MINI Tour 2017.

Цієї осені команда MINI Україна зібрала найпопулярніші моделі MINI разом на MINI Tour 2017. MINI Hatch, MINI Clubman та новий MINI Countryman  вирушили у подорож містами України, щоб шанувальники бренду змогли особисто відчути все те, що ми так любимо в автомобілях MINI: захоплюючі повороти, прискорення, задоволення від драйву, творчий підхід до оформлення простору та культовий дизайн.

dam Image

Притаманне MINI поєднання чудової керованості, експресивного дизайну і преміальної якості як і раніше унікально. Завдяки цьому моделі британського бренду надовго зберігають свою привабливість.

 

Модельний ряд MINI нового покоління продовжує розширюватися. Завдяки виразному дизайну і прекрасній оглядовості новий MINI Countryman займає виняткове місце серед прямих конкурентів. Його просторий та високоякісний салон вміщає п'ятьох дорослих та пропонує ще більше місця для ніг, так що навіть найвищі пасажири зможуть зручно розміститись позаду. Крім того, автомобіль не має собі рівних по маневреності та динаміці. Задоволення за кермом, в тому числі за межами асфальтованих доріг, гарантує новітнє виконання системи повного приводу ALL4. Новий MINI Countryman – найбільший MINI за всю історію бренду а також перша модель марки, яка пропонується з плагін-гібридним приводом.

 

Достатньо одного погляду на MINI Clubman, щоб серце стало битися частіше. Зухвалий та унікальний, цей автомобіль є справжнім джентльменом, який справляє враження з першого погляду. Але він приємний не тільки на вигляд. Ще більш функціональний, ніж раніше, цей MINI універсальний, як ніколи.

 

MINI Hatch є яскравим представником компактного автомобіля преміум-класу з характерним для бренду емоційним дизайном, ідеальним співвідношенням задоволення за кермом, економічністі, якості та широких можливостей індивідуалізації.

 

Команда MINI Україна почала MINI Tour 2017 із самого сонячного міста країни - Одеси. Тест-драйви пройшли у суботу, 30 вересня, у котеджному містечку Совіньйон, у комплексі «Елки-палки».

 

Ми дякуємо всім, хто взяв участь, це був чудовий та насичений день!