Розминка на Нордшляйфе.

Новий MINI John Cooper Works GP.

Прототип найпотужнішої та найшвидшої версії трекового хетчбека в модельній лінійці британського преміум-бренду MINI був вперше представлений публіці в рамках 24-годинної гонки на Нюрбургринзі - серійний автомобіль з'явиться на ринку в 2020 році в обмеженій кількості.

Процес налаштування та доопрацювання нового MINI John Cooper Works GP на легендарному Нюрбургринзі в даний час близький до фінальної стадії. Незважаючи на те, що до виходу на ринок в 2020 році ще досить часу, цей новий екстремальний спортивний автомобіль вже виявився майже на півхвилини швидше свого попередника.

Новий MINI John Cooper Works GP буде випущений в наступному році обмеженою кількістю у 3000 екземплярів. З його потужним двигуном, специфічними для моделі налаштуваннями підвіски у поєднанні з гоночним ДНК, оптимізованою за вагою конструкцією і точно налаштованими аеродинамічними характеристиками, він встановлює нову планку в сегменті малолітражних автомобілів. Його попередник встановив час кола 8:23 хвилини на Nürburgring-Nordschleife. Прототип нового MINI John Cooper Works GP подолав легендарне «Зелене пекло» менш ніж за вісім хвилин - і його програма випробувань ще не закінчена.

Чотирициліндровий двигун потужністю понад 220 кВт/300 к.с. з технологією MINI TwinPower Turbo під капотом забезпечує високу продуктивність і захоплюючий звук. Широкі відкриті повітрозабірники, легкосплавні колісні диски великого діаметру, особливий для моделі дизайн переднього і заднього фартухів і виразний спойлер на даху є його безпомилковими відмітними особливостями для досягнення вражаючих показників - незважаючи на камуфляж, який був застосований для тестових заїздів.

Разом із прототипом John Cooper Works GP в демонстраційних заїздах брали участь його «заряджені» попередники: MINI Cooper S з комплектом John Cooper Works GP, який був представлений у 2006 році, та MINI JCW GP 2012 року. Обидва автомобілі були випущені тиражем у 2000 одиниць і стали бажаними предметами колекціонування.