ЦИФРОВИЙ ДОСВІД

ЦИФРОВИЙ КВАНТОВИЙ СТРИБОК.

Дайте волю своїм почуттям і насолоджуйтеся поєднанням світла, звуку та відчуттів, оптимізованим відповідно до вашого настрою. Перетворіть кожну подорож на незабутній цифровий досвід. Ласкаво просимо в інтерактивне майбутнє MINI.
Повністю електричний MINI Countryman - цифровий досвід - операційна система

Нова операційна система MINI 9 відкриває абсолютно новий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і гарантує, що ви будете на зв'язку та контролюватимете ситуацію більше, ніж будь-коли раніше — у кожній поїздці. Вона оптимізована для взаємодії з вишуканим сенсорним OLED-дисплеєм та персональним асистентом MINI за допомогою вашого голосу, тож тепер ви можете насолоджуватися більш розумною персоналізацією та емоціями, ніж будь-коли раніше.

РЕЖИМИ MINI EXPERIENCE ДЛЯ ЯСКРАВИХ MINI-МОМЕНТІВ.

Створіть унікальний комплексний досвід для себе і своїх пасажирів. Пориньте у дивовижні світи всередині повністю електричного MINI Countryman. Кожен режим має власний креативний дизайн та звукову палітру. А в режимі Personal ви навіть можете використовувати застосунок MINI, щоб вибрати власні зображення з галереї свого смартфона для шпалер блоку взаємодії MINI. Кольори навколишнього освітлення та опціонального проекційного дисплея автоматично підлаштовуються під обрані вами зображення. Тож потіште себе і оживіть свій інтер'єр.

ВАШ ОСОБИСТИЙ АСИСТЕНТ В АВТОМОБІЛІ MINI.

Повністю електричний MINI - цифровий досвід - Spike Повністю електричний MINI - цифровий досвід - Spike

РОЗУМНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ MINI — ВІЗУАЛЬНИЙ СУПРОВІД ВІД MINI.

Повнофункціональний голосовий асистент вперше з'явився в кабіні моделей MINI. Розумний персональний асистент MINI можна активувати за допомогою привітання "Привіт, MINI" або натисканням кнопки push-to-talk на кермі. Керована голосом взаємодія на круглому OLED-дисплеї відображається у вигляді анімації з графічними елементами, типографікою та аватаром. У водіїв є вибір між двома дизайнами інтерфейсу — стилізованим зображенням автомобіля MINI або новим цифровим асистентом MINI, відомий як Спайк.

Розумний персональний асистент MINI керує ключовими функціями вашого MINI, такими як навігація, телефонія, радіо або навіть регулювання температури. Можливо, вам потрібно знати щось про вашу подорож. Наприклад, погоду. Або у вас є особливе прохання. Навіть якщо ви просто хочете поговорити або почути жарт.

ГОТОВИЙ ДО З'ЄДНАННЯ.

Водіння стає легким, коли у вас є цифровий компаньйон, а також доступ до безлічі розумних функцій зв'язку, які входять до стандартної комплектації та забезпечують зручність, безпеку та зв’язок — без додаткової плати. А якщо ви захочете обладнати свій MINI ще більшою кількістю цифрових послуг, ви можете оновити його в будь-який час.

Хочете більше можливостей для зв'язку?

У поєднанні з опціональним пакетом MINI Connected ви отримуєте доступ до постійно зростаючого набору практичних функцій і розважальних застосунків, включаючи опції для ігор, потокової передачі музики та відео. Тепер ви також можете розраховувати на унікальну форму автомобільних ігор, що не має аналогів у цій галузі.

Водії та пасажири можуть грати в так звані казуальні ігри через застосунок AirConsole, коли транспортний засіб стоїть на місці. Застосунки потокового відтворення музики, такі як Spotify та Amazon Music, були адаптовані до операційної системи MINI 9 так, що вони ідеально інтегруються в круглий блок взаємодії MINI, дозволяючи клієнтам MINI насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим і візуально привабливим досвідом потокового прослуховування музики. В операційній системі MINI 9 також доступні Apple CarPlay і Android Auto для бездротового підключення смартфонів.

Крім того, що відповідна інформація з'являється на блоці взаємодії MINI, вона також може відображатися на опціональному проекційному дисплеї.

Повністю електричний MINI Countryman - цифровий досвід - connected оновлення

ОНОВЛЮЙТЕ СВІЙ MINI БУДЬ-КОЛИ.

Тепер ви можете вільно замовляти додаткові функції та пакети послуг зі зв'язку після придбання MINI завдяки нашій системі дистанційного оновлення програмного забезпечення MINI. А якщо у вас встановлене відповідне обладнання, ви також можете користуватися автомобілем MINI у поєднанні з іншими цифровими функціями преміум-класу, такими як асистент водіння Driving Assistant Plus, система дальнього світла High Beam Assist та дистанційний запуск двигуна. Опції та зміст оновлення можуть відрізнятися залежно від країни, моделі автомобіля, комплектації та його стану.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Завжди підтримуйте свій MINI в актуальному стані.

Ви можете отримувати безкоштовні оновлення та вдосконалення програмного забезпечення для вашого MINI через Інтернет. Залежно від країни, моделі, комплектації та стану автомобіля, ви навіть можете мати право на регулярне отримання безкоштовних додаткових функцій або функціональних удосконалень.