ДОСВІД ВОДІННЯ

СУПЕРЗАРЯДЖЕНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ.

Приготуйтеся. Зосередьтеся. Зелене світло — руш. Повністю електричний MINI Cooper перевершує всі очікування.
Повністю електричний MINI - досвід водіння - динаміка руху

ДИНАМІКА РУХУ. COOPER НА ПОВНУ.

Щоб досягти максимального відчуття картингового водіння, при розробці повністю електричного MINI Cooper ми застосували ключові критерії дизайну. Ми покращили динаміку руху

наприклад, внаслідок нижчого центру тяжіння завдяки особливому розміщенню акумулятора. Ми досягаємо захоплюючої керованості MINI завдяки оптимізації розподілу ваги та використанню прямого кермового відгуку в поєднанні з компактними розмірами керма. Ми покращуємо бічну динаміку та зчеплення, оптимізуючи ширину

шини. А новітнє обладнання та програмне забезпечення дозволило нам зробити керування ще більш грайливим та захоплюючим, особливо в режимі Go-Kart.

ФАКТИЧНІ ДАНІ ПРО ПРОДУКТИВНІСТЬ.

MINI Cooper Е

MINI Cooper SE

Потужність

135 кВт
290 Нм
160 кВт
330 Нм

0-100 км/год

7,2 с 6,7 с

Максимальна швидкість

170 км/год 180 км/год

Запас ходу

WLTP

305 км
490 км
400 км
490 км

ЧУДОВА АЕРОДИНАМІКА.

Повністю електричний MINI Cooper з самого початку був спроектований так, щоб максимально ефективно керувати аеродинамічними силами. Завдяки повністю закритому кузову та решітці радіатора, а також гладкому, мінімалістичному зовнішньому вигляду, ми вже значно зменшили аеродинамічний опір. Усі колеса MINI також оптимізовані для кращої аеродинаміки. З таким низьким опором вітру він надзвичайно ефективний, тому ви можете проїхати ще далі без необхідності підзарядки.
Повністю електричний MINI - досвід водіння - аеродинаміка
Повністю електричний MINI - досвід водіння - динаміка руху

МИ ПРИКРИВАЄМО ВАС І СПЕРЕДУ, І ЗЗАДУ.

Ми позбавили вас клопоту, пов'язаного з пересуванням містом. Інтенсивний рух — це легка справа. Усе, що вам потрібно зробити, це встановити активний круїз-контроль в опції Driving Assistant Plus, і ваш MINI буде автоматично слідувати за автомобілем, що їде попереду, на безпечній відстані. Асистент паркування, що входить до стандартної комплектації, визначає всі потенційні місця для паркування, а потім бездоганно маневрує у вибране вами місце одним натисканням кнопки.

БІЛЬШЕ БЕЗПЕКИ. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. БІЛЬШЕ ПРОСТОТИ.

Максимальне задоволення потребує максимальної безпеки. Повністю електричний MINI Cooper оснащений інноваційними функціями, які створюють більш безпечне середовище для вас та інших учасників дорожнього руху. Активний круїз-контроль регулює відстань до автомобіля попереду і постійно сканує дорогу для виявлення потенційно небезпечних ситуацій. Попередження про зміну смуги руху сповістить вас, якщо ви зійдете зі своєї смуги. Якщо ваш MINI відчуває можливе зіткнення ззаду, він активує аварійну світлову сигналізацію з подвоєною частотою. А динамічний круїз-контроль тримає MINI на постійній швидкості.

Повністю електричний MINI - досвід водіння - аеродинаміка

РЕЖИМИ РУХУ ДЛЯ ДОРІГ.

Ви можете вибрати один з трьох режимів водіння, щоб використовувати різні характеристики вашого повністю електричного MINI Cooper відповідно до дорожнього руху та ваших поточних потреб. Кожен з них має свій особливий стиль.

Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим green Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим green

Режим Green.

Екологічно чистий і простий, надзвичайно ефективний режим забезпечить тривалу роботу вашої батареї.
Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим core Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим core

Режим Core.

Класичний та комфортний досвід водіння MINI з вишуканою, сучасною атмосферою.
Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим go-kart Повністю електричний MINI - досвід водіння - режим go-kart

Режим Go-Kart.

Цей режим, натхненний легендарним John Cooper Works, забезпечує захопливу їзду в атмосфері автоспорту, що викликає сплеск адреналіну.