MINI Mini Cooper Countryman All4 – помаранчевий – вид збоку на відкритому повітрі MINI Mini Cooper Countryman All4 – помаранчевий – вид збоку на відкритому повітрі

ЗРОБИ ЛІТО ТВОЇМ НАЙКРАЩИМ ЧАСОМ.

Весна завжди нагадує нам про те, що не потрібно сидіти на місці, а треба рухатися вперед та прагнути більшого. Це також ідеальний час, щоб переконатися, що твій MINI готовий до чудового відпочинку та подорожей при більш високих температурах. Якщо ви любите серфінг, подорожувати на гірському велосипеді або походи, наш асортимент оригінальних аксесуарів захистить ваш MINI від несподіванок, коли ви будете досліджувати захоплюючу природу та пейзажі.
Колекція Весна/ Літо
Особливості

ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ АКСЕСУАРИ MINI PIANO BLACK.

Додай ще більше стилю та харизми своєму MINI з нашим асортиментом стильних аксесуарів у новому дизайні Piano Black.
MINI хетч 3 двері – червоний та чорний – вид збоку MINI хетч 3 двері – червоний та чорний – вид збоку
Лого MINI – чорний – капот Лого MINI – чорний – капот

Логотип MINI у кольорі PIANO BLACK.

Чорний колір завжди у тренді. Елегантний чорний логотип MINI ще більше підкреслить індивідуальність твого MINI. Емблема для капота пофарбована в блискучий колір Piano Black і надасть ще більше спортивності твоєму авто.

MINI Cooper Badge – емблема Cooper – Чорний MINI Cooper Badge – емблема Cooper – Чорний

ПОЗНАЧЕННЯ МОДЕЛІ MINI COOPER S PIANO BLACK.

Додай спортивності у зовнішній вигляд. Стильне позначення MINI Cooper S ще більше підкреслює індивідуальність твого MINI. Блискучий та виразний Piano Black виглядає безпомилково - і це ще один прекрасний спосіб налаштувати під себе зовнішній вигляд твого авто.

MINI Countryman – позначення моделі – у чорному кольорі MINI Countryman – позначення моделі – у чорному кольорі

ПОЗНАЧЕННЯ МОДЕЛІ COUNTRYMAN PIANO BLACK.

Стильне позначення MINI Countryman Piano Black ще більше підкреслює індивідуальність твого MINI. Блискучий та виразний стиль Piano Black виглядає безпомилково - і це ще один прекрасний спосіб налаштувати під себе зовнішній вигляд твого авто.

MINI ковпачок паливного баку – fuel cap – чорний MINI ковпачок паливного баку – fuel cap – чорний

КОВПАЧОК ПАЛИВНОГО БАКУ MINI PIANO BLACK.

Ще більше спорту. Ковпачок паливного баку MINI у кольорі Piano Black ще більше підкреслює індивідуальність твого MINI. Блискучий та виразний Piano Black виглядає безпомилково - і це ще один прекрасний спосіб налаштувати під себе зовнішній вигляд твого авто.

MINI дверні ручки – зовнішні ручки – чорні MINI дверні ручки – зовнішні ручки – чорні

MINI ДВЕРНІ РУЧКИ PIANO BLACK.

З їх елегантним виглядом, дверні ручки MINI у кольорі Piano Black забезпечують безпомилковий візуальний ефект. Спортивні та елегантні одночасно, ручки дверей надають твоєму MINI винятковий унікальний вигляд та досконало підходять до інших зовнішніх аксесуарів MINI Piano Black.

Колеса та диски

ОРИГІНАЛЬНІ ДИСКИ MINI В ЗБОРІ З ЛІТНІМИ ШИНАМИ.

MINI Convertible – сірий – вид збоку MINI Convertible – сірий – вид збоку

Оригінальні диски MINI в зборі з літніми шинами спеціально розроблені та протестовані для забезпечення найкращих експлуатаційних характеристик твого MINI та відмінного счеплення шин з дорожним покриттям. Тому MINI тісно співпрацює з провідними виробниками шин (наприклад, Bridgestone, Dunlop, Goodyear та Pirelli), а схвалені до використання шини мають маркування у вигляді зірки. Технологія Runflat забезпечує покращену безпеку і дозволяє тобі керувати автомобілем навіть за умов падіння тиску в шинах.

Особливості

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ ТА ДИСКИ MINI
ДИЗАЙН ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Communication technology
MINI Сервіс
MINI Countryman – вигляд спереду – фільтр салона та перевірка кліматичної системи MINI Countryman – вигляд спереду – фільтр салона та перевірка кліматичної системи

MINI ФІЛЬТР САЛОНА ТА ПЕРЕВІРКА КЛІМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ.

MINI ФІЛЬТР САЛОНА:

Не відкривайте двері небажаним пасажирам, таким як дрібний пил, квітковий пилок та бактерії. Фільтр салону MINI забезпечує найвищу якість повітря у вашому автомобілі та зменшує до мінімуму потрапляння шкідливих частинок, незалежно від рівня забруднення повітря зовні.

ПЕРЕВІРКА КЛІМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ:

Твій сервісний центр MINI може, на вимогу, очистити систему кондиціонування повітря більш ретельно, ніж будь-коли раніше. Наші спеціальні матеріали для очищення корпусу мікрофільтра і повітроводів видаляють пилок і забруднення, запезпечуючи те, щоб кондиціонер залишався без запаху. Це також забезпечує оптимальну гігієну в салоні твого автомобіля.

Колекція Lifestyle
MINI Cкейтборд – Penny Skateboard – MINI lifestyle MINI Cкейтборд – Penny Skateboard – MINI lifestyle

MINI СКЕЙТБОРД.

Тобі не потрібні водійські права, щоб швидко пересуватися містом. Рухайся швидко з цим оригінальним скейтбордом MINI, а з його яскравим червоно-білим дизайном увага тобі буде запезпечена.

#HereWeGo - Thanks to @lorenzholder for the cover image