The all-electric MINI side view
3-DOOR HATCH COOPER SE
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo

ЯК ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI ПІДХОДИТЬ ДО ТВОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ.

Яскраве електрифіковане майбутнє. Але якщо ви все ще не впевнені, ось кілька переконливих способів пристосуватися до вашого розпорядку і манері водіння. Прийміть електричне майбутнє.
The all-electric MINI The all-electric MINI

232 км

Запас ходу (WLTP)

2,5 години

80% ємності (11 кВт, змінний струм)

32,6 кВтч

Ємність акумулятора (номінальна, 28,9 кВтч)

35 хв

80% ємності (50 кВт, постійний струм**)

50 кВт

пристрій для швидкої зарядки з cистемою CCS

2,4 кВт

Стандартний кабель в комплекті

Electric MINI - зарядка - розетка Electric MINI - зарядка - розетка

ПОЧИНАЙТЕ ДЕНЬ З ПОВНИМ ЗАРЯДОМ.

The all-electric MINI The all-electric MINI

1

нічне заряджання

1

тиждень водіння

The all-electric MINI The all-electric MINI

НОВИЙ РИТМ ЖИТТЯ.

Як тільки ви почнете водити повністю електричний MINI, ви не тільки отримаєте задоволення від керування плавним автомобілем зі швидким прискоренням і безшумною їздою. Повністю електричний MINI відкриває для вас абсолютно новий спосіб життя. Зрештою, ви можете «заправитися» необхідним «паливом», коли захочете, вдома.
Electric MINI - зарядка - побутова розетка

ПІДКЛЮЧЕННЯ ВДОМА.

Насправді вам не потрібна ніяка складна установка або пристрій для зарядки вдома. Все, що вам потрібно зробити, це під'єднатися до будь-якої звичайної домашньої розетки на 230 В (SchuKo) – і розслабитися.

Наші дослідження показують, що середній пасажир використовує менше 20% батареї MINI Cooper SE в день. Навіть якщо ви використовуєте звичайну побутову електричну розетку, ці 20% заряджаються приблизно за 3 години.

ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ ЦЕ, ПОКИ СПИТЕ.

Нарешті-то ви можете відчути все це. Прокидайтеся вранці з "повним баком" енергії.

Як і у випадку з мобільним телефоном, ви можете підключити повністю електричний MINI до домашньої розетки на ніч, і він повністю зарядиться (приблизно за 15 годин).

Якщо вам трапиться припаркуватися на підземній автостоянці, ви можете запитати свого орендодавця, чи можна встановити просту розетку SchuKo для вашого паркувального місця.

Electric MINI - зарядка вдома - кабель і розетка

КОРИСНО ЗНАТИ.

Один цікавий факт полягає в тому, що, оскільки домашня електрика оплачується за кіловат/годину, для вас не має фінансового значення, заряджаєте ви свій MINI швидше або повільніше.
Electric MINI – MINI Wallbox – заряджання вдома

СТІНА ЕНЕРГІЇ.

Ви завжди можете використовувати свій зарядний кабель вдома або у відпустці – крім того, ви також можете закріпити кабель на стіні парковки і використовувати його в якості альтернативи Wallbox. У цьому випадку потрібна спеціальна 3-фазна установка потужністю 11 кВт, яка скоротить час зарядки в 3 рази. Таким чином, ваш повністю електричний MINI можна буде повністю зарядити приблизно за 3,5 години.

Щоб встановити трифазне джерело живлення потужністю 11 кВт, вам буде потрібна кваліфікована допомога сертифікованого електрика. Якщо ви зацікавлені в установці MINI Wallbox, ми будемо раді допомогти вам знайти такого фахівця у вашому районі.

ПРИПАРКУЙТЕ ТА ЗАРЯДІТЬ ЙОГО.

The all-electric MINI The all-electric MINI

До 20 раз швидше

(з зарядним пристроєм постійного струму 50 кВт)

0 часу

витрачено

The all-electric MINI The all-electric MINI

ЗАРЯДЖАННЯ НЕ ВДОМА.

Як би нам не подобалося водити наш MINI, нам все одно доводиться паркувати його час від часу – і зазвичай протягом більшої частини дня.
Electric MINI - громадська зарядка - на роботі

Використовуйте час паркування з подвійною користю.

З вашим повністю електричним MINI ви можете ефективно використовувати цей час, скориставшись постійно зростаючим числом зарядних станцій на громадських парковках.

Все більше і більше супермаркетів, торгових центрів і меблевих магазинів пропонують безкоштовне використання своїх зарядних станцій змінного і постійного струму або потрійних зарядних пристроїв на своїх стоянках. Зростаюче число готелів також прагнуть до того, щоб ставати екологічними і докладати більше зусиль для розміщення гостей на електромобілях. А на деяких багатоповерхових автостоянках також є електричні паркувальні місця без додаткової плати.

Універсальна і чиста.

Ви можете заряджати свій повністю електричний MINI за допомогою зарядного кабелю для загальнодоступного зарядного пристрою (режим 3) на громадських зарядних станціях потужністю 11 кВт.

Кілька громадських зарядних станцій оснащені як змінним струмом (AC) через роз'єм типу 2, так і постійним струмом (DC) через роз'єм CCS, що дає вам електричну потужність до 50 кВт

 Чи знаєте ви, що громадська зарядна інфраструктура в Німеччині забезпечується 100% екологічно чистою або відновлюваною енергією?

Electric MINI - громадська зарядка - CCS
Electric MINI – зарядка на роботі – SchuKo

ЕНЕРГІЯ = РОБОТА/ЧАС.

Якщо у вас є місце для парковки на роботі, ваш роботодавець може подумати про створення зарядних пристроїв для вас і ваших колег. Застосовуються ті ж умови, що і при зарядці вдома. Якщо ви паркуєтеся на більш тривалий період, високовольтна мережа не знадобиться. Все , що вам потрібно – це стандартна розетка SchuKo, щоб ви могли виїхати додому з повністю зарядженим акумулятором.

Висока потужність заряду, що забезпечується комбінованою системою зарядки (англ. Combined Charging System – CCS), незамінна при заряджанні для поїздок на великі відстані.

The all-electric MINI The all-electric MINI

КУДИ Б ВИ НЕ ПОЇХАЛИ.

The all-electric MINI The all-electric MINI

100%

огляд.

можливостей заряджання.

The all-electric MINI The all-electric MINI

ЕЛЕКТРИКА ВСЮДИ.

Чи збираєтеся ви на вихідні або збираєтеся в гості до друзів в іншому місті, ваш повністю електричний MINI обладнаний як не можна краще.
Electric MINI - зарядка - сумісність

СУМІСНІСТЬ = ПОВНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Завдяки роз'ємам, що сумісні з типом 2 і CCS, ви отримуєте повну гнучкість і можете використовувати будь-яку зарядну станцію.

Поєднання практичної зарядної ємності та стабільної зарядки вашого MINI гарантує, що ви зможете дістатися до місця призначення різними способами – і завжди будете мати під рукою кілька варіантів заряджання.

ЗАОЩАДЖУЙТЕ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ.

The all-electric MINI The all-electric MINI

0 обслуговування

8-річна гарантія трансмісії.

0 CO2

викидів на місцевому рівні.

The all-electric MINI The all-electric MINI

БАЖАННЯ РЯТУВАТИ ЗЕМЛЮ МОЖЕ ЕКОНОМИТИ ВАМ ГРОШІ.

Електрична мобільність може впливати на навколишнє середовище і покласти відповідь на вашу кошельку - якщо все зроблено правильно.
Electric MINI – трансмісія – економія

НИЗЬКЕ ЗНОШУВАННЯ.

Повністю електрична трансмісія MINI складається з набагато меншої кількості робочих частин, ніж двигун внутрішнього згоряння. Це означає, що відповідно буде менше деталей, які необхідно відремонтувати або замінити з часом.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ.

Ваш повністю електричний MINI перетворює енергію гальмування в електрику, використовуючи свій двигун в якості генератора, і повертає трохи енергії в вашу батарею при кожному сповільненні.

Це так зване рекуперативне гальмування також зберігає дискові гальма і запобігає утворенню дрібних частинок пилу, викликаних стиранням гальмівних дисків.

Electric MINI – гальма – рекуперативне гальмування
The all-electric MINI The all-electric MINI
Electric MINI – екологічність – економія

ПЕРЕЛОМНИЙ МОМЕНТ.

Перший Mini, побудований в 1959 році, вже був економічним. Сьогодні ті ж загальні принципи застосовуються до нашої лінійки електромобілів. Завдяки технології водіння на батареях, повністю електричні MINI Cooper SE і гібридні MINI Countryman очолюють рух до екологічного майбутнього. Якщо MINI Cooper SE заряджається з використанням електрики ЄС, він стає більш екологічно чистим, ніж MINI Cooper S з двигуном внутрішнього згоряння після приблизно 30 000 км пробігу.

При зарядці з використанням відновлюваних джерел енергії MINI Cooper SE стає чистішим або екологічнішим, ніж автомобіль з бензиновим двигуном приблизно на 19 000 км. Протягом усього життєвого циклу MINI Cooper SE демонструє потенціал глобального потепління на 40% (енергія ЄС) і 70% (енергія поновлюваних джерел) нижче. *

І ми не зупиняємося на досягнутому. Усі заводи BMW Group в Європі з 2017 року забезпечені 100% екологічно чистою електроенергією. Ми також постійно розширюємо можливості використання вуглецево-ефективних видів транспорту, і більше половини наших автомобілів залишають заводи на поїзді. У грудні 2019 року BMW Group приєдналася до «Коаліції з досягнення нуля» з метою декарбонізації міжнародного морського судноплавства.

* Аналіз життєвого циклу станом на листопад 2019 року

Програма MINI Electrify

ЗАРЯДІТЬ СВОЄ ВОДІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОСЛУГАМИ MINI.

Захоплюючий, екологічно чистий і доступний. MINI робить електричне водіння більш доступним і привабливим, ніж будь-коли.

НАСКІЛЬКИ ДАЛЕКО ВИ ЗМОЖЕТЕ ПОЇХАТИ?

Ми створили розумний калькулятор, який допоможе вам дізнатися, скільки ви можете проїхати без підзарядки.
 

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Ми рекомендуємо трифазне підключення із запобіжником 16 А – це дозволить подати на автомобіль 11 кВт. Трифазне з'єднання з запобіжником на 32 А буде надійним на майбутнє. Усі автомобілі PHEV можна заряджати макс. 3,7 кВт однофазного живлення від MINI Wallbox Essential.
Більш короткий час зарядки: до 7,4 кВт (однофазне підключення) або 11 кВт (трифазне), довжина кабелю 5,0 м, проста експлуатація кабеля, вбудоване виявлення короткого замикання ( «витік постійного струму»).
Так, якщо ви використовуєте штекер для зарядки зі стандартом «Тип 2» або штекер CCS (комбінований штекер).
5 метрів. Кабель надійно прикріплений до Wallbox.
Ні.
Так, MINI Wallbox Essential сертифікований для зовнішнього використання відповідно до класу захисту IP 54. Це означає, що захист від погодних умов не є абсолютно необхідним. Wallbox був розроблений і сертифікований для використання поза приміщеннями. Однак ми рекомендуємо встановлювати його в приміщенні з міркувань комфорту; це додатково запобігає утворенню снігу і льоду на Wallbox взимку і довше захищає ваш Wallbox від бруду і моху.
Ні - комплексні випробування на електромагнітну стійкість підтвердили, що MINI Wallbox Essential нічого не випромінює.
В процесі заряджання блокується зарядний кабель, який замикає автомобіль. BMW i Wallbox Connect також можна заблокувати, коли він не використовується.
Так – однак це означає, що енергія буде споживатися постійно, але з низькою швидкістю.

MINI CHARGING.

 1. Вимкніть двигун і ввімкніть ручне гальмо.
 2. При необхідності перед зарядкою встановіть струм.
 3. Не використовуйте подовжувальні кабелі.
 4. Завжди підключайте і відключайте зарядний кабель в такому порядку:

  Підключення:

  1. Підключіться до розетки.
  2. Підключіться до автомобіля.

   

  Відключення:

  1. Відключіться від автомобіля.
  2. Відключіться від розетки.

   

  Світлодіоди:

  • Біле світло: сигнальне світло
  • Червоне світло: помилка зарядки
  • Помаранчевий світло: ініціалізація
  • Синє світло: зарядка активна
  • Зелене світло: зарядка завершена.e

   

 5. Замкніть автомобіль. Процес заряджання почнеться тільки після того, як ваш автомобіль буде замкнений.

Нормальне заряджання змінним струмом:

Воно ефективно заряджає ваш автомобіль, в першу чергу за ніч, але також і протягом дня. У порівнянні з домашньою розеткою зарядна станція змінного струму забезпечує більшу потужність і може зарядити акумулятор всього за кілька годин. Цей тип зарядної станції називається зарядною станцією змінного струму.

Швидке заряджання постійним струмом (DC **):

Станції швидкої зарядки постійним струмом ** – кращий варіант, коли вам потрібно швидко зарядити свій автомобіль. Вони можуть швидко зарядити акумулятор вашого автомобіля – наприклад, коли ви ходите по магазинам або перекушуєте. Процес зарядки триває від 30 до 40 хвилин. Цей тип зарядної станції називається зарядною станцією постійного струму **.

ENVIRONMENTAL AND SOCIAL STANDARDS IN THE SUPPLIER NETWORK.

Основною сировиною для високовольтних акумуляторних батарей є кобальт, літій, графіт і нікель. Корпус високовольтної батареї виготовлений з алюмінію. MINI (BMW Group) прагне до розвитку відповідального та екологічного ланцюжка поставок, і такого, що відповідає нашим власним високим етичним стандартам і стандартам прав людини. Кожен призначений постачальник повинен надати інформацію про дотримання екологічних, соціальних та корпоративних стандартів, включаючи дотримання прав людини і заборону примусової праці.

Ми тісно співпрацюємо з ключовими постачальниками сировини, щоб гарантувати, що всі матеріали отримані з відповідальних джерел як для захисту, так і для поліпшення навколишнього середовища, а також для забезпечення безпеки і благополуччя співробітників на будь-якому етапі ланцюжка поставок. Ми також продовжуємо оптимізувати логістичні операції, щоб мінімізувати можливі наслідки транспортування компонентів на наші заводи.

MINI (BMW Group) дуже уважно досліджує походження нашої сировини. При виборі постачальників ми дотримуємося Керівництва ОЕСР з комплексної перевірки відповідальної ділової поведінки. Крім того, ми зобов'язуємо наших прямих постачальників виконувати наші вимоги в галузі сталого розвитку зі своїми власними постачальниками. Прозорість мереж постачальників є основою для забезпечення наших вимог сталого розвитку для наших постачальників.

Разом з BASF, Samsung SDI і Samsung Electronics ми прагнемо до екологічного видобутку кобальту. У рамках спільного проекту в Демократичній Республіці Конго ми хочемо зрозуміти, як можна поліпшити умови життя і праці місцевого населення. Щоб запобігти або пом'якшити несприятливі впливи і не підвести населення Конго , ми також доручили Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH поліпшити умови праці при кустарному видобутку кобальту в рамках пілотного проекту в Демократичній Республіці Конго. Ми усвідомлюємо свою відповідальність за те, що сировина видобувається і переробляється в нормальних умовах. Ми регулярно знаходимося на локації, знаємо шахти і методи роботи наших партнерів і забезпечуємо чистий видобуток.

На додаток до цього, щоб в цілому обмежити потребу в критично важливому сировину, такому як кобальт, BMW Group має на меті збільшення частки переробленого кобальту в акумуляторних елементах.

У процесі закупівлі алюмінію ми робимо цей матеріал доступним для наших постачальників. Це створює велику безпеку планування з обох сторін. З огляду на постійний попит на екологічно чистий вироблений алюміній, компанія BMW Group стала першим виробником автомобілів, що приєдналася до ініціативи Aluminium Stewardship Initiative, яка активно вимагає екологічної та соціальної стійкості сертифікованого алюмінію на всьому виробничо-збутовому ланцюжку алюмінію – від рудника до процесу вторинної переробки.

Ми також прагнемо використовувати більше переробленого алюмінію в наших виробничих процесах. Використання вторинних матеріалів робить позитивний вплив, особливо на такі аспекти стійкості: біорізноманіття, викиди CO2 (особливо в сировинних матеріалах з енергоємним виробництвом, таких як алюміній, сталь і мідь) і скорочення відходів. Середня частка вторинного алюмінію в наших автомобілях становить 20%. Для алюмінієвих ливарних сплавів вона становить 40%. Ми працюємо з Aluminium Stewardship Initiative над сертифікацією наших партнерів відповідно до викладеного стандартом сталого розвитку. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт aluminium-stewardship.org. "

Літій, який використовується в компонентах Mini Cooper SE, надходить з Австралії. Видобуток відбувається з родовищ твердих порід, які відповідають найвищим стандартам з точки зору екологічності. BMW Group продовжує дослідження того, як матеріали, такі як літій, можуть бути перепрофільовані за допомогою вторинної переробки акумуляторів – наприклад, шляхом вторинного виробництва або концепції «замкненого циклу».
Забезпечення максимальної прозорості нашого ланцюжка поставок допомагає нам виявляти проблеми на місцях і ефективно їх вирішувати, часто в партнерстві з нашими постачальниками та іншими зацікавленими сторонами. Підвищення прозорості та ефективності використання ресурсів в наших ланцюжках поставок засноване на дотриманні екологічних і соціальних стандартів, визначених в стандарті сталого розвитку BMW Group для мережі постачальників. Кожен постачальник повинен враховувати в своїй пропозиції вимоги BMW Group в сфері сталого розвитку. Крім того, ми керуємося міжнародними стандартами, такими як керівні принципи Ініціативи Глобального договору ООН (Давос, 01/99), Декларація про основні принципи і права в сфері праці (Женева, 06/98), Міжнародна організація праці (МОП), і їх процес належної обачності відповідно до вимог Керівних принципів ООН в сфері бізнесу та прав людини.
Екологічність будь-якого електромобіля в кінцевому підсумку залежить від джерела електромережі, що живить акумулятор. Ще один аспект викидів CO2 протягом всього терміну служби – це енергія, яка використовується для виробництва акумуляторної батареї. Маючи це на увазі, тести показали, що якщо MINI Cooper SE заряджається з використанням відновлюваної електроенергії, він виходить на беззбитковість або "відпрацьовує" викиди CO2, що утворилися при його виробництві, приблизно після 19 000 км пробігу. Протягом повного життєвого циклу викиди MINI Cooper SE на 40% (мережа ЄС) і 70% (мережа поновлюваних джерел) нижчі, ніж викиди MINI Cooper S. Це означає, що при звичайних щоденних поїздках, MINI Cooper SE потрібно всього дванадцять місяців водіння, щоб компенсувати додаткові викиди, які були викликані його виробництвом.
Mini electric – білий і чорний – вид спереду

CТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI.

Зробіть наступні кроки.

The all-electric MINI side view
3-DOOR HATCH COOPER SE
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo