ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

ШЛЯХУ НАЗАД НЕМАЄ.

MINI вже досяг значного прогресу в галузі сталого виробництва, але ми знаємо, що нам ще дуже далеко до мети.

Повністю електричний MINI - екологічність - досвід водіння

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

У MINI ми прагнемо досягти балансу, який поєднує в собі продуктивність і культовий дизайн MINI з надійними екологічними характеристиками. Це зобов'язання народжується з наших дій. Тепер ми пропонуємо повністю екологічний, безшкіряний салон, виготовлений із частково перероблених з вторинної сировини матеріалів. Наш плаский двошаровий трикотаж для приладових панелей, дверних панелей і накладок складається з понад 90% перероблених поліефірних волокон. А наше нове покоління коліс тепер виготовляється на 70% з вторинного алюмінію.

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ АЛЬТЕРНАТИВНІ МАТЕРІАЛИ.

Веганські інтер'єри тепер доступні для автомобілів MINI, оскільки ми можемо запропонувати чудові замінники шкіри. Інноваційні поверхні сидінь, виготовлені з трикотажного, на 100% переробленого текстилю, забезпечують таку ж преміальну якість і комфорт сидіння, як і шкіра — і гарантують відсутність компромісів з точки зору зовнішнього вигляду, тактильних відчуттів і функціональності. А наші нові керма відповідають усім найвибагливішим критеріям щодо дизайну, зносостійкості та довговічності.

Повністю електричний MINI - екологічність - альтернативи шкірі
Повністю електричний MINI - екологічність - переробляє тканини

ПЕРЕРОБЛЕНІ ТКАНИНИ ТА ТЕКСТИЛЬ.

Приладова панель і підлокітники в наших дверях тепер оснащені якісним трикотажним текстилем, виготовленим із переробленої поліефірної пряжі. Завдяки інноваційному процесу, який перетворює понад 90% перероблених поліефірних волокон на плоску двошарову тканину, ми використовуємо цей текстиль для трикотажних деталей панелі приладів та дверних панелей. Процес використовує приблизно на 98% менше води, ніж бавовна, і скорочує викиди CO2 приблизно на 80% порівняно зі звичайною переробкою поліестеру.

СТАВИМО ВТОРИННИЙ АЛЮМІНІЙ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ.

Наш керівний принцип у процесі проектування та розробки автомобілів — "перш за все — вторинний алюміній". До 70% відновленого з брухту алюмінію використовується для виготовлення колісних дисків наших автомобілів MINI нового покоління. У поєднанні з використанням екологічно чистої електроенергії ми заощаджуємо близько 90% необхідної енергії порівняно з використанням у виробництві первинного алюмінію. Використання вторинного алюмінію сприяє зменшенню викидів парникових газів на 95%.

Повністю електричний MINI - екологічність - вторинний алюміній