MINI Service MINI Service

ВПЕВНЕНИЙ ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ ЗА КЕРМОМ MINI.

Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії.

Де б ти не подорожував зі своїм MINI протягом останніх двох років – чи то по гірським серпантинам, чи то насолоджуючись чудовими краєвидами під час міжміських подорожей, або просто добираючись щодня на роботу – ми сподіваємось, що кожен подоланий кілометр таких поїздок був для тебе таким же захоплюючим, як і досвід керування протягом першого дня.

Для того, щоб ти і надалі впевнено почувався зі своїм MINI у будь-якій ситуації, пропонуємо тобі взяти участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безоплатній основі, якщо строк дії дволітньої гарантії твого MINI наближається до завершення.

  • Спеціалісти сервісу MINI перевірять, чи на автомобілі немає будь-яких несправностей, які можуть бути усунуті по гарантії, і, якщо так, виконають ремонт по гарантії безоплатно для тебе. 
  • Спеціалісти сервісу перевірять також деталі, що впливають на безпеку руху (зокрема, стан амортизаторів, гальмівну систему та систему освітлення автомобіля), а також рівні рідин (наприклад, оливи двигуна, охолоджуючої рідини тощо).

Підготуй свій MINI до початку нової віхи його життя протягом наступних років. 

Записуйся на участь в Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» на безоплатній для тебе основі вже сьогодні у своєму сервісному центрі MINI.

myMINI UA

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Разом з перевагами Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії», якщо модель твого автомобіля є сумісною, пропонуємо тобі скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн* (регулярна вартість активації пристрою становить 7779 грн).

Підключай телематичний пристрій та встановлюй мобільний додаток myMINI UA, і будь на зв’язку зі світом MINI та своїм автомобілем.

* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі MINI в Україні з 10.06.2020 до 30.06.2021 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію щодо того, чи є сумісним твій автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» ти можеш дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер MINI в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Кампанії «Перевірка автомобіля перед завершенням гарантії» та/або цієї пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.