MINI LIVING URBAN CABIN: нову концепцію житлового простору представили в креативному просторі A/D/O в Брукліні.

6 жовтня у креативному просторі бюро A/D/O у Нью-Йорку відбулася прем'єра інсталяції MINI LIVING URBAN CABIN. Унікальний урбаністичний проект розроблений дизайнерською платформою MINI LIVING спільно з Нью-Йоркським архітектурним бюро Bureau V. В основі інсталяції - концепція компактного житлового простору і його спільного використання в умовах сучасного міста.

dam Image

 

URBAN CABIN є компактним житловим простором (приблизно 14.5 кв. метрів), комфортно вміщає двох людей і розроблений на основі продуманої до дрібниць концепції захищеного приватного житла і можливості взаємодії із зовнішнім світом. Проект URBAN CABIN був запущений на Лондонському фестивалі дизайну у 2017 році і позиціонується як концепт, що постійно розвивається та спрямований на дослідження майбутнього міських жителів і креативного використання простору. В рамках цього проекту команда MINI LIVING створила компактний житловий простір - справжній мікро-будинок як місце для вивчення запитів сучасного міського жителя і локальних культур.

 

Оскільки URBAN CABIN змінює своє місце розташування, MINI LIVING привертає до проекту найталановитіших архітекторів в кожному окремому місті, що допомагає точно виявляти характерні особливості, властиві конкретного місця. Так, локальні команди архітекторів розробили простору Kitchen і Experience для Urban Cabin в Лондоні і Нью-Йорку. Одна з найголовніших актуальних проблем - глобальна криза вимушеної міграції, що досягла рекордно високих показників. Незважаючи на те, що це комплексна проблема, в основі міграційної кризи лежить питання про поняття будинку як такого. Мільйони людей з усього світу вважають Нью-Йорк своїм будинком, що робить це місто самим культурно різноманітним у світі. Колаборація MINI LIVING і Bureau V в Нью-Йорку на території простору A/D/O пропонує іронічне рішення «житлового питання», втілене в мікро-будинку URBAN CABIN, який дозволить міським жителям відпочити в комфортних умовах.

 

«Поверхню URBAN CABIN переливаєтся різними кольорами та відсилає нас до багатогранності Нью-Йорка. Вона грає все новими фарбами залежно від зміни кута зору. Якщо ви часто гуляєте по місту, то помітите, що це схоже на те, як відтінки і настрої змінюють один одного в міру зміни району. Інтер'єр простору пропонує максимум натхнення і можливостей для взаємодії - тут все покликане допомогти дизайнерам зрозуміти, що дійсно цікаво і важливо для нью-йоркців в житловому просторі. Таким чином ми хочемо зрозуміти, що робить життя в кожному окремому місті унікальним», - пояснює дизайнер MINI LIVING Корінна Наттер.

 

Спроектовані Bureau V простору "Kitchen" і "Experience room" поєднують жорсткі форми з експресивними квітами і плюшевими матеріалами, «щоб додати трохи гумору в життя людей і пом'якшити стрес, отриманий при переїзді», - ділиться Стелла Лі, глава Bureau V. «Крім того, що гумор покращує самопочуття людей і сприяє зниженню рівня стресу, він відіграє важливу роль і для сучасного медіа-простору, провокуючи культурну і політичну полеміку», - вважає Пітер Зуспан, який також очолює Bureau V.

 

«MINI LIVING вірить, що креативне використання простору - це ключ до пошуку нових можливостей для міст, які ми любимо», - стверджує креативний директор MINI LIVING Оке Хаузер. «В умовах швидкого поширення урбанізації в світі ми можемо використовувати дизайн для того, щоб перетворити простір в корисні і важливі місця для міста, місця з особливими, адаптованими під певне місто характеристиками і функціями, що наділяє цей простір місцевим колоритом».

 

На додаток до інсталяції URBAN CABIN креативний простір A/D/O проведе протягом жовтня серію заходів і семінарів, основна увага яких буде зосереджено на темі мінливості ​​міського середовища та подальшого розвитку URBAN CABIN, як концепції житлового простору у 2018 році. Кульмінацією заходів стане семінар, організований спільно з Нью-Йоркським комітетом AIANY's New Practices 24 жовтня о 12 годині дня в рамках серії під назвою «Новий місцевий житель: Пошук місця в цьому невизначеному світі.» Додаткова інформація доступна на сайті a-d-o.com. «Наша мета в A/D/O - це привернути інтерес до теми глобальних змін, а також показати, яку роль відіграє дизайн на нашому шляху до прогресу», - вважає керуючий директор A/D/O Нейта Пінслі. «URBAN CABIN спонукає нас оскаржувати застаріле сприйняття житла і шукати нові рішення, які відповідають новому способу життя, культурі та демографічній ситуації». Побачити унікальний урбаністичний проект можна буде в Нью-Йорку у просторі A/D/O (29 Norman Avenue, Greenpoint, Brooklyn) аж до 22 листопада 2017 року. Більше інформації доступно у соціальних мережах по хештегом: #MINILiving #UrbanCabin #BureauV #ADOnyc.

 

Про проект MINI LIVING

MINI LIVING був запущений у 2016 році як креативна платформа MINI, націлена на пошук архітектурних рішень для життя в міських просторах майбутнього. В основі філософії платформи - переконання в тому, що можна насолоджуватися власним простором в оточенні спільноти, а також в тому, що творче використання простору є ключовим моментом нових підходів міської політики. MINI LIVING застосовує свою дизайнерську експертизу для виявлення нових концепцій життя у мегаполісі та ефективних способів обміну ресурсами. MINI LIVING активно співпрацює з іншими майданчиками і використовує інновації для того, щоб виявити приховані можливості міста та використовувати їх для усвідомленої організації житлових просторів. MINI LIVING вже продемонстрував оригінальні візіонерські концепти для життя, відпочинку і продуктивної роботи у мегаполісах в рамках таких інсталяцій, як MINI LIVING - Do Disturb (на Salone del Mobile в Мілані), MINI LIVING - Forests (на Лондонському фестивалі дизайну у 2016 році) і MINI LIVING - Breathe (також на Міланському Salone del Mobile).

Трохи про Bureau V

Bureau V засновано в 2007 році та управляється трьома партнерами: Стелою Лі, Лаурою Тревіно і Пітером Зуспаном. Бюро визначає роль архітектури у поняттях співпраці та багатопрофільності. Проекти бюро варіюються від комерційних і соціальних будівель до житлових проектів, організації заходів та концертів. Серед недавніх клієнтів і партнерів Bureau V можна зустріти музичний простір Sawdust, fashion-лейбл «Slow and Steady Wins the Race», художника Тайлера Коберна і художнє співтовариство Assume Vivid Astro Focus.

  A/D/O.

A/D/O - креативний простір, заснований MINI як один з дизайн проектів компанії, що продовжує ідею дослідження інновацій для вдосконалення міського життя, і націлений на розширення меж дизайну в принципі. Простір A/D/O відкрито для всіх бажаючих і надає унікальну атмосферу для творчості: майданчик в 2 135 квадратних метрів в Брукліні для вивчення дизайну через призму інсталяцій, виставок та заходів таїть в собі безліч цікавих знахідок. В основі цього креативного простору лежить ідея активізації творчої діяльності професійних дизайнерів і пошуку новаторів з різних верств суспільства, щоб надихнути їх на нові ідеї та рішення.

На території колишнього складу зараз розташовується робочий простір для членів креативної спільноти, загальний гостинний куточок, дизайнерський магазин і ресторан лідерів ресторанного бізнесу Фредріка Берселіуса і Клауса Майера. Також тут розташовується бізнес інкубатор Urban-X, створений MINI спільно з Urban.us