ПРОСТІР & УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ВИЩИЙ. ДОВШИЙ. І РОЗУМНІШИЙ.

Ми зробили більше місця для всіх ваших цікавих планів. Новий MINI Countryman став на 13 см довшим і на 8 см вищим, а його багажний відсік збільшився на 25%. Завдяки зменшеній конструкції та розумному використанню простору в ньому стало більше місця для зберігання, тож ви зможете взяти з собою все, що захочете, щоб зробити свою подорож комфортнішою чи веселішою.

MINI Countryman - простір та універсальність - комфорт

РОЗУМНИЙ КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ.

Наші дизайнери розробили розумну систему Travel & Comfort, яка дозволяє швидко і легко встановлювати різноманітні пристосування. Тримачі для планшетів, вішаки для одягу та універсальні гачки для сумок можна надійно прикріпити до спинок передніх сидінь. З'явилися розумні складані підставки для чашок — і тепер складані столи можна використовувати як робочу поверхню або поверхню для зберігання.

СКЛАДАЄМО І ЗАВАНТАЖУЄМО.

Універсальний MINI Countryman більш ніж просторий, коли йдеться про вільне місце. У ньому є місце для п'яти дорослих із довгими ногами, а задні сидіння складаються, щоб забезпечити додатковий простір у багажнику або простір для ніг. Ви можете створити ще більше простору для ніг або вантажу, посунувши задню лавку назад або вперед на цілих 13 см. Що б ви не планували, ви можете швидко і легко змінити розташування відповідно до ваших потреб.

MINI Countryman - простір та універсальність - складані сидіння
MINI Countryman - простір та універсальність - місткість багажу

КОРОЛЬ ПРОСТОРУ.

Максимально збільште місткість багажника вашого MINI та підготуйтеся до наступної пригоди. З нашими багажниками та боксами на дах MINI ви можете перевозити майже все, що завгодно. Наприклад, заднє кріплення для велосипедів MINI може перевозити кілька велосипедів. Воно легке і міцне, з простим механізмом відкривання та функцією нахилу, що забезпечує легкий доступ до багажника.

ВИЩИЙ ДАХ.

І довший. Зверху у вас буде набагато більше місця. Рейлінги на дах MINI тепер входять до стандартної комплектації, щоб зробити ваші пригоди на MINI Countryman ще простішими. Вони поставляються в чорному глянсовому виконанні і служать основою для всіх багажників і боксів на дах MINI, і при цьому мають чудовий зовнішній вигляд.

MINI Countryman - простір та універсальність - складані сидіння