НОВІ СКЛАДНІ ВЕЛОСИПЕДИ MINI.

СПРАВЖНЄ ЗАДОВОЛЕННЯ У БРИТАНСЬКОМУ СТИЛІ.

Напередодні довгоочікуваного літнього сезону легендарний британський бренд MINI представляє нову версію фірмових складних велосипедів, покликану підкорити серця не тільки прихильників марки, але і всіх шанувальників нетривіального дизайну. Універсальний складаний велосипед MINI завжди можна взяти з собою: кількох рухів досить, щоб скласти його і прибрати у багажник автомобіля. Комфортне і безпечне пересування на двоколісному MINI принесе справжнє задоволення від будь-якої дорожньої пригоди, будь то коротка поїздка по місту або екскурсія по заміській місцевості.

Функціональність і дизайн. 

Гармонійне поєднання гнучкої функціональності і сучасного дизайну робить нові складні велосипеди MINI унікальним засобом пересування. Вони відрізняються незвичайним механізмом, який за частки секунди дозволяє скласти і розкласти раму, виконану з високоякісного і надлегкого алюмінію. Це означає, що велосипед може бути швидко і легко зменшений у кілька разів і без зайвих зусиль поміщений у спеціальну сумку-чохол. Темно-сіра рама матового відтінку зі срібними акцентами у парі з «крилатим» логотипом MINI надають йому неповторний і сучасний вигляд. Сидіння і рукоятки керма, виконані зі шкіри коньячного кольору, надають дизайну особливий шарм і лаконічно довершують образ моделі. 

Технічні особливості. 

М'яке шкіряне сидіння, 8 передач і 20-дюймові колеса роблять велосипед особливо комфортним в управлінні, а завдяки легкій алюмінієвій рамі він важить всього лише 11 кг. Спеціальне тефлонове покриття захищає ланцюг від появи іржі і бруду, що робить поїздку максимально приємною у будь-яку погоду. Функцію захисту від бруду і бризок традиційно виконують спеціальні крила, розташовані у передній і задній частинах велосипеда.