Нова колекція MINI Lifestyle 2018-2020. Практичні речі на кожен день для унікальних моментів з MINI.

Чітке використання форм, безпомилково впізнаваний дизайн і високоякісні матеріали - такі відмінності нової колекції MINI Lifestyle 2018-2020. Колекція включає в себе понад 100 елементів - від одягу та предметів багажу до стильних аксесуарів. 

MINI

Контрасти, які ми бачимо в формі, кольорі і матеріалі, грають ключову роль в новій колекції MINI Lifestyle. Вражаюча пара нових відтінків (Island і Coral) - візуальний «хедлайнер» колекції. Island - сучасний відтінок синього - в точності повторює колір екстерьера Island Blue, доступний для MINI Countryman. Coral - ідеальний червоний для доповнення синього кольору і розстановки акцентів. Базові кольори залишаються незмінними - це білий, сірий і чорний.

 

Предмети нової колекції продовжують естетику MINI Lifestyle, яка була представлена у 2016 році, і вражають продуманими деталями і мінімалістичним, але виразним дизайном.

 

Високоякісні і автентичні матеріали, що демонструють відповідальне використання ресурсів, покладені в основу цієї колекції, де кожен елемент випромінює особистість - і, перш за все, визначний характер MINI.