ДРАЙВ У ЧИСТОМУ ВИГЛЯДІ.

BMW & MINI POWER DAYS 2018.

Початок червня ознаменувався гучною подією, яку компанія АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер автомобілів BMW і MINI в Україні, влаштувала для своїх гостей - фестиваль BMW & MINI Power Days 2018. Закритий захід проходив з 1 по 8 червня на автодромі «Чайка».

На спеціально обладнаному майданчику розмістилося справжнє гоночне місто: лаунж-зона з виставковим залом, який розмістив в своїх стінах колекцію Lifestyle, продукцію партнера Michelin і експозицію нових моделей BMW M і MINI John Cooper Works. 

Під керівництвом професійних інструкторів концерну BMW AG гості заходу могли особисто протестувати автомобілі серій BMW M і MINI JCW на спеціальному майданчику. Для тестів доступний практично повний модельний ряд автомобілів вищезазначених суббрендов, серед яких і оновлений MINI John Cooper Works Hatch. Цей автомобіль оснащений 231-сильним двигуном з технологією MINI TwinPower Turbo і є найпотужнішим і найшвидшим за всю історію британського бренду: для розгону з місця до сотні йому потрібно всього 6,1 секунди. Справжнім успіхом став, що раніше не доступний для тест-драйвів в Україні, легендарний новий BMW M5 з бітурбірованним двигуном V8 об'ємом 4,4 л з технологією M TwinPower Turbo, який розвиває максимальні 600 к.с. і розганяє автомобіль від нуля до сотні за 3,4 с. 

Тим, кому не вистачить адреналіну і драйву, отриманого за кермом автомобілів, народжених на гоночному треку, могли заповнити його запаси, пересівши на пасажирське сидіння і випробувати гоночний варіант тест-драйву - taxi drive. В ході заїздів професійні пілоти BMW AG демонструють гостям весь спортивний потенціал автомобілів BMW M і MINI JCW. 

BMW & MINI Power Days 2018 не залишить байдужими тих, кому не чужа жага швидкості і любов до спортивних автомобілів.