ДОСВІД ВОДІННЯ

ПРИГОДИ ЧЕКАЮТЬ.

Найперший повністю електричний MINI Countryman — це безстрашний супутник для екологічно свідомого дослідника. 

Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння

ЕЛЕКТРИЧНІ ЕМОЦІЇ ПОПЕРЕДУ.

Щоб досягти максимального відчуття картингового водіння, при розробці повністю електричного MINI Countryman ми застосували ключові критерії дизайну. Ми покращили динаміку руху, наприклад, завдяки особливому розміщенню акумулятора, що забезпечило нижчий центр тяжіння Ми досягаємо захоплюючої керованості MINI завдяки оптимізації розподілу ваги та використанню прямого кермового відгуку в поєднанні з компактними розмірами керма. Ми покращуємо бічну динаміку та зчеплення, оптимізуючи ширину шини. А новітнє обладнання та програмне забезпечення дозволило нам зробити керування ще більш грайливим та захоплюючим, особливо в режимі Go-Kart.

ФАКТИЧНІ ДАНІ ПРО ПРОДУКТИВНІСТЬ.

MINI Countryman E MINI Countryman SE ALL4

Потужність

150 кВт
250 Нм
230 кВт
294 Нм*

0-100 км/год

8,6 с 5,6 с
Максимальна швидкість
170 км/год 180 км/год

Запас ходу

WLTP

462 км

 

433 км

 

* в т.ч. тимчасове підсилення потужності

СПРИТНІСТЬ Й АЕРОДИНАМІКА.

Поєднуючи форму і функціональність, більш компактний дизайн і поліпшені аеродинамічні контури, повністю електричний MINI Countryman досягає ідеального балансу між потужністю і ефективністю. Його передові технології також символізують нашу послідовну орієнтацію на економність та сталий розвиток.
Повністю електричний MINI - досвід водіння - спритність
Повністю електричний MINI - досвід водіння - All4

ПОВНИЙ ПРИВІД ALL4.

Система повного приводу ALL4 динамічно розподіляє потужність між усіма колесами, забезпечуючи тягу та зчеплення на будь-якій поверхні. А якщо вона
виявляє втрату зчеплення з дорогою через мокру або зледенілу поверхню, вона за потреби динамічно перемикає потужність. Це дає вам змогу скористатися перевагами міцного, авантюрного характеру вашого повністю електричного MINI Countryman. Тож яким би не був прогноз, ви залишаєтеся під контролем — і в своїй стихії. 

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Опціональний асистент водіння — це як додаткова пара очей. Вона попереджає вас про транспортні засоби в "сліпій зоні" і, якщо потрібно, активно допомагає повернути MINI назад у смугу руху. Крім того, вона допомагає виявити перехрестя позаду вас, коли ви рухаєтеся заднім ходом на своєму MINI. Асистент водіння Plus включає в себе функції допомоги водієві на основі камер і радарів. Він робить подорож до місця призначення більш спокійною, автоматично підтримуючи потрібну швидкість, смугу руху та відстань до транспортного засобу попереду. 

З асистентом водія Professional ви можете відкинутися на спинку сидіння. Він допомагає вам у будь-яких дорожніх ситуаціях, не забираючи при цьому контроль над ситуацією.

Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - асистент водія

РЕЖИМИ MINI ДЛЯ ДОРІГ.

У стандартній комплектації передбачено три режими MINI, які дозволяють використовувати різні характеристики вашого повністю електричного MINI Countryman відповідно до дорожньої обстановки та ваших поточних потреб. Кожен з них має свій особливий стиль.
Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим green Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим green

Режим Green.

Екологічно чистий і простий, надзвичайно ефективний режим забезпечить тривалу роботу вашої батареї. 

Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим core Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим core

Режим Core.

Класичний та комфортний досвід водіння MINI з вишуканою, сучасною атмосферою.

Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим go-kart Повністю електричний MINI Countryman - досвід водіння - режим go-kart

Режим Go-Kart.

Цей режим, натхненний легендарним John Cooper Works, забезпечує захопливе водіння. Естетика автоспорту, що викликає адреналін, більш прямий відгук керма та спритна реакція на педаль акселератора.