MINI представить концепт електромобіля на Міжнародному автосалоні у Франкфурті: поєднання класичного дизайну і задоволення від міського кермування.

На Міжнародному автосалоні 2017 у Франкфурті MINI представить своє бачення автомобіля майбутнього - MINI Electric Concept. Цей концепт, спроектований для міського пересування, розкриє уявлення компанії про те, як повинен виглядати автомобіль, що працює виключно на електричній тязі, у повсякденному житті майбутнього. Проект поєднує в собі класичний дизайн, міський дух і відчуття від поїздки на гоночному автомобілі, якими славиться бренд MINI. Компанія планує представити модель для серійного випуску у 2019 році.

dam Image

На Міжнародному автосалоні 2017 у Франкфурті MINI представить своє бачення автомобіля майбутнього - MINI Electric Concept. Цей концепт, спроектований для міського пересування, розкриє уявлення компанії про те, як повинен виглядати автомобіль, що працює виключно на електричній тязі, у повсякденному житті майбутнього. Проект поєднує в собі класичний дизайн, міський дух і відчуття від поїздки на гоночному автомобілі, якими славиться бренд MINI. Компанія планує представити модель для серійного випуску у 2019 році.

«Послідовна електрифікація бренду і модельного ряду - основа теперішньої та майбутньої стратегії BMW Group. MINI Electric Concept - хвилюючий крок назустріч до виробництва автомобіля, що працює тільки від електрики. Філософія MINI прекрасно поєднується з цим напрямом розвитку », - зазначив голова ради директорів Харальд Крюгер.

Місто - природне середовище проживання для MINI, і вона пред'являє особливі вимоги до автомобіля. Дизайнери враховували це при розробці MINI Electric Concept. Чуйна система приводу, оптимізована підвіска і використання аеродинамічних елементів забезпечують чудову динаміку автомобіля і широкий робочий діапазон. Все це робить електрокар майбутнього MINI відмінним і екологічно чистим засобом пересування по місту і його околицях.

«MINI Electric Concept з його потужним електричним двигуном створює відчуття управління гоночним автомобілем. Перебувати за кермом новинки дуже приємно, і вона прекрасно підходить для щоденних поїздок. До того ж, модель не виділяє в атмосферу шкідливі речовини. Саме таким ми бачимо MINI електрокар майбутнього», - заявив Пітер Шварценбауер, член ради директорів BMW AG, відповідальний за MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad.

MINI прокладає шлях BMW Group в електричне майбутнє.

Ось уже близько десяти років пройшло з того моменту, як компанія MINI представила свій інноваційний MINI E і заклала тим самим фундамент досліджень і розробок в області електричних рішень BMW Group. MINI E, представлений у 2008 році, став першим електромобілем від BMW Group для щоденних поїздок. Понад 600 примірників були виведені на дороги в усьому світі з метою масштабних випробувань. Завдяки їм, вдалося зібрати дані про повсякденне використання електрокарів. На основі цих досліджень був згодом розроблений BMW i3.

Навесні 2017 року була представлена ​​перша серійна модель британського преміального бренду з гібридною установкою, що заряджається від розетки - MINI Cooper S E Countryman ALL4. Ця модифікація моделі вперше забезпечила екологічно чисте кермування. Повністю електричний концепт MINI - продовжив цю тенденцію. У майбутньому електрокари бренду будуть об'єднані під маркою «MINI Electric».

MINI - дизайн, який ні з чим не сплутати.

«MINI Electric Concept - квінтесенція всього, що втілює у собі бренд MINI: компактність, рухливість, комфортне кермування. У той же час він втілив у собі абсолютно новий погляд на ідею спортивного автомобіля», - пояснив старший віце-президент BMW Group по дизайну Едріан Ван Хойдонк, - «У цьому випадку аеродинаміка та полегшений кузов служать не тільки для поліпшення гоночних якостей, але і забезпечують запас ходу на електротязі».

Нове відображення класичного дизайну.

Шестикутна решітка радіатора і кругові фари - візитна картка MINI Electric Concept. Але навіть ці класичні елементи були переосмислені у новому дизайні, щоб підкреслити особливості системи, яка ховається під капотом. Одного погляду на концепт досить, щоб зрозуміти, що у цьому автомобілі електричне серце. Кольорове рішення, поєднання сріблястого і жовтого, і значок «Е» відроджують у пам'яті вигляд прообразу концепту - MINI E. Яскравий жовтий акцент на решітці, виконаний в одному кольорі з емблемою «E», створює ефект контрасту. Той же мотив повторюється у дизайні денних ходових вогнів - у зиґзаґу світлодіодних фар. Сама решітка радіатора прихована для кращої аеродинаміки. Тій же меті служать експресивні навісні деталі, що ефектно завершують вишуканий зовнішній вигляд автомобіля.

Компактний і маневрений.

Контрастне поєднання кольорів, плавних ліній і точно окреслених деталей продовжуються на бічній частині кузова нового MINI Electric Concept. Додаткові елементи зі скловолокна, розташовані уздовж нижньої частини, створюють зовнішній баланс кузова. Силует визначають рівні і гладкі поверхні, які надають моделі мінімалістичний вигляд. Особливі деталі екстер'єру вказують на динамічний і жвавий характер нового MINI Electric Concept. Спеціальне забарвлення Reflection Silver з матовим металевим відтінком створює яскраве враження від новинки і підкреслює її незвичайний характер.

Виразні акценти.

Використані матеріали і цікаві колірні рішення гармонійно доповнюють технічну складову автомобіля. Літера «Е», виконана в стриманому стилі та розташована в районі переднього крила, вказує на тип використовуваного двигуна. Поєднання матових і глянсових поверхонь надає новинці сучасний і першокласний вигляд. Логотип MINI E інтегрований у передню решітку радіатора і корпус зовнішніх дзеркал заднього виду. Незвичайне забарвлення даху і порогів відтінку Striking Yellow додає особливу витонченість моделі.

Інноваційна технологія 3D-друку.

Асиметричний дизайн 19-дюймових колісних дисків, забарвлених у темний колір, створює особливий візуальний ефект. Спеціальні аеродинамічні поглиблення в спицях коліс і фальш повітрозабірники, виготовлені за допомогою технології 3D-друку, роблять новий MINI Electric Concept особливо привабливим і підкреслюють його інноваційний характер.

Простота і динаміка задньої частини кузова.

Задня частина кузова нового концепту - характерний елемент чистокровних автомобілів MINI. Її одночасно стриманий і спортивний дизайн додає автомобілю неабиякий вигляд. Незвичайна рельєфність додає концепту особливу динаміку. Знайома форма задніх світлодіодних фар натякає на британську спадщину моделі та візуально повторює Юніон Джек. Нижня панель включає в себе ті ж аеродинамічні елементи, що розташовані спереду - спойлер і дифузор зі скловолокна. Відсутність вихлопної труби вказує на те, що автомобіль оснащений електричним приводом. Інноваційний, бездоганний і динамічний електричний концепт MINI - це бачення міської мобільності майбутнього у динамічно мінливому світі.