COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works GP – сірий і червоний – вид збоку MINI John Cooper Works GP – сірий і червоний – вид збоку

НОВИЙ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

МАКСИМАЛЬНО ЗАХОПЛЮЮЧИЙ MINI

НАЙШВИДШИЙ MINI В ІСТОРІЇ.

MINI John Cooper Works GP – червоний штрих MINI John Cooper Works GP – червоний штрих

МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ 265 КМ/ГОД.

MINI John Cooper Works GP – червоний штрих MINI John Cooper Works GP – червоний штрих

0-100 КМ/ГОД ЗА 5,2 СЕКУНДИ.

MINI John Cooper Works GP – червоний штрих MINI John Cooper Works GP – червоний штрих

ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА 225 КВТ/306 Л.С.

MINI John Cooper Works GP – вид спереду і збоку – спойлер на даху

ДЛЯ ФОРСАЖУ.

Без перешкод. Без зайвої ваги. MINI John Cooper Works GP доведений до максимального прискорення та маневреності. Амортизатори, стабілізатори та пружини були спеціально розроблені та адаптовані до динамічних характеристик автомобіля. А завдяки більшій ширині колії та підвісці на 10 мм нижче стандартної, він випромінює чисту потужність і продуктивність. Це бунтар. Але з визначеною причиною.


Наші дизайнери досягли абсолютної межі в кожній деталі. У блискучому кольорі Racing Grey, доповнений контрастним дахом і накладками дзеркал заднього виду в кольорі Melting Silver, MINI John Cooper Works GP впевнено заявляє про себе. Краї та лінії точні та гострі. У той час як потужні елементи дизайну, такі як великий передній фартух, бічні спідниці та спойлер на даху, підкреслюють зовнішній вигляд, створюючи значне враження.

MINI John Cooper Works GP – 2,0 літра – 306 л.с., 4-циліндровий двигун MINI John Cooper Works GP – 2,0 літра – 306 л.с., 4-циліндровий двигун

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ MINI. З ТУРБОНАДДУВАННЯМ.

Найшвидший і найпотужніший в історії MINI виник не з небуття. Наші інженери люблять труднощі. Вони залишають свої зони комфорту. MINI John Cooper Works GP втілює багату гоночну спадщину, яка налічує понад п'ять десятиліть. Його 2,0-літровий 4-циліндровий двигун з турбонаддуванням і видатним крутним моментом 450 Нм забезпечує вражаючу потужність у 306 к.с. Тому що її ніколи не буває достатньо.


Додайте до цього 8-ступінчасту автоматичну коробку передач з диференціалом підвищеного тертя, і ви отримаєте максимальне прискорення, зчеплення та маневреність. Надруковані на 3D-принтері спортивні металеві підрульові пелюстки дозволяють контролювати стиль перемикання. Високопродуктивна система впуску повітря, яка дозволяє двигуну легше дихати. Також присутній другий зовнішній охолоджувач, який оптимізує охолодження двигуна та вихідну потужність. Модифікувавши звукоізоляційний матеріал, ми ще більше зменшили вагу, щоб підвищити потужність. Побалуйте себе видатною керованістю та чистим захопленням – вони у вашому розпорядженні.

MINI John Cooper Works GP – червоний штрих MINI John Cooper Works GP – червоний штрих

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ.

MINI John Cooper Works GP – кермо – кокпіт MINI John Cooper Works GP – кермо – кокпіт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР'ЄРУ.

MINI John Cooper Works GP – інтер'єр – огляд 360° MINI John Cooper Works GP – інтер'єр – огляд 360°
MINI John Cooper Works GP – гоночна траса MINI John Cooper Works GP – гоночна траса

ВІДЧУЙТЕ СПОРТИВНИЙ ДУХ.

Буде випущено всього 3000 екземплярів MINI John Cooper Works GP по всьому світу. Якщо ви побачите його неслухняний подвійний вихлоп на вулиці, то, ймовірно, ви запізнилися. Доступний в 2020.
MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ.

Переглянь ці чудові фото MINI John Cooper Works GP і розфарбуй буденність емоціями перегонів на треку. Користувачі Android також можуть налаштувати звук своїх пристроїв за допомогою спеціальної мелодії дзвінка MINI John Cooper Works GP.
MINI John Cooper Works GP – вид збоку та ззаду – траса MINI John Cooper Works GP – вид збоку та ззаду – траса