#UndiscoveredUkraine: осіння MINI-відпустка Україною на чолі з відчайдушним мандрівником.

Осінь подарувала нам нову унікальну пригоду на чолі з Антоном Шевельовим, яка розпочалася із запуском двигуна найуніверсальнішого MINI Countryman. Ці два авантюристи разом вже не вперше підкорюють неприступні місцевості.

 

The Village Україна погодились залишити позаду міську метушню і прямувати на південь разом із проектом #UndiscoveredUkraine на 10 днів, щоб показати, якою пригодницькою і красивою може бути українська відпустка. 

MINI

Маршрут провів читачів в бік Чорного моря – ідеальний план для тих, кому не вистачило літньої відпустки. Відправною точкою став Київ. Далі шлях спонтанно завів шукачів пригод у Білу Церкву на Замкову гору, де вони не упустили моменту погуляти околицями, подивитися на місто і церкву.

 

Для максимального естетичного задоволення мандрівники рушили до «українського Стоунхенджу» -  Буцького каньйону, адже він утворений у протерозойських гранітах, вік яких приблизно два мільярди років.

 

Кінцевим пунктом перед початком позашляхових випробувань стало поселення на Кінбурнській косі. Проте, повнопривідний  MINI Countryman доправив своїх попутників без зайвих зусиль на берег моря, де було розбито справжній табір.

 

Кам’янець-Подільський зустрів дивовижним видовищем, схожим на магію – у місті як раз проходив фестиваль повітряних куль, де MINI гарно вписався у колорит свята.  

 

Фінальна точка пригоди - Славське. Ідея була в тому, щоб об’єднати в одній подорожі море і гори. Це хороший пункт для автомобільної мандрівки, адже сюди прокладена гарна дорога і селище розташоване недалеко від Львова.

 

Десятиденна подорож Антона Україною – вже третій проект від MINI, в рамках якого мандрівники знову і знову відкривають Україну з небачених сторін та надихають брати автівку, вирушати у подорож дорогами, якими ще не їздили. Адже пригоди починаються саме там, де закінчується асфальт.

 

Насолоджуйся свободою і гнучкістю їзди в будь-якому місці на своєму MINI. А коли повернешся, із задоволенням розповідай про свої пригоди.