Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

The all-electric MINI side view
3-DOOR HATCH COOPER SE
3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Clubman
Countryman
MINI Countryman SE side view
COUNTRYMAN SE
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Електричний MINI – білий і чорний – вид збоку Електричний MINI – білий і чорний – вид збоку
MINI Cooper SE*: Споживання пального в л/100 км (у змішаному циклі): 0, Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 0. A

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI.

ЗАРЯДЖЕНИЙ ПРИСТРАСТЮ.

Прийміть несподіване. Випробуйте нову насолоду. Перший повністю електричний MINI оголошує заряджений еволюційний крок, який поєднує в собі відчуття картингу MINI і культовий дизайн. Переходьте на новий міський електричний спосіб життя.
Електричний MINI – білий і чорний – бічний вид зверху Електричний MINI – білий і чорний – бічний вид зверху

ІМПУЛЬСНА ПОТУЖНІСТЬ

The all-electric MINI The all-electric MINI

184 к.с.

і миттєвий крутний момент.

7,3 сек

0-100 км/год.

The all-electric MINI The all-electric MINI

ВІДЧУТТЯ ЇЗДИ НА КАРТІ. ЗАРЯДЖЕНИЙ MINI.

Ми взяли за основу відмінну керованість MINI та наполегливий спортивний стиль і додали нове джерело енергії для додаткового задоволення від водіння. У той момент, коли ви пройдете свій перший поворот, ви відчуєте, що повністю електричний MINI – це найбільш вражаючий MINI, який дозволяє вам вийти на абсолютно новий рівень.
Електричний MINI – білий і чорний – фронтальний вид збоку

МИТТЄВИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ.

На світлофорах враховується не тільки потужність (к.с.), але й крутний момент (Нм) у вашому розпорядженні. Повністю електричний MINI миттєво дає вам повний крутний момент. У той час як бензиновий двигун повинен наростити кількість обертів, щоб генерувати крутний момент, і направити цю потужність через трансмісію, перш ніж вона досягне коліс.

Таким чином, у той момент, коли загоряється зелене світло і ви натискаєте педаль акселератора, крутний момент миттєво доступний, щоб забезпечити захоплюючу маневреність і прискорення.

ОДНА ПЕРЕДАЧА.
БЕЗ ПЕРЕМИКАНЬ.

Навіть за прямого високого крутного моменту і високих обертів електродвигуна вашому повністю електричному MINI не потрібне зчеплення, і ви можете моментально прискорюватися – в будь-який час і на будь-якій швидкості. Все зводиться до простоти та швидкості – 0-100 км/год за 7,3 секунди – без затримок і переривань на перемикання передач.
Електричний MINI – важіль перемикання передач – ручка
Електричний MINI – вид ззаду – положення батареї

СПРАВЖНІЙ MINI.

Повністю електричний MINI – це оригінальний кумир, який тепер заряджений для доріг майбутнього. Він живиться від високовольтної 96-елементної батареї ємністю 32,6 кВт•год (максимальна ємність), яка встановлюється під підлогою, між передніми сидіннями і під задніми сидіннями. Розташування батареї в цьому місці дає повністю електричному MINI дуже низький центр тяжіння, що не тільки покращує стабільність і керованість, а й робить проходження поворотів ще більш захоплюючим.

Ви відчуваєте, що перебуваєте близько до дороги. Його широка колія і жорстко налаштована система підвіски міцно тримають вас на землі, коли ви входите у кожен поворот.

Електричний MINI – білий і чорний – вид збоку Електричний MINI – білий і чорний – вид збоку

КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН

The all-electric MINI The all-electric MINI

4 варіанти оздоблення

для унікального оформлення.

4 спиці

для аеродинамічного водіння.

The all-electric MINI The all-electric MINI

ВІЧНА КЛАСИКА. ЕЛЕКТРИФІКОВАНА.

Поєднуючи аеродинамічні лінії з новими привабливими деталями, повністю електричний MINI створений, щоб доповнити жваве міську життя – та максимізувати ваші враження від водіння. Впевнений, але чарівний – він охоплює традиції і вказує на світле, захоплююче майбутнє.
Електричний MINI – білий і чорний – передня решітка

АЕРОДИНАМІЧНА ПЕРЕДНЯ РЕШІТКА.

Глянцева, чарівна передня решітка отримала дуже сучасну інтерпретацію, яка відображатиме історію MINI та його майбутнє. Вона практично повністю закрита, що значно покращує аеродинаміку. Вона забезпечена яскравою жовтою накладкою та значком MINI Electric, щоб надати електромобілю нові риси. Все це приголомшливо підкреслено культовими мінімалістичним кільцями фар.

17" КОЛІСНІ ДИСКИ MINI ELECTRIC POWER SPOKE У ДВОКОЛІРНОМУ ВИКОНАННІ.

Ці елегантні легкосплавні колісні диски випромінюють безстрашний темперамент і ауру міської впевненості в собі. Унікальне асиметричне оздоблення, що демонструє неповторний стиль, практично повністю закрита конструкція, яка ще більше покращує аеродинамічні властивості повністю електричного MINI.
Електричний MINI – колеса – Power Spoke
Електричний MINI – корпус зовнішнього дзеркала – жовтий

MINI ENERGETIC YELLOW.

Яскраві акценти жовтого кольору Energetic Yellow надають вашому повністю електричному MINI видатну присутність на дорозі. Вони виділяються, але тонко, і є гордими носіями стандарту для вашої кращої форми енергії.

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ ТА ЗАДНІ ЛІХТАРІ.

Так само як і MINI, Union Jack виходить за рамки часу та означає довгу і багату історію. Задні ліхтарі повністю електричного MINI утворюють мотив з двох частин, який натякає на культову емблему. Складна точність і глибина дизайну забезпечують додаткову індивідуальність. Спереду, адаптивні матричні світлодіодні фари MINI автоматично регулюють яскравість і діаграму спрямованості для конкретних умов, таких як зустрічні водії, підвищуючи безпеку вашої поїздки.

Електричний MINI – Світлодіодні фари – Матричні фари
Електричний MINI – вид всередині Електричний MINI – вид всередині

ТИХИЙ РЕВОЛЮЦІОНЕР.

The all-electric MINI The all-electric MINI

1-ступінчаста

коробка передач.

2 рівні

рекуперативного гальмування.

The all-electric MINI The all-electric MINI

ПЕРЕСУВАЙТЕСЯ МІСТОМ БЕЗШУМНО.

Динамічний, але в той же час ніжний, повністю електричний MINI пропонує вам абсолютно нові відчуття від водіння. Тиша, якою ви насолоджуєтеся, знімає стрес від міської їзди. Таким чином, ви можете зосередитися на основних моментах, наприклад, наскільки добре ваша музика звучить у Hi-Fi системі Harman Kardon.
Електричний MINI – педаль акселератора – педаль гальма

ЇЗДА МІСТОМ З ОДНІЄЮ ПЕДАЛЛЮ.

Ви можете керувати своїм повністю електричним MINI практично повністю за допомогою всього однієї педалі для прискорення та гальмування. Двигун безпосередньо пов'язаний з колесами, тому, коли ви піднімаєте ногу з педалі, він працює як генератор і дозволяє повністю електричному MINI сповільнюватися швидше, ніж це робить автомобіль з бензиновим двигуном. Ви даєте живлення своїй батареї щоразу, коли сповільнюється перед наступним світлофором.

БЕЗШУМНИЙ ДВИГУН.

Повністю електричний MINI настільки тихий, що нам довелося встановити акустичний захист для пішоходів, щоб попередити інших учасників дорожнього руху про вашу присутність. Немає необхідності обертати мотор, і крім слабкого гулу під час прискорення, шум чути тільки зовні. І тільки потім на швидкості.
Електричний MINI – електродвигун
Електричний MINI – інтер'єр – лобове скло

МЕНШЕ ШУМУ. ЯКІСТЬ ЖИТТЯ.

Негативні ефекти від занадто сильного шуму виходять далеко за рамки слуху. Це може привести до стресу і послабити нашу здатність фокусуватися та концентруватися. Ваш повністю електричний MINI є втіленням спокою та безтурботності, пропонуючи вам притулок для відпочинку та роздумів.
Electric MINI – MINI Ownership

ЕЛЕКТРИЧНИЙ MINI АДАПТУЄТЬСЯ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ВОДІННЯ.

ЗДІЙСНІТЬ СВОЇ НАСТУПНІ КРОКИ.

MINI Countryman Plug-in Hybrid – заряджання – вид спереду

НОВИЙ MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

Завдяки першокласним двигунам MINI TwinPower Turbo і найсучаснішій трансмісії чудовий MINI Countryman Plug-in Hybrid дозволяє вам скористатися перевагами відразу двох видів приводу. Крім того, він володіє досить серйозними позашляховими здібностями.
MINI Cooper SE Countryman ALL4 Витрата палива (у змішаному циклі): 2,5-2,4 л/100 км Викиди Co2 (у змішаному циклі): 56-55 г/км
The all-electric MINI side view
3-DOOR HATCH COOPER SE
3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Clubman
Countryman
MINI Countryman SE side view
COUNTRYMAN SE
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo