Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Clubman
Countryman
electric _ logo electric _ logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Electric – skyline MINI Electric – skyline

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЮ В СТИЛІ MINI.

НОВИЙ ВИТОК В ЕРІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

ВИМІРЮЄТЬСЯ У ВОЛЬТАХ, АЛЕ ВІДЧУВАЄТЬСЯ У СЕРЦЕБИТТІ.

Поки решта світу намагається змусити тебе пересісти на електромобіль, ми ставимо на перше місце перш за все тебе. Ми взяли все те, що ти так любиш в MINI - захоплюючі повороти, прискорення, задоволення від водіння, творче використання простору, культовий дизайн - і додали абсолютно новий вимір. Ми перевели спосіб життя в електричний режим. Ми використовуємо електроенергію для вдосконалення процесу електрифікації. Ідеальне поєднання технологій та емоцій.
MINI Electric – street scene MINI Electric – street scene
КОНЦЕПТ MINI ELECTRIC

ВОЛЬТИ ТА ЕМОЦІЇ.

MINI в найсильнішому його прояві - еволюція, в якій поєднуються захоплюючі характеристики, технології майбутнього та це безпомилкове відчуття від керування MINI.
MINI Countryman Plug-in Hybrid

ВІДКЛЮЧИСЬ І СТАРТУЙ.

Вперед у майбутнє. Адже воно прийняло форму гібридного MINI Countryman і прямо перед тобою. Countryman пропонує тобі найкраще - позашляхові можливості і драйв електромобіля. І він доступний прямо зараз.
СПРИТНІСТЬ АТЛЕТА.

СПРИТНІСТЬ АТЛЕТА.

Коли тобі знадобиться додаткове прискорення, MINI Countryman Plug-in Hybrid забезпечить миттєвий крутний момент, що дозволяє тобі легко здійснювати захоплюючі віражі.

РОЗУМНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

РОЗУМНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ.

Творчий підхід до використання простору. MINI Countryman Plug-In Hybrid універсальний і просторий настільки, наскільки тобі потрібно.

ТЯГА НА ВСІХ ЧОТИРЬОХ КОЛЕСАХ.

Інтелектуальна, електрифікована система повного приводу ALL4 забезпечує чудову тягу і зчеплення, щоб ситуація завжди була під контролем у будь-яких умовах.
3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Clubman
Countryman
electric _ logo electric _ logo