найближчий офіційний сервісний центр MINI. У випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтувати в той же день, тобі буде наданий підмінний автомобіль. Ми викличемо аварійного комісара на місце ДТП та поліцію, а також допоможемо тобі дістатися місця проживання або іншої адреси з СТО дилерської мережі MINI з місця поломки/ДТП.

МИ ГОТОВІ ПРИЙНЯТИ ВАШ ДЗВІНОК +380 (44) 581-81-02*
Доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень, цілий рік.

*Вартість дзвінків встановлюється згідно тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

ПРОГРАМА MINI MOBILITY.

MINI Convertible – blue and white – MINI Mobility Program
У разі виникнення несправності, коли твій MINI вийшов з ладу, ми надаємо комплексний пакет послуг і експертну підтримку, щоб ти зміг знову вирушити в дорогу на своєму MINI. Як твій надійний партнер, ми подбаємо про твій спокій – незалежно від ситуації.