Шість десятиліть натхнення. MINI святкує свій знаковий ювілей із колекцією MINI 60 Years Lifestyle.

Дивовижна історія, позачасова чарівність, а також продукти з унікальними та інноваційними функціями  характеризують преміум-бренд MINI. Навіть сьогодні, через 60 років після представлення  першої моделі, британський виробник автомобілів продовжує підіймати планку задоволення від кермування, разючого дизайну та особливостей авто. Неперевершене картингове відчуття від керування та оптимізація простору продовжують захоплювати постійно зростаючу кількість фанатів. У цьому ювілейному році MINI відображає шість десятиліть натхнення та представляє 50 окремих витворів дизайну у характерному стилі легендарного бренду.

Голосуйте за MINI в акції Авто Року

Спадщина відповідає духу часу - одяг.

 

Колекція MINI 60 Years Lifestyle, яка була натхненна гоночним минулим MINI, пропонує новий асортимент одягу для жінок, чоловіків та дітей. Футболка MINI Stripe має знаковий колір British Green для жінок та British Black для чоловіків. Асиметричні смуги представлені у кораловому кольорі (введений у колекцію MINI Lifestyle 2018-2020) з лимонним відтінком. Зі стилізованими класичними автомобілями MINI на футболках MINI Car Print та мотивами лаврового вінка на футболках MINI Vintage Logo (які також доступні для дітей), колекція пропонує справжні символи задоволення від кермування - будь то на дорозі чи на гоночній трасі.

 

Аксесуари.

 

Глечики та кухлі MINI Colour Block Ice Tea подають прохолодні напої під час спекотного літнього сезону. Доступні у трьох кольорах: чорний, кораловий і зелений.  А пляжний тенісний набір MINI з яскравими кораловими м'ячами додасть тобі ще більше веселощів під сонцем.

 

60 років в дорозі - багаж.

 

Спортивна сумка сама по собі є абсолютною класикою, тим більше у формі сумки MINI Striped. Контрастний візерунок на шоппері та поясній сумці MINI Striped підкреслює привабливість ретро стилю. Дорожні сумки та інші аксесуари чудово завершують елементи подорожі у новій колекції.

 

60 років розваг - дитячі товари.

 

Оптимізація простору вже давно є однією з найяскравіших характеристик бренду MINI. Ящик для іграшок MINI Striped надає дитячій кімнаті достатньо місця для зберігання улюблених іграшок дітей. Крім того, справжня легенда серед іграшок набуває образу MINI 60 Years: Йо-йо MINI Striped. Як і в іграшковому ящику та багатьох інших аксесуарах колекції, іграшка має впізнавані смуги, але в цьому випадку вони концентрично зливаються у коло. Однією з незаперечніших переваг колекції є MINI Bulldog 2.0. Симпатичний собака - вірний компаньйон у великих та маленьких пригодах. Подарунковий набір для малюків MINI Striped, що включає п'ять пар шкарпеток з індивідуальним малюнком та смугасту шапочку, робить подарунок ще більш особливим для батьків.