ДОСВІД ВОДІННЯ

ПРИГОДИ ЧЕКАЮТЬ.

Захоплююча технологія MINI TwinPower Turbo забезпечує потужність, ефективність та особливі відчуття за кермом нового MINI Countryman.

MINI Countryman - Досвід водіння

ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ДОРОГАХ І БЕЗДОРІЖЖІ.

Від автостоянок до національних парків — новий MINI Countryman володіє потужністю, спонтанністю та чуйним кермуванням, щоб подорожувати з розмахом. Кожен поворот — це адреналін, від звивистих гірських доріг до міських кільцевих розв'язок. А якщо ви оберете повний привід ALL4, то зможете пройти наймальовничішими маршрутами.

ФАКТИЧНІ ДАНІ ПРО ПРОДУКТИВНІСТЬ.

MINI Countryman С MINI Countryman JCW ALL4

Потужність

125 кВт
280 Нм

221 кВт

400 Нм

0-100 км/год

8,3 с 5,4 с

Максимальна швидкість

212 км/год 250 км/год
Циліндр двигуна
3 4

ДВИГУНИ MINI TWINPOWER З ПОДВІЙНИМ ТУРБОНАДДУВОМ.

MINI Countryman пропонує вам потужність та ефективність технології MINI TwinPower Turbo. Вони не просто виділяються з-поміж інших — вони залишають решту позаду. Тож обирайте двигун, який відповідає вашому стилю життя, стилю водіння та подорожам, які ви найчастіше здійснюєте.

MINI Countryman - досвід водіння - двигуни з турбонаддувом
MINI Countryman - досвід водіння - All4

ПОВНИЙ ПРИВІД ALL4.

Система повного приводу ALL4 динамічно розподіляє потужність між усіма колесами, забезпечуючи тягу та зчеплення на будь-якій поверхні. А якщо вона виявляє втрату зчеплення з дорогою через мокру або зледенілу поверхню, вона за потреби динамічно перемикає потужність. Це дає змогу скористатися перевагами міцного, авантюрного характеру вашого MINI Countryman. Тож яким би не був прогноз, ви залишаєтеся під контролем — і в своїй стихії.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Опціональний асистент водіння — це як додаткова пара очей. Вона попереджає вас про транспортні засоби в "сліпій зоні" і, якщо потрібно, активно допомагає повернути MINI назад у смугу руху. Крім того, вона допомагає виявити перехрестя позаду вас, коли ви рухаєтеся заднім ходом на своєму MINI. Асистент водіння Plus включає в себе функції допомоги водієві на основі камер і радарів. Він робить подорож до місця призначення більш спокійною, автоматично підтримуючи потрібну швидкість, смугу руху та відстань до транспортного засобу попереду. 

З асистентом водія Professional ви можете відкинутися на спинку сидіння. Він допомагає вам у будь-яких дорожніх ситуаціях, не забираючи при цьому контроль над ситуацією.

MINI Countryman - досвід водіння - додаткові очі

РЕЖИМИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ MINI EXPERIENCE.

У стандартній комплектації передбачено три режими MINI Experience, які дозволяють використовувати різні характеристики вашого MINI Countryman відповідно до дорожньої обстановки та ваших поточних потреб. Кожен з них має свій особливий стиль.
MINI Countryman - досвід водіння - режим green MINI Countryman - досвід водіння - режим green

Режим Green.

Екологічно чистий і простий, надзвичайно ефективний привід зробить ваш паливний бак довговічним.
MINI Countryman - досвід водіння - режим core MINI Countryman - досвід водіння - режим core

Режим Core.

Класичний та комфортний досвід водіння MINI з вишуканою, сучасною атмосферою.

MINI Countryman - досвід водіння - режим go-kart MINI Countryman - досвід водіння - режим go-kart

Режим Go-Kart.

Цей режим, натхненний легендарним John Cooper Works, забезпечує захопливу їзду в атмосфері автоспорту, що викликає адреналін.