«Дух міста».

MINI і United Visual Artists представляють унікальну інсталяцію в креативному просторі A/D/O.

У креативному просторі бренду MINI A/D/O, розташованому в районі Грінпоінт в Брукліні, відкривається інсталяція «Дух міста», створена лондонською творчою командою United Visual Artists (UVA). Незвичайний арт-об'єкт досліджує питання фізичних і емоційних переживань, з якими стикаються жителі мегаполісу і активні користувачі міського простору. 

Модульна система обертових дзеркальних колон створює особливу динамічну композицію, що складається з руху, світла, тіней і віддзеркалень. Така органічна взаємодія деталей поетично відображає особливий дух Нью-Йорка і ту неперевершену енергетику, якою славиться місто. Інсталяція «Дух міста» була створена спеціально для внутрішнього двору креативного простору A/D/O. Прем'єра роботи відбулася 18 травня 2018 року, а її показ триватиме до 02 вересня.

«Ми хотіли створити простий, але в той же час новаторський експеримент, який фізично і метафорично відображає навколишню дійсність простору A/D/O і Нью-Йорк в цілому», - коментує Метт Кларк, засновник творчої групи UVA. 

9-футові колони, які підносяться над відвідувачами, покликані викликати у глядача сильну інстинктивну реакцію, схожу з тим глибоким хвилюванням, яке відчуває кожен, хто досліджує незнайоме місто. 

Рух колон служить певною метафорою, що підкреслює невидимі сили, які піддають місто постійній трансформації. Одночасне обертання вертикально розташованих геометричних фігур створює різні моделі руху, які виражають широкий спектр настроїв: від спокійного до динамічного, грайливого і навіть неспокійного. Ці стани змінюються протягом 24-годинного циклу, який був запрограмований таким чином, щоб яскраво відобразити щоденну активність Нью-Йорка, засновану на даних про енергоспоживання і швидкість руху транспортного потоку. Мета творчої групи UVA - провести відвідувача через всю інсталяцію і викликати в ньому сильну емоційну реакцію, звертаючи його увагу на взаємодію людини і міського середовища, а також вплив цих двох елементів один на одного. 

З настанням сутінків вся композиція набуває особливого характеру за рахунок незвичайного освітлення натрієвих ламп, що нагадує унікальну енергетику нічного міста. 

«Створюючи простір A/D/O, ми хотіли заглянути у майбутнє дизайну. Ми в MINI віримо в те, що саме цей напрям людської діяльності здатен переважити чашу терезів на бік більш гуманного світу. Робота «Дух міста» - фізичне втілення оптимістичного образу міста, який відображає почуття і бажання людей і намагається адаптуватися до них, наповнюючи кожного жителя своєю особливою енергетикою. Саме цю ідею ми намагаємося донести через всі наші продукти і кожну ініціативу», - зазначає Естер Бахне, керівник стратегії бренду і бізнес-інновацій MINI. 

«Нью-Йорк - це те місце, де завжди процвітають уява і цікавість - якості, які роблять нас людьми. У цьому галасливому мегаполісі яскравий контраст між архітектурними спорудами і живими екосистемами переважає над індивідуальним спостереженням. Наша робота ставить перед відвідувачами цілком актуальні питання: наші дії визначають міське середовище або міське середовище формує нашу свідомість, образ думок і внутрішній стан? »- ділиться своєю думкою Метт Кларк, засновник команди UVA.Робота «Дух часу» буде виставлена ​​в просторі A/D/O в рамках фестивалю NYCxDesign і буде доступна для перегляду до 2 вересня. 

A/D/O. 

A/D/O - креативний простір, заснований MINI як один із дизайн проектів компанії, що продовжує ідею дослідження інновацій для вдосконалення міського життя, і націлений на розширення меж дизайну в цілому. Простір A/D/O надає унікальну атмосферу для творчості і є відкритим для всіх бажаючих: він являє собою майданчик площею 2 135 квадратних метрів в Брукліні для вивчення дизайну через призму інсталяцій, виставок та заходів. В основі цього креативного простору лежить ідея активізації творчої діяльності професійних дизайнерів і пошуку новаторів з різних верств суспільства, щоб надихнути їх на нові ідеї та рішення. 

Команда United Visual Artists. 

UVA (United Visual Artists) - творча команда, заснована в 2003 році британським художником Меттом Кларком у Лондоні. На її рахунку - велика кількість самих різних робіт: настінні твори, скульптури, великорозмірні інсталяції та перформативні проекти. Команда UVA досліджує нашу взаємодію з технологіями і цілісність знання як такого. Найчастіше роботи творчої групи виходять за межі фізичного стану об'єктів і ставлять під сумнів відносність нашого досвіду. Команда UVA співпрацює з такими культурними організаціями по всьому світу, як художня галерея Barbican Curve, Манчестерський міжнародний фестиваль, Королівська академія мистецтв, галерея Serpentine, Незалежний міжнародний благодійний фонд Welcome Trust, художня галерея Towner, Музей Вікторії та Альберта, Центр мистецтва та медіа в Ямагучі (Японія). Багато творів UVA увійшли в колекцію Фонду Картьє (Франція) і музею MONA (Австралія), а також виставлялися в галереях Blain | Southern і Riflemaker (Великобританія), Bryce Wolkowitz (США), Художньому музеї Сеула (Корея) та музеї Power Station of Art (Шанхай). Деякі роботи експонуються на постійній основі в Торонто, Дубаї, Філадельфії та Лондоні. 

Команда UVA також тісно співпрацює з численними діячами мистецтва в рамках різних проектів: хореографом Бенжаменом Мільпьє за ​​сприяння Паризького театру опери і балету, кінематографістом Адамом Кертісом, музичними групами Massive Attack і Battles, а також британським співаком і композитором Джеймсом Блейком. Остання спільна робота - створення модного показу Burberry з відомим британським дизайнером Крістофером Бейлі.