ЕКСТЕР’ЄР

100% КОНЦЕНТРОВАНИЙ COOPER.

Простий і водночас вишуканий. Ми довели новий повністю електричний MINI Cooper до його найчистішої форми.
Повністю електричний MINI - екстер’єр - силует

МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДО МАКСИМУМУ.

Новий повністю електричний MINI Cooper — це простота в своєму найбільш харизматичному прояві. Втілюючи свій підхід до дизайну "менше — краще", ми прибрали зайві елементи, і зменшили, зменшили і ще раз зменшили. Завдяки чистим і рівним поверхням, витонченим лініям і збалансованим пропорціям, екстер'єр отримав ретельно продуману, впевнену в собі, вражаючу форму.

ДОСІ В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Новий повністю електричний MINI Cooper має привабливий вигляд, який визначається культовим дизайном передньої частини та короткими звісами. Це ще більше підкреслюється характерною восьмикутною решіткою радіатора та витонченим круглим дизайном світлодіодних фар MINI, які ідеально підкреслюють сучасний футуристичний дизайн.
Повністю електричний MINI - екстер’єр - фари
Повністю електричний MINI - екстер’єр - світлодіодні фари

ЩО ОБЕРЕТЕ СЬОГОДНІ?

На додаток до потужної та ефективної світлодіодної технології, що входить до стандартної комплектації, також доступні опціональні світлодіодні фари з розширеним вмістом. Завдяки розумній адаптивній активації функції ближнього світла та освітлення поворотів вони забезпечують краще освітлення з боків автомобіля в місті, на пересіченій місцевості та автомагістралях.

І залежно від власного настрою протягом дня ви можете обирати один з трьох різних світлових профілів для вашого повністю електричного MINI Cooper.

БЕЗПОМИЛКОВИЙ MINI.

Це MINI — з будь-якого боку. Але з новою аурою для нової епохи. Маневрений, компактний силует доповнюється довгою колісною базою та більшим діаметром коліс. Поверхні виконані в одному кольорі з кузовом, і в поєднанні з характерним чорним порогом надають ще більш сучасного вигляду. А вражаючий тричастинний візуальний поділ кузова, стійок і контрастного даху підкреслює весь дизайн.

ВСЕБІЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Випромінюючи чисту впевненість і сміливу індивідуальність, наш асортимент 16-/18-дюймових легкосплавних дисків представляє MINI в його найяскравіших проявах. А завдяки своїй легкій конструкції та використанню переробленого алюмінію вони сприяють зменшенню нашого вуглецевого сліду в різних аспектах — як на виробництві, так і під час руху.
Повністю електричний MINI - екстер’єр - колесо з легкосплавним диском

"УСІ ІННОВАЦІЇ ПІДПОРЯДКОВАНІ СПІЛЬНІЙ МІСІЇ. ОЧИСТИТИ MINI. МЕНШЕ СКЛАДНОЩІВ, БІЛЬШЕ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ".

Олівер Хайльмер, керівник відділу дизайну MINI

ЩО ПОЗАДУ?

Завдяки новому трикутному дизайну задні ліхтарі надають додаткову порцію індивідуальності з витонченою точністю. Як і у випадку з фарами, ви можете змінювати вітальну та прощальну анімацію відповідно до свого настрою.
Повністю електричний MINI - екстер’єр - задні ліхтарі
Повністю електричний MINI - екстер’єр - вітальне освітлення

ВАМ ЗАВЖДИ РАДІ.

Посадка у повністю електричний MINI Cooper — це завжди особлива подія. Коли ви підходите до MINI або виходите з нього, запускається вітальна & прощальна анімація, яка відповідає вашому настрою. Це опціонально передбачає фари та задні ліхтарі з трьома різними світловими ефектами на вибір, а також додаткову проекцію логотипу на дзеркала заднього виду з боку пасажира та водія.