НАВКОЛО СВІТУ РАЗОМ З MINI. ПАНАМЕРИКАНСЬКА ПРИГОДА НА MINI COUNTRYMAN.

Екологічне водіння не виключає захоплюючі поїздки по пересіченій місцевості. Минулого місяця три гібридних MINI Countryman Plug-In Hybrid приступили до шеститижневої подорожі протяжністю 17 000 км, стартом якої став Техас, США. Їх подорож проходить через Центральну та Південну Америку аж до південної частини Аргентини. Таким чином, перша гібридна модель британського преміального бренду демонструє свою універсальність і здатність долати великі відстані.

MINI

Протягом шести тижнів три MINI Cooper S E Countryman ALL4 будуть переміщатися по дорогах різної якості, проїжджаючи містами Латинської Америки і радуючи нас захоплюючими краєвидами. Автомобілі були спеціально підготовлені до складного маршруту: додаткові фари, спеціальні шини підвищеної прохідності і багажник на дах для запасного колеса дозволяють впоратися з усіма труднощами на шляху прямування.

 

Завдяки цій захоплюючій подорожі MINI хоче продемонструвати можливості електроприводу в багатьох регіонах земної кулі, де люди тільки починають усвідомлювати необхідність забезпечення екологічної та енергоефективної мобільності, особливо в світлі того, що наслідки зміни клімату зараз особливо гострі. У той же час MINI демонструє таким чином надійність і можливості гібридного приводу, який використовується на моделі MINI Cooper S E Countryman ALL4.

 

Комбінація 3-циліндрового бензинового двигуна з електродвигуном дає MINI Cooper S E Countryman ALL4 сумарну потужність у 165 кВт / 224 к.с. Літій-іонна батарея дозволяє управляти автомобілем, використовуючи електропривід, на відстані до 40 км, що ідеально підходить для коротких пересувань по місту з нульовим рівнем викидів по всьому маршруту слідування. Крім того, точно контрольована взаємодія між передніми колесами, які приводяться в рух двигуном внутрішнього згоряння і задніми колесами, які приводяться в рух електродвигуном, створює інтелектуальний повний привід, який забезпечує тягу і зчеплення як на крутих гірських серпантинах, так і у важкодоступних місцях.