Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

3-DOOR HATCH
3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Convertible
Clubman
Clubman
Countryman
Countryman
motion motion

СПРАВЖНІЙ ДЖЕНТЛЬМЕН.

MINI CLUBMAN.

Втілення стилю та функціональності, розкішний MINI Clubman ― це вишуканий класичний компактний автомобіль, створений для забезпечення найвищого рівня комфорту та повсякденної практичності. Завдяки своїм виразним розділеним заднім дверям, м'яким покриттям і технологіям преміум-класу це авто є продовженням родини MINI на новому рівні. Вишуканий і стильний, він являє собою зовсім новий рівень автомобільної культури.

ГОТОВИЙ ДО ВЕЛИКИХ ЗВЕРШЕНЬ.

Ідеальний MINI для повсякденного використання. Дізнайся більше про внутрішній простір, функціональність і інноваційні особливості, які доступні у MINI Clubman, такі як Проекційний дисплей, Паркувальний асистент і екран з функцією тач-скрін.

Особливості

СУЧАСНА КЛАСИКА.

MINI CLUBMAN MINI CLUBMAN
ПОКАЗАТИ ОСОБЛИВОСТІ
MINI Clubman`s groundbreaking ALL4 ALL-Wheel MINI Clubman`s groundbreaking ALL4 ALL-Wheel

ПАНУЙ НА БУДЬ-ЯКІЙ ДОРОЗІ.

Від щільного міського трафіку до автомагістралей або нерівних сільських доріг - MINI Clubman забезпечує чудову продуктивність, що відповідає вимогам вашого способу життя і повсякденним потребам водіння. Незалежно від дорожніх або погодних умов, система повного приводу All4 забезпечить вашому автомобілю надійне і стійке зчеплення на будь-якому покритті. Оптимальний розподіл тяги між передньою і задньою віссю підвищує керованість і маневреність, тому ви завжди дотримуєтеся заданого курсу. А мокрі або обмерзлі ділянки дороги ніколи не повинні заважати вашим планам, оскільки якщо система виявляє втрату зчеплення, вона динамічно перерозподіляє крутний момент як того потребують дорожні умови. Ви контролюєте ситуацію незалежно від прогнозу погоди.
MINI CLUBMAN: ДИЗАЙН САЛОНУ MINI CLUBMAN: ДИЗАЙН САЛОНУ

СТИЛЬНИЙ. КМІТЛИВИЙ. І ДУЖЕ ЕЛЕГАНТНИЙ.

Перше враження можна справити лише один раз. MINI Clubman встановлює взаєморозуміння миттєво. Вишуканий салон виявляє потужне поєднання новітніх технологій кабіни та гнучких контурів, і все це з фоновим освітленням, яка створює привабливо теплу атмосферу. А щедрі 1250 літрів простору та матеріали найвищої якості, такі як розкішна шкіра Chester для сидінь, забезпечують спокійний і привабливий комфорт.

MINI CLUBMAN: ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН MINI CLUBMAN: ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ПРИЄМНА ЕСТЕТИКА.

Швидкого погляду на задню частину MINI Clubman цілком достатньо, щоб викликати благоговіння та захоплення. Спочатку вражають його спортивний силует, широкі плечі та характерні розділені подвійні двері з ручками, оздобленими хромом. А потім ви оціните дуже естетичні горизонтальні задні фари, інтегровані в двері ― майстерність, натхненням для якої була знакова спадщина MINI.

MINI CONNECTED MINI CONNECTED

ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ВАС.***

MINI розробляє технології, щоб забезпечити вам незрівнянну зручність і простоту використання. Наприклад, подивіться на центральний інструмент MINI, розміщений у культовому інтерфейсі MINI з вишуканим опційним сенсорним екраном високої роздільності з діагоналлю 8,8 дюйма. Це ваше вікно в світ передових технологій MINI Connected та онлайнових послуг, які готові перетворити кожну подорож у подію. Ви також отримуєте телефонію із безпроводовим заряджанням, а MINI Find Mate допомагає вам відстежувати будь-який об'єкт за вашим бажанням.**

Твій MINI

НАЛАШТУЙ ЙОГО ПІД СЕБЕ.

Змінити колір
Вигляд салону

ЗАЗИРНИ У САЛОН.

ОГЛЯД 360° ОГЛЯД 360°
Огляд

ОСОБЛИВОСТІ В ДЕТАЛЯХ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДИЗАЙН
ДОПОМОГА ВОДІЄВІ
ІНФОРМАЦІЯ ТА РОЗВАГИ
РІВНІ ДИЗАЙНУ
MINI YOURS
АКСЕСУАРИ
Ключові показники

КОРОТКА ЗБІРКА ФАКТІВ.

5 СИДІНЬ
360–1.250 (довжина) РОЗМІРИ БАГАЖНИКА

Ширина колії Cooper : 1,800 мм спереду і ззаду. Усі показники зазначені у мм.

Ширина колії Cooper : 1,800 мм спереду і ззаду. Усі показники зазначені у мм.

Тест-драйв
ЗАМОВЛЕННЯ ТЕСТ-ДРАЙВУ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕСТ-ДРАЙВУ

ЗДІЙСНИ ТЕСТ-ДРАЙВ СЬОГОДНІ.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ MINI В УКРАЇНІ.

Dealer Locator Dealer Locator
3-DOOR HATCH
3-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
5-DOOR HATCH
Convertible
Convertible
Clubman
Clubman
Countryman
Countryman
g/km l/100 km disclaimer
ONE disclaimer
0
0
ONE D disclaimer
0
0
Cooper disclaimer
0
0
Cooper D disclaimer
0
0
Cooper S disclaimer
0
0