НАВКОЛО СВІТУ З MINI. РАЛІ Дакар | ПЕРУ.

MINI знову опинився на подіумі ралі Дакар і зайняв 5 місць в топ-10. Гонщики Нані Рома (Nani Roma) і Алекс Хару Браво (Alex Haro Bravo) фінішували другими в загальному заліку після подолання 5000 км пересіченої місцевості, перетину гір, скелястих перевалів і пустель в цих виснажливих перегонах. Цей гоночний марафон перевіряє все: і розумову силу, і витривалість водія. Не кажучи вже про те, що кожен із компонентів автомобіля також піддається випробуванню. Вижити - це перемога сама по собі.

MINI Dakar 2019

Ралі-рейд Дакар-2019 завершився після десятого і останнього етапу, який продемонстрував ще один сильний виступ екіпажів MINI. Етап 10 був протяжністю 359 км в цілому, з яких 112 км були спецділянкою підвищеної прохідності, і завершився прибуттям учасників з Дакара в Ліму, столицю Перу.

Джоан 'Нані' Рома (Joan 'Nani' Roma / ESP) і другий пілот Алекс Харо (Alex Haro / ESP) брали участь в 10-му етапі відповідно до плану, який повинен був поставити їх MINI John Cooper Works Rally в позицію, яка б забезпечила їм друге місце в загальному заліку. Фінішувавши шостими на останньому етапі, Рома і Харо досягли успіху, і таким чином іспанський дует дійсно завоював заслужене друге місце в загальному заліку на Дакарі 2019 року.

Свен Квандт (Sven Quandt) - керівник команди X-raid:

«Це був жорсткий Дакар, і пілот, якому вдалося не зробити помилок, став переможцем. Вітаємо Нассера (Нассер Аль-Аттія, переможець рейду-марафону «Дакар» 2019 року в категорії позашляховиків, Toyota). Те ж саме стосується другого місця, Нані Рома. Він виконав прекрасну роботу. Беручи участь у Дакарі, він не був одним із фаворитів, але друге місце - це чудовий результат. Для мене Куба (Jakub 'Kuba' Przygonski / POL) також блискуче виступив на MINI John Cooper Works Rally. Багато спостерігачів списали його з рахунків, але він довів їх неправоту, посівши четверте місце. Дакар виявився настільки складним, наскільки ми й очікували - було багато піску і дюн. У нас, звичайно ж, було кілька технічних проблем, які не зіграли нам на руку. Однак, я думаю, що той факт, що п'ять автомобілів MINI зайняли місця в першій десятці, доводить, наскільки вони надійні і міцні».

Нані Рома (Nani Roma):

«Друге місце - це не так вже й погано! У нас була хороша стратегія на протязі всієї гонки, хоча ти завжди опиняєшся більш кмітливим вже після самої гонки. Ми добре попрацювали, і ми щасливі. Ми хотіли б подякувати команді - не тільки моїм механікам та інженерам, але й всій команді X-raid за постійну підтримку».

Для отримання додаткової інформації про Дакар, будь ласка, відвідайте сторінку заходу: