Нове покоління легенди відтепер в Україні.

MINI 3 двері, MINI 5 дверей, MINI Cabrio.

Британський виробник автомобілів преміум-класу продовжує зміцнювати свої позиції у сегменті компактних автомобілів завдяки прогресивному характеру Новий MINI 3 двері (комбіновані витрати палива: 6.0 - 3.8 л/100 км, комбіновані викиди CO2: 138 - 99 г/км), MINI 5 дверей (комбіновані витрати палива: 6,2 - 3,8 л/100 км; комбіновані викиди CO2: 141 - 101 г/км) і MINI Cabrio (комбіновані витрати палива: 6,3-4,2 л/100 км, комбіновані викиди CO2 : 144-111 г/км) втілили свіжі дизайнерські ідеї та отримали інновації в області технології приводу, а також додаткові можливості для кастомізації. 

Модернізація оригінального продукту у преміальному сегменті компактних автомобілів підкреслює зрілий, але добре впізнаваний характер MINI, який у своєму нинішньому поколінні вперше доступний у трьох типах кузова для ще більшого задоволення з кермом у міських умовах. Це стало можливим завдяки новим комбінаціям двигуна і трансмісії, розширеному набору стандартних функцій, новому дизайну фар та задніх ліхтарів, додатковим варіантам обробки кузова та новітнім технологіям інформаційно-розважальної системи.

MINI 3 двері, MINI 5 дверей, MINI Cabrio: огляд нових функцій. 

• Світлодіодні матричні фари дальнього світла.

• Світлодіодні задні ліхтарі у дизайні Union Jack.

• Новий логотип MINI, нові обробки кузова, зовнішня обробка Piano Black.

• Нові легкосплавні диски.

• Збільшений асортимент шкіряної обробки, внутрішніх поверхонь і кольорових ліній обробки.

• Двигуни з підвищеною ефективністю.

• 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням,

• Багатофункціональне рульове колесо та радіо з 6,5-дюймовим кольоровим екраном, інтерфейс USB і Bluetooth у стандартній комплектації.

• Додаткові радіо та навігаційні системи з сенсорним монітором.

• Проекція логотипу MINI з зовнішнього дзеркала з боку водія. 

Яскраві та незасліплюючі: адаптивні матричні світлодіодні фари дальнього світла. Модифікований дизайн для характерних круглих фар забезпечує чудовий вид спереду новим трьох- та п'ятидверному MINI, і новому MINI Cabrio. У стандартних галогенних фарах доданий яскравий акцент у вигляді чорної панелі. У світлодіодних фарах, доступних в якості додаткового обладнання, високоякісна технологія підкреслюється завдяки абсолютно новій конструкції джерел світла. 

Останнє покоління світлодіодних модулів для фар ближнього і дальнього світла забезпечує підвищену яскравість. Світлодіодне денне світло та індикатор повороту генеруються кільцем, яке оточує весь контур фари. Також додатково доступні адаптивні світлодіодні фари, автоматично регулюють яскравість у залежності від ситуації на дорозі. При проїзді по місту або у разі обмеженої видимості через погодні умови можна додати приглушене світло покажчику повороту, щоб збільшити освітленість бічної частини дороги. Спеціально збільшений діапазон ближнього світла забезпечує оптимальне освітлення дороги під час руху по автомагістралі. 

Адаптивні світлодіодні фари тепер також мають функцію автоматичного виборчого нахилу для дальнього світла. Інноваційна матрична технологія для дальнього світла збільшує дальність видимості, уникаючи при цьому будь-якого ефекту засліплення для інших учасників дорожнього руху. Для цього фари розділені на чотири горизонтально розташованих сегмента, які активуються і дезактивуються незалежно один від одного на швидкості понад 70 км / год. Сегменти дальнього світла управляються в залежності від ситуації на дорозі. Як тільки передня камера MINI реєструє зустрічний автомобіль або попереду йде транспортний засіб, простір, який займає транспортний засіб, освітлено лише ближнім світлом. Це досягається шляхом дезактивації матричних сегментів, які відповідають за даний простір. Решта ділянок дороги залишаються висвітлені дальнім світлом. 

Справжній британець: задні ліхтарі у дизайні Union Jack.

 Задні ліхтарі отримали новий дизайн у поєднанні зі світлодіодними фарами і адаптивними світлодіодними фарами. Явно відсилаючи нас до британського походження бренду, вертикальні ліхтарі у задній частині нового трьох- і п'ятидверного MINI, а також нового кабріолета MINI виконані у дизайні Union Jack. 

Чітко виражений мотив прапора відтворюється і в структурі індикаторів світла. Індикатори повороту розташовані горизонтально, стоп-сигнали вирівняні вертикально, а задній ліхтар являє діагональні лінії британського прапора. Щоб забезпечити особливо гармонійний світловий ефект, у всіх джерелах світла, що формують графічне зображення Union Jack, використана світлодіодна технологія.

Новий логотип MINI: тільки найнеобхідніше. 

Новий простий і автентичний по стилю логотип MINI розміщений на капоті, задніх дверей, рульовому колесі, центральному приладовому дисплеї та пульті дистанційного керування у всіх моделях. Нова інтерпретація існуючого логотипу тепер має двовимірний «плоский дизайн». Таким чином, логотип MINI відображає нову ідентичність бренду, в якій основна увага приділяється тільки найголовнішому: задоволення за кермом, визначному дизайну, високій якості та емоційній привабливості. 

Три нові варіанти оздоблення кузова, прем'єра дизайну екстер'єру Piano Black. 

Асортимент оздоблення кузова для нових MINI 3 двері, MINI 5 дверей і MINI Cabrio включає у себе три варіанти. У програму також увійшли кольори Emerald Grey metallic, Starlight Blue metallic та Solaris Orange metallic. 

Більш того, список опціонального обладнання містить додаткові кошти індивідуалізації дизайну екстер'єру. З опцією Piano Black Exterior обрамлення фар, задні ліхтарі та решітка радіатора отримують чорне глянсове покриття замість хрому. 

Також було розширено вибір опціональних легкосплавних колісних дисків. 17-дюймові легкосплавні диски у дизайні Roulette Spoke 2-tone або Propeller Spoke 2-tone тепер доступні для всіх варіантів кузова нового MINI. Також, у програму дооснащення були включені й 17-дюймові легкосплавні диски у дизайні Rail Spoke 2-tone. 

Нові шкіряні накладки, внутрішні поверхні та кольорові лінії оздоблення. 

Широкий вибір поверхонь сидінь, внутрішніх поверхонь і кольорових ліній оздоблення додасть індивідуальності інтер'єру нових трьох- та п'ятидверного MINI і нового MINI Cabrio. Нові опції для моделей MINI Hatch також включають шкіряне оздоблення Chester у кольорі Malt Brown і лінію оздоблення, також доступну у Malt Brown. Крім того, опція MINI Yours Interior Style Piano Black тепер доступна з підсвічуванням.

Крім обробки поверхонь в області дверей та центральної консолі у дизайні Piano Black оформлення включає в себе декоративну смугу на приладовій панелі з боку пасажира, що світиться. Панель також оформлена у дизайні Piano Black і має стилізований мотив прапора Union Jack. Колір фону для декоративної смуги відповідає освітленню салону, заданої водієм у рамках пакету MINI Excitement.

Привід: підвищена керованість та ефективність, зниження маси. 

Задоволення за кермом нових MINI 3 двері, MINI 5 дверей і MINI Cabrio пов'язано, перш за все, з удосконаленням двигунів моделей. Модернізація дозволила скоротити споживання палива і показників СО2 на п'ять відсотків, а також оптимізувати викиди таким чином, щоб вони могли відповідати більш суворим стандартам викидів вихлопних газів у майбутньому. Подальші поліпшення отримали базовий двигун, технологія MINI TwinPower Turbo, електроніка двигуна, масляна система, повітропровід всмоктуваного повітря, система охолодження і вихлопні системи. Також вийшло зменшити загальну вагу привідних пристроїв. Кришки двигуна виготовлені з вуглепластика (CFRP), тому тепер вони легше. Матеріал, який використовується для їх виготовлення, - це перероблене вуглецеве волокно, що утворюється при виробництві автомобілів BMW i. 

Нововведення: 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням. 

В якості альтернативи стандартній шестиступінчастій механічній коробці передач для моделі MINI Cooper пропонується опціональна 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням. Новий тип трансмісії характеризується дуже швидким перемиканням передач, що дозволяє здійснювати надзвичайно спортивний маневр прискорення без переривання обертового моменту. Робота механізму забезпечується за рахунок нового електронного важеля перемикання передач. 

Всі трансмісії Steptronic, доступні для нових трьох- і п'ятидверний MINI, а також нового кабріолета MINI, дозволяють використовувати функцію руху накатом у режимах MID і GREEN, а також функцію автоматичного запуску / зупинки двигуна останнього покоління. Дані навігації та передніх камер тепер можуть бути включені у систему управління камерами. Якщо транспортний засіб налаштований відповідним чином, то автомобіль може сам ідентифікувати ситуації, в яких краще не вимикати двигун: наприклад, при короткій зупинці перед тим, як зробити поворот або увійти у кругову розв'язку. 

Варіанти двигунів. 

Новий MINI Cooper 3 двері: 

100 кВт / 136 к.с.,

0 - 100 км/год за 7,9 секунди (7,8 секунди)

Максимальна швидкість: 210 км/год (210 км/год)

Витрата палива: 5,2 - 5,0 л/100 км (5,0 - 4,8 л/100 км) *

Викиди CO2: 118 - 114 г/км (114 - 109 г/км) * 

Новий MINI Cooper 5 дверей:

100 кВт / 136 к.с.,

0 - 100 км/год за 8,2 секунди (8,1 секунди)

Максимальна швидкість: 207 км/год (207 км/год)

Витрата палива: 5,2 - 5,1 л/100 км (5,0 - 4,8 л/100 км) *

Викиди CO2: 120 - 116 г/км (115 - 110 г/км) * 

Новий MINI Cooper Cabrio: 

100 кВт / 136 к.с.,

0 - 100 км/год за 8,8 секунди (8,7 секунди)

Максимальна швидкість: 208 км/год (206 км/год)

Витрата палива: 5,4 - 5,2 л/100 км (5,4 - 5,2 л/100 км) *

Викиди CO2: 123 - 119 г/км (123 - 118 г/км) * 

Новий MINI Cooper S Cabrio: 

141 кВт / 192 к.с.,

0 - 100 км/год за 7,2 секунди (7,1 секунди)

Максимальна швидкість: 230 км/год (230 км/год)

Витрата палива: 6,4 - 6,3 л/100 км (5,6 - 5,5 л/100 км) *

Викиди CO2: 146 - 144 г/км (127 - 126 г/км) *

 * Показники витрати палива і викидів CO2 вимірювалися з використанням методів, що вимагаються відповідно до технічного регламенту (ЄС) 2007/715. Ці цифри є попередніми та засновані на показниках транспортного засобу з базовим обладнанням у Німеччині. Цифри залежать від обраного формату шин; специфікації в дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. 

Нове рульове колесо з багатофункціональними кнопками і радіо з 6,5-дюймовим кольоровим екраном у стандартній комплектації. 

Трьохспицеве ​​рульове колесо, яке отримало оновлений дизайн у нових MINI 3 двері, MINI 5 дверей та MINI Cabrio, тепер оснащене багатофункціональними кнопками. На лівій панелі управління можна активувати пристрій обмеження швидкості, щоб встановити максимальну швидкість, у той час як управління аудіосистемою та комунікаційними сервісами знаходяться праворуч. Опціонально доступні спортивне шкіряне рульове колесо, спортивне шкіряне рульове колесо MINI Yours та шкіряне рульове колесо John Cooper Works. 

Стандартна обробка також включає в себе аудіосистему з 6,5-дюймовим кольоровим екраном у центральній приладовій панелі та можливістю підключити мобільний телефон через Bluetooth. Дисплей управління пропонує сенсорну функцію у поєднанні з додатковим радіо MINI Visual Boost і навігаційною системою. 

Нові можливості: проекція логотипу MINI. 

Додатковий пакет опцій MINI Excitement тепер включає в себе проекцію логотипу MINI з боку водія. Коли автомобіль відкривається і закривається, новий логотип MINI проектується на землю перед дверима від джерела світла у зовнішньому дзеркалі протягом 20 секунд або постійно, якщо двері залишаються відкритими.