MINI Tour 2017. Схід.

Здавалося б, неможливо зробити MINI Tour 2017 ще більш азартним – але саме це ми і зробили. Ще більше міст на чолі з командою MINI Україна та найпопулярнішими моделями британської марки. Наступними у черзі за Одесою стали Дніпро та Харків. Вирушивши на схід - MINI Hatch, MINI Clubman та новий MINI Countryman – порадували своїх шанувальників справжнім драйвом та незрівнянним дизайном.

dam Image

 

Останнє покоління двигунів і коробок передач додає автомобілям MINI спортивного темпераменту і відчутно покращує динамічні якості.

 

MINI Countryman має відмінну керованість, навіть якщо ти їдешь вгору. MINI Clubman готовий виконати будь-яке твоє бажання, особливо якщо ти подорожуєшь на далекі дистанції. MINI Clubman уособлює дивно гармонійне поєднання яскравого дизайну і високої функціональності.    MINI Hatch абсолютно не схожий ні на один інший автомобіль. Його можна під зав'язку наповнити високотехнологічними опціями. Наприклад, він може проектувати показники спідометра та іншу корисну інформацію у твоє поле зору та запаркуватися самостійно.

 

Шалений ажіотаж на тест-драйви у східному регіоні показав, що MINI росте разом із кількістю своїх пошановувачів.

 

Дякуємо усім присутнім за чудову атмосферу!