MINI Service MINI Service

Цифрові переваги за вигідний сервіс.

Для автомобілів MINI старше 2-x років.

Ми раді запропонувати тобі гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом MINI.

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів MINI старше 2-х років отримай наступні переваги офіційного сервісу:

-50% на роботи з діагностики*

-10% на запасні частини*

Дізнайся детальніше, звернувшись до свого офіційного дилера MINI.

myMINI UA

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо твій MINI старше 2-х років і його модель є сумісною, пропонуємо тобі скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн* (регулярна вартість активації пристрою становить 7 800 грн).

Підключай телематичний пристрій та встановлюй мобільний додаток myMINI UA, і будь на зв’язку зі світом MINI та своїм автомобілем.

 

 

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на роботи з діагностики та запчастини (з переліком запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах MINI), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7800 грн.), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі MINI в Україні з 15.06.2020 до 31.08.2020 включно. Умови дії знижок та чи підпадає твій автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер MINI в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.