YASNO E-mobility

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ MINI.

Yasno E-mobility.

СЕРТИФІКАТ НА ПОСЛУГИ ЗАРЯДКИ.

Teasers

YASNO E-mobility

 

 

 

Кожен клієнт MINI в Україні при купівлі нового електромобіля MINI отримує сертифікат на 2 000 грн* від наших партнерів - мережі зарядних станцій YASNO E-mobility.  Зарядні станції мережі YASNO E-mobility розташовані у великих містах та на основних автомагістралях України. Це сучасні, надійні та швидкі станції, які допомагають швидко та зручно зарядити Ваш електромобіль.​

 

 

ВИГОДА ВІД YASNO E-MOBILITY.

Teasers

YASNO E-mobility

Як скористатися карткою для зарядки вашого автомобіля в мережі зарядних станцій YASNO E-mobility:

 

• Відскануйте QR-код або скористайтесь посиланням нижче та завантажте застосунок для вашого телефону та зареєструйтесь;

• У застосунку відкрийте в лівому верхньому куті екрану бокове меню, і виберіть розділ «Промокоди»;

• У полі «Промокод» введіть код з ваучера, який ви отримаєте разом з автомобілем;

• На ваш акаунт буде нараховано 2 000 грн*, а кількість кВт-г буде розраховано згідно діючого тарифу на момент отримання послуги заряджання з врахуванням чинних акцій та пропозицій;

• Додайте платіжну картку та поповніть баланс на майбутнє.

 

 

 

 

 

МЕРЕЖА YASNO E-MOBILITY.

 

 

 Для вашої зручності 104 зарядні станції мережі YASNO E-mobility  розташовані у великих містах та на основних автомагістралях України, 41 має сервіс Autocharge. Це сучасні, надійні та швидкі станції, які допомагають швидко та зручно зарядити ваш електромобіль.​

 

 

 

 

Окрім комфортного заряджання, YASNO надає можливість зручного поповнення рахунку завдяки мобільному застосунку E-mobility, а фахівці кол-центру забезпечують цілодобову інформаційну підтримку за безоплатним номером 0-800-212-333.

 

Кожного року YASNO розширює свою мережу, маючи на меті системний розвиток інфраструктури України. Разом ми робимо все задля забезпечення комфортного пересування наших клієнтів, які є власниками електромобілів не тільки в межах міст, а й по всієї країні.

 

Заряджайтесь із задоволенням у мережі YASNO E-mobility та користуйтесь із задоволенням вашим електричним автомобілем. 

 

 

 

ЗАСТОСУНОК YASNO E-MOBILITY.

Teasers

Станції.

СТАНЦІЇ.

Для пошуку найближчої зарядки необхідно лише відкрити мапу та обрати будь-яку станцію поблизу. Використовуючи вбудований функціонал, ви також можете прокласти до неї маршрут.

Поповнення.

ПОПОВНЕННЯ.

Гнучка система вибору поповнення від 100 гривень та інтуїтивно зрозуміле меню дозволяє з легкістю поповнити баланс за допомогою банківських карток Visa / MasterCard заздалегідь та не марнувати час біля зарядки.

Статистика.

СТАТИСТИКА.

Переглядайте історію своїх зарядок за весь час користування мережею. Уся необхідна інформація у вашому розпорядженні: дата, час та тривалість зарядки, використаний роз’єм, кількість спожитої енергії та витрачених коштів.

 

 

 

* Ризик пошкодження/втрати/знищення картки несе держатель картки.

ТОВ «АВТ Баварія Україна» та офіційні дилери дилерської мережі MINI в Україні не несуть відповідальності у разі відсутності або неякісного енергопостачання в електричній мережі, до якої підключений транспортний засіб, у тому числі, у разі виникнення перепадів напруги в електричній мережі, що може призвести до пошкодження майна держателя картки.

ТОВ «АВТ Баварія Україна» та офіційні дилери дилерської мережі MINI в Україні не несуть відповідальності за режим, умови та вартість доступу до місць заряджання транспортних засобів, їх зміну, тощо.