NEW & HOT: вечірка на честь відкриття оновленого шоуруму "АВТ Баварія Київ".

У четвер, 20 вересня оновлений дилерський центр «АВТ Баварія Київ», який знаходиться на бул. В. Гавела, 4 (раніше бул. І. Лепсе) у Києві, офіційно відкрив двері своїм відвідувачам після капітального ремонту, влаштувавши вечірку з нагоди оновлених шоурумів MINI і BMW Motorrad, а також зони СТО.

 

Гості насолоджувалися приємною атмосферою і несподіваними спеціальними пропозиціями вечора, найгарячішим з яких було дві одиниці транспортних засобів за вартістю одного (автомобіль MINI Countryman John Cooper Works і мотоцикл BMW G 310 R), яке під кінець вечора знайшло свого щасливого власника.

MINI

З нестандартних розваг була презентована кімната віртуальної реальності, де гості заходу змогли доторкнутися до майбутнього. Занурившись у віртуальний світ можна було побачити нову BMW 8 серії з усіх боків: змінити колір кузова, диски та інші елементи, подивитися на автомобіль у русі та навіть посидіти за кермом. АВТ Баварія Київ - це другий в світі офіційний дилер BMW AG на сьогодні, кому пощастило мати кімнату віртуальної реальності.

 

Внутрішній двір дилерського центру трансформувався у затишну зону барбекю, а DJ Kenziro (Яна Кензіровська) та модератор вечора Анатолій Анатоліч створювали душевну атмосферу.

 

«Оновлення дилерського представництва даних марок у Києві підкреслює важливість цього регіону для концерну BMW і сприяє підтримці довгострокових відносин з клієнтами. Упевнений, що відмінне портфоліо наших продуктів та бездоганне дотримання високих стандартів забезпечать нам сильні позиції у цьому регіоні», - коментує генеральний директор АВТ Баварія, Олександр Тимофєєв.

 

Дилерський центр за даною адресою служить прихильникам концерну ось уже понад 20 років та є найпершим офіційним дилерським пунктом АВТ Баварія в Україні. Оновлений центр, крім автомобілів BMW, також спеціалізується на автомобілях MINI, мотоциклах BMW Motorrad і, зрозуміло, на сервісному обслуговуванні, а також ремонті будь-якого рівня складності даних марок. Разом з тим, сервіс Rolls-Royce Motor Cars змінив локацію і відтепер базується у дилерському центрі на Бориспільському шосе. Традиційно салон надає повний спектр супутніх послуг, пов'язаних з купівлею нових автомобілів і мотоциклів: консультації, тест-драйви, фінансові та страхові інструменти для фізичних та юридичних осіб, продаж додаткового обладнання, аксесуарів і запасних частин.

 

«Сервісний центр оснащений новітнім професійним обладнанням і включає більше 15 ремонтних постів для обслуговування різних видів транспортних засобів. Протягом дня він може обслуговувати до 60 одиниць. Співробітники нашого автоцентру мають великий досвід роботи в автомобільному бізнесі і пройшли сертифікаційне навчання у міжнародному тренінговому центрі ВMW Group на Бориспільському шосе. Ми прагнемо забезпечити преміальний сервіс для кожного клієнта як при продажу, так і при наступних візитах», - продовжив свою промову пан Тимофєєв.