MINI Countryman з велосипедом

ПОРА ВЛАШТУВАТИ ВИЛАЗКУ.

MINI Countryman любить пригоди. Йому притаманне бунтарство. А також прагнення вибратись на природу, яке проривається час від часу. Тут ми ретельно підібрали найбільш підходящі аксесуари, які були розроблені, щоб збільшити до максимуму те задоволення, яке ти отримуєш від поїздок бездоріжжям та далі по незвіданим роздоллям.

РОЗБУДИ СВІЙ ПРИГОДНИЦЬКИЙ ДУХ.

MINI compact rear bike rack

КОМПАКТНИЙ ЗАДНІЙ БАГАЖНИК ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА.

ЧУДОВА ПРАКТИЧНІСТЬ.

Міцний складаний задній багажник для велосипеда був спеціально розроблений під MINI. Він може вмістити до двох велосипедів / електровелосипедів і жодним чином не перешкоджає доступу до багажного відсіку навіть за повного завантаження. У складеному стані його можна зберігати в багажнику задля уникнення пошкоджень.

MINI luggage rack

БАГАЖНИК НА ДАХУ.

ТАМ, НА ДАХУ.

Зроблений з надзвичайно міцного анодованого алюмінію, багажник на даху автомобіля забезпечує універсальний додатковий простір для зберігання. Легко монтується та оснащується системою блокування, він підходить для всіх систем багажників на даху MINI. Більш того, враховуючи, що це тільки багажник на даху, він ще й привабливо виглядає.

MINI roof box

Бокс на даху MINI

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН.

Завжди знайдеться місце для більшого: в об'ємному (320 літрів) чорному боксі, що замикається та розташований на даху автомобіля, є місце для всього, що не може залишитись позаду, наприклад, в ньому можна вмістити до 5 пар лиж, довжиною до 180 см, або пляжне приладдя. Багажний бокс можна відкривати з двох сторін і. завдяки 6-позиційній системі блокування, він без проблем відкривається тільки справжньому власнику.

Teasers

Легкосплавні колеса John Cooper Works Pro

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА

ПОДОРОЖУЙ ПО ОРБІТІ.

Стильні від початку й до кінця. Спортивні дизайнерські колеса John Cooper Works Pro створені з алюмінію та оформлені в кольорі Orbit Grey. Оптимізовані за вагою з формуванням потоку, частково з глянсовим покриттям, з червоним обідком та лазерним малюнком гоночного прапорця. 19" TPMS літні повнокомплектні колеса Rallye Spoke 536 з шинами з технологією run-flat. Підходять MINI Countryman. Розмір коліс: 8J x 19. Розмір шин: 225/45 R19 92W RSC.

Легкосплавні колеса John Cooper Works Pro

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА

AWE WHITE.

Стильні від початку й до кінця. Спортивні дизайнерські колеса John Cooper Works Pro створені з алюмінію та оформлені в кольорі Aspen White. Оптимізовані за вагою з формуванням потоку, частково з глянсовим покриттям, з червоним обідком та лазерним малюнком гоночного прапорця.19" TPMS літні повнокомплектні колеса Rallye Spoke 536 з шинами з технологією run-flat. Підходять MINI Countryman. Розмір коліс: 8J x 19. Розмір шин: 225/45 R19 92W RSC.

light up your MINI

LIGHT UP YOUR MINI.

Перетвори ніч на день та обери такий стиль свого MINI, який сподобається тобі. Ось декілька чудових, сучасних варіантів, за допомогою яких ти зможеш надати індивідуальності свому MINI: починаючи з чудових, але в той же час практичних рішень зовнішнього та внутрішнього освітлення. З увімкненими або вимкненими фарами, у будь-якому випадку, твій автомобіль завжди буде чудовим, карколомним та запаморочливим.

ОСВІТЛЕННЯ.

Дверні LED проектори MINI

ДВЕРНІ LED ПРОЕКТОРИ MINI

ЕФЕКТНА ПОЯВА.

Наш вихід! При відкритті дверей світлодіодні проектори MINI проектують зображення на землю поряд з автомобілем. Завдяки взаємозамінним слайдам можна обрати багато різних зображень, що забезпечить індивідуальне підсвічування вхідної області дверей. Посадка та вихід з автомобіля самі по собі будуть пригодою.

LED ліхтарик MINI

LED ЛІХТАРИК MINI

ХАЙ БУДЕ LED.

Додаткове світло для прогулянок: Цей стильний LED ліхтарик випромінює набагато яскравіше світло, ніж ліхтарики на сучасних смартфонах. Він має інноваційну батарею, яки тримає заряд декілька годин поспіль та може швидко підзарядитися за допомогою автомобільного роз'єму. Завдяки компактному розміру, він поміститься в будь-яку кишеню штанів.

Оздоблення порогів дверей

ОЗДОБЛЕННЯ ПОРОГІВ ДВЕРЕЙ, ПІДСВІЧЕНЕ

ОРІЄНТОВАНИЙ НА СВІТЛО.

Почни свою подорож з яскравого початку. Модні оздоблення дверей в кольорах британського прапору оснащені емблемою MINI з підсвіткою, яка автоматично наповнює вхідну зону слабким світлом, коли двері відчинені. Їх потужні батареї прослугують до трьох років.

АКСЕСУАРИ JOHN COOPER WORKS

ТЮНІНГОВИЙ КОМПЛЕКТ JOHN COOPER

ЗВУК БАЧЕННЯ.

Будь готовий до яскравих відчуттів. Тюнінговий комплект John Cooper Works вражає водіїв своєю системою глушіння викидів. Можливі два варіанти налаштування, якими можна керувати за допомогою Bluetooth. Спортивни режим забезпечує легко пізнаваний глибокий спортивний звук, який, тим не менш, чудлово підходить для щоденного водіння. Режим Track, навпаки, призначений для гоночної траси, і створює виключно провокаційний звук. Характеристики двигуна, що оптимізують динаміку, подбають про те, щоб у твоїй крові відбувся додатковий викид адреналіну. Сідай. Заводь. І відчуй цей пульс перегонів.

Teasers

Легкосплавні колеса John Cooper Works Pro

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА

ДУЖЕ SPOKово

Стильні від початку й до кінця. Спортивні дизайнерські колеса John Cooper Works Pro створені з кованого алюмінію та оформлені у кольорі Jet Black. Частково шліфовані, увігнуті та оптимізовані за вагою.18" TPMS літні повнокомплектні колеса Cross Spoke 506 з шинами з технологією run-flat. Підходять до 3-дверного MINI і 4-дверного хэтчбека, і кабріолета MINI. Розмір колес: 7J x 18. Розмір шин: 205/40 R18 86W RSC.

John Cooper Works Pro light alloy wheels

ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛЕСА

BESPOKE AND BEYOND.

Стильні від початку й до кінця. Спортивні дизайнерські колеса John Cooper Works Pro створені з кованого алюмінію та оформлені у кольорі Matt Black. Частково шліфовані, увігнуті та оптимізовані за вагою.. 18" TPMS літні повнокомплектні колеса Cross Spoke 506 з шинами з технологією run-flat. Підходять до 3-дверного MINI і 4-дверного хэтчбека, і кабріолета MINI. Розмір колес: 7J x 18. Розмір шин: 205/40 R18 86W RSC.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

MINI Countryman – сервісне обслуговування

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ MINI.

МИ ЛЮБИМО ТВІЙ MINI ТАК САМО, ЯК І ТИ.

Твій MINI відрізняється від всього, що є на дорозі, і ніхто не знає, як краще подбати про нього, ніж сертифікований технік MINI. На відміну від інших механіків, сертифіковані спеціалісти MINI мають пройти спеціалізовані тренінги, щоб забезпечити точне обслуговування для кожного компонента вашого MINI, від багажника до капота. І оскільки техніки MINI використовують тільки схвалені MINI діагностичні інструменти, а також оригінальні запасні частини та аксесуари MINI, ви можете розраховувати на те, що ваш автомобіль буде обслуговано як треба з першого разу. Навіщо погоджуватись на менше?

СТИЛЬ ЖИТТЯ

Аксесуари MINI lifestyle

СТИЛЬ ЖИТТЯ

НАША ОСТАННЯ КОЛЕКЦІЯ.

Переведи свою любов до MINI на новий рівень за допомогою нашого широкого асортименту високоякісних товарів та подарунків, доступних в колекції MINI Lifestyle. Ти можеш обрати подушки. сумки, мініатюрні MINI та багато чого ще. Обери сьогодні правильне спорядження.

Teaser Inspiration do not use in Online Special

MINI original accessories

loremipsum

HEADLINE

LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLoremLoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem

Оригінальні аксесуари MINI

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ MINI

РОЗШИР СВОЇ ГОРИЗОНТИ.

Існує маса варіантів того, як ти можеш зробити свій MINI унікальним та не схожим на інші автомобілі за допомогою наших спеціально розроблених пристроїв та аксесуарів. Починаючи з малюнків на спортивному даху, пристроїв зовнішнього освітлення та комплектів класних легкосплавних коліс, у нас знайдеться дещо особливе для кожного клієнта. Крім того, тепер знайдеться небагато речей, які ти не зможеш взяти із собою завдяки продуманим аксесуарам для перевзення багажу та для розваг. Немає нічого неможливого, майже нічого.

headline

loremipsum

headline

LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLoremLoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem LoremIpsumLorem

Teasers

MINI original accessories

MINI ORIGINAL ACCESSORIES

WIDEN YOUR HORIZONS.

There are so many ways you can make your MINI unique and stand out from the rest with our specially designed equipment and accessories. Whether it’s a sporty roof decal, ambient lighting or a set of cool alloy wheels, there's something for everyone. What’s more, there’s now very little you can’t take with you as thanks to smart MINI luggage and leisure accessories, the sky is the limit – well almost.