НОВИЙ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

ПОТУЖНИЙ І ДИНАМІЧНИЙ ЯК НІКОЛИ.

У 2020 році легендарний британський бренд представить нову версію неймовірно спортивного компактного автомобіля: 4-циліндровий турбодвигун John Cooper Works потужністю понад 300 к.с., що обіцяє вивести експлуатаційні характеристики та задоволення від кермування на новий рівень. 

Абревіатура GP у поєднанні з MINI завжди викликає зацікавленість не тільки у любителів автомобільного спорту, а й у шанувальників легендарного британського бренду. Згадка John Cooper Works хвилює, а поєднання цих складових народжує передчуття абсолютно особливої моделі. І очікування будуть винагороджені: у наступному році на дороги усього світу вирветься новий MINI John Cooper Works GP, здатний підкорити своєю динамікою, чудовою керованістю і неймовірною потужністю. Топова версія, яка доповнить модельний ряд бренду, отримає 4-циліндровий двигун потужністю понад 300 к.с. з технологією MINI TwinPower Turbo, що зробить нову модель самою швидкісною та потужною із дозволених до експлуатації на дорогах загального користування MINI за всю історію марки. Вихід цієї версії на ринок зажадає від потенційних покупців не менше швидких рішень: новий MINI John Cooper Works GP буде випущений у кількості всього 3000 екземплярів.

Той щасливчик, хто опиниться за кермом одного з найбільш ексклюзивних і потужних автомобілів, отримає неперевершене задоволення від кермування, а також справжні емоції автогонщика. Саме це послання було закладено у потужному вигляді концептуального MINI John Cooper Works GP Concept, вперше показаного на Франкфуртському автосалоні у вересні 2017 року. Розвинені передній і задній аеродинамічні обвіси, виразний спойлер на даху і широке застосування полегшених матеріалів не залишали жодного сумніву у спортивні амбіції концепт-кара. 

Підготовка нового MINI John Cooper Works GP до серійного виробництва перейшла у найважливішу стадію: фахівці почали повноцінні випробування автомобіля на гоночній трасі, на які підуть кілька наступних місяців. У повній відповідності з традиціями і досвідом John Cooper Works підвіску моделі модернізували для ефективної взаємодії з новим потужним двигуном. Ретельно опрацьовані аеродинамічні елементи, зменшена маса, адаптовані технології приводу і підвіски - все це утворює поєднання, яке гарантує унікальні характеристики. 

Завдяки застосуванню технологій зі світу автогонок і накопиченому досвіду розробникам вдалося встановити нові рекорди. Орієнтиром служила топова версія попереднього покоління MINI. Автомобіль, на зміну якому прийшов новий MINI John Cooper Works GP, подолав «Північну петлю» Нюрбургринга за 8 хвилин 23 секунди - швидше багатьох спорткарів з інших сегментів. В руках Джона Купера (John Cooper), розробника болідів Формули-1, класичний Mini перетворився у компактний, але виключно швидкий гоночний автомобіль, що постійно перемагав знаменитих конкурентів. Згадаймо, наприклад, три неймовірні перемоги у Ралі Монте-Карло. 

В основу нового MINI John Cooper Works GP закладена спортивна ДНК бренду, яка забезпечує характеристики, порівнянні з можливостями справжнього гоночного боліда. Більш того, у новій моделі даний підхід доведений до досконалості. Її попередник був випущений у кількості 2000 автомобілів. Аналогічним обсягом в 2006 році розійшлася і модель MINI Cooper S у версії John Cooper Works GP. Обидва автомобілі є бажаними колекційними примірниками. Нову модель також вже з нетерпінням чекають шанувальники MINI John Cooper Works. 

«Самий швидкісний автомобіль MINI за всю 60-річну історію бренду став уособленням нашої пристрасті до швидкісного кермування, - говорить Томас Джуліані (Thomas Giuliani), віце-президент по продукту і запуску на ринок. - Ми прекрасно знаємо, що MINI John Cooper Works GP справляє враження незвичайного автомобіля, і підтверджується це не тільки позитивною оцінкою концепт-кара, а й досвідом минулих років: все попередники були розпродані ще до офіційного виходу на ринок ».