ЕКСТЕР’ЄР

БІЛЬША ДОЗА MINIАТЮРНОСТІ.

Завдяки потужній конструкції, сміливому позашляховому дизайну та імпозантній презентабельності, новий MINI Countryman випромінює ауру впевненості та пригод.

MINI Countryman - екстер’єр - силует

СУЧАСНИЙ MINIМАЛІЗМ.

Ми прибрали зайві речі і посилили те, що ви любите найбільше. Залишилися лише брутальний зовнішній вигляд, витончені лінії та 100% незламний дух MINI. Це позашляховик, створений для того, щоб доставити вас у захоплюючі місця з надзвичайним комфортом. Це ваш надійний, повністю електричний партнер у злочинах, в якому є більше безстрашності MINI Countryman — і менше всього іншого.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЦЕНТРУ СИЛИ.

Міцний, красивий і невимушено стильний: MINI Countryman однаково добре почувається як у місті, так і на природі. Його владна позиція підкреслена восьмикутною решіткою радіатора, яскравими фарами і куполоподібним капотом. Короткі звиси та складні контури надають витонченості та виразності його плавному силуету. А оскільки вони випускаються в чотирьох різних стилях, ви неодмінно знайдете правильного компаньйона для своїх пригод.

MINI Countryman - екстер’єр - вид спереду
MINI Countryman - екстер’єр - панорамний дах

MINI НА МАКСИМУМ.

Привітайтеся з нашим найдорослішим MINI за всю історію — як за розміром, так і за зрілістю. Тепер на 13 см довший і на 8 см вищий MINI Countryman — це сила, з якою варто рахуватися, і в ньому більш ніж достатньо місця для різноманітних цікавих планів разом із сім'єю та друзями або без них.

СМІЛИВЕЦЬ КРИЄТЬСЯ В ДЕТАЛЯХ.

Куди б ви не подивилися, вас чекає щось захоплююче. Легкосплавні колеса виразніші, витонченіші і більш аеродинамічні. Зручні рейлінги на даху тепер поставляються в стандартній комплектації у чорному глянцевому виконанні. А задня стійка має стильний дизайн. А з чотирма варіантами оздоблення на вибір дизайнерський концепт MINI допоможе вам самовиразитися:

Essential, Classic, Favoured або JCW. Кожне з оздоблень оснащене особливими елементами та індивідуальними деталями дизайну.

MINI Countryman - екстер’єр - колеса

ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Випромінюючи чисту впевненість і сміливу індивідуальність, наш асортимент 17-/20-дюймових легкосплавних дисків (опціонально доступні 21" -дюймові диски) представляє MINI в його найяскравіших проявах. А завдяки своїй легкій конструкції та використанню переробленого алюмінію вони сприяють зменшенню нашого вуглецевого сліду в різних аспектах — як на виробництві, так і під час руху.

"Наш пуристичний, прогресивний підхід поєднує простоту функціональних елементів з емоційністю, якою славиться MINI".

Олівер Хайльмер, керівник відділу дизайну MINI

СПЛЕСК КОЛЬОРІВ ЗВЕРХУ.

Наші моделі MINI завжди виділялися з натовпу, і MINI Countryman не став винятком. Контрастний дах доступний у декількох варіантах кольорів і поєднується зі стильним дизайном задньої стійки. Скляний дах сірого кольору відкривається одним натисканням кнопки, а автоматичний вітрозахисний дефлектор забезпечує правильний баланс між свободою та комфортом.

MINI Countryman - екстер’єр - дах
MINI Countryman - екстер’єр - вітальне освітлення

ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.

Посадка у MINI Countryman — це завжди особлива подія. Коли ви підходите до MINI або виходите з нього, запускається вітальна & прощальна анімація, яка відповідає вашому настрою. Це опціонально передбачає передні фари та задні ліхтарі з трьома різними світловими ефектами на вибір, а також додаткову проекцію логотипу на дзеркала заднього виду з боку пасажира та водія.