ІНТЕР’ЄР

МЕНШЕ MINI — БІЛЬШЕ MINI.

Новий повністю електричний MINI Cooper — це мінімалізм, комфорт та інновації в поєднанні з пуристичним духом.

РЕЖИМИ MINI EXPERIENCE.

Побачте, почуйте і відчуйте власний настрій. Режими MINI Experience — це ваш шлях до світу зв'язків і вражень. Вони пробуджують ваші емоції. Кожен режим має власний креативний дизайн, навколишнє освітлення та звукову палітру. За допомогою однієї команди ви можете повністю змінити зовнішній вигляд і відчуття вашої кабіни.
Повністю електричний MINI - інтер’єр - панель приладів

OLED, OLED OLED OLED.

Серце і центр уваги вашої панелі приладів— приголомшливий круглий сенсорний OLED-дисплей. Завдяки використанню найсучаснішої технології OLED діаметром 240 мм та високоякісному склу він має виразний, мінімалістичний вигляд. Він слугує приладовою панеллю, а також вашим бортовим інформаційно-розважальним та допоміжним центром. А його кругла геометрія — це світова новинка.

ЗМЕНШЕНА ДО МАКСИМУМУ ПАНЕЛЬ.

Ми зробили все максимально простим, але не простіше, ніж потрібно. Перше, що ви помітите всередині, — це чистий і сфокусований дизайн — так само, як і культовий інтер'єр оригінального класичного Mini. Все було зведено до найнеобхіднішого: тонка, але простора приладова панель слугує тлом для чудового OLED-дисплея і п'яти тумблерів, які складають блок взаємодії MINI.

Ви також можете додати опціональний проекційний дисплей MINI, який зручно відображає всю важливу інформацію, таку як швидкість, дорожні знаки та допоміжні системи, безпосередньо в зоні вашої видимості.

Повністю електричний MINI - інтер’єр - панель приладів

СТИЛЬНО ТА ЕКОЛОГІЧНО. ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ.

Чотири варіанти дизайну MINI на вибір, а саме Essential, Classic, Favoured та JCW Style, допоможуть вам виразити свою індивідуальність. Кожен з них оснащений характерними особливостями та деталями дизайну, виготовленими на замовлення, — від приладової панелі та керма до оббивки сидінь і стелі салону.

Завдяки нашій новій текстильній естетиці ми хочемо, щоб ви відчули справжнє відчуття тепла і затишку в салоні вашого MINI. Тканина виготовлена з високоякісних, перероблених матеріалів і в'язана за унікальною 2D технікою. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проекцій у різних режимах MINI Experience.

ПРОСТО ПЕРЕМКНІТЬ.

Усе, що вам потрібно, — це лише одне натискання на тумблер — від стоянкового гальма до перемикання передач, режимів MINI Experience і багато чого іншого. П'ять інтуїтивно зрозумілих елементів керування були переосмислені та перероблені, і тепер до них ще легше дотягнутися, ними ще зручніше користуватися та бавитися з ними.

Повністю електричний MINI - інтер’єр - панель тумблерів
Повністю електричний MINI - інтер’єр - колесо

УПЕРЕД ДО ВІРАЖІВ.

Задоволення починається, як тільки ви беретеся за кермо. Ми надихнулися безсмертним класичним Mini і оновили його дизайн, злегка зменшивши розмір, щоб надати вам ще більш насичене, класичне і водночас сучасне відчуття картингу від MINI. А замість третьої спиці на кермі тепер розміщено стильний тканинний ремінець. Ліва панель керування дозволяє активувати системи допомоги водієві, а за допомогою правої ви можете керувати розважальними, допоміжними та комунікаційними функціями.

ПРОКЛАДАЄМО ІННОВАЦІЙНІ ШЛЯХИ З НОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ.

MINI створює абсолютно нову естетику завдяки використанню текстилю. Новий матеріал, який ми використовуємо на панелі приладів і дверних панелях, створює особливо комфортну атмосферу. В'язана за унікальною двошаровою технікою тканина є високоякісною та легкою у догляді. Вона пропонує розкішні тактильні відчуття та більше можливостей для дизайну, а також слугує ідеальним полотном для проєкцій у різних режимах MINI Experience.
Повністю електричний MINI - інтер’єр - дверна панель